bebişin büyük çıkması

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve blueeye tarafından 25 Haziran 2010 başlatılmıştır.

25 Haziran 2010
    Konu Sahibi : blueeye
  1. blueeye

blueeye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar meraba ben adet tarihime göre 31 haftalıgım ama ultrasyonda bebegim 35 haftalık çıkıyo benim gibi olanlar varmı sizce bunun sebebi ne ve bu yüzden erken mi dogcak bebişim aklım karıştıkafamçokkarıştı

2. 25 Haziran 2010
  3. ay_dolu

ay_dolu egenin kardeşini taşıyor Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    merhaba canım. yenimi belli oldu haftasına göre büyük olduğu yoksa biliniyormuydu baştan beri? iri bebekler herzaman erken doğum anlamına gelmez ama içini ferah tut.

4. 25 Haziran 2010
  5. blueeye

blueeye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım baştan beri hep adet tarihime göre büyük çıkıyodu

6. 25 Haziran 2010
  7. ay_dolu

ay_dolu egenin kardeşini taşıyor Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    hımm o zaman tek açıklaması var durumun canım. senin son adetin sandığın şey sanırım üstüne görme dedikleri durumdu. yani o adeti görürken zaten hamileydin sanırım. başka bi açıklaması varsa bile benim aklıma gelen bu. öte yandan bebeğine erken kavuşacak olmanda ayrı bir şans. keske bende senin haftalarında olsaydım. oysa çoook var daha.

8. 25 Haziran 2010
  9. alpy

alpy Rabbim mucizemi verdi. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    mrb canım benim de bebişim 2 hafta önde görünüyo bunun erken doğuma bir etkisi olmadığını söyledi doktor ama geçen hafta ayrıntılı ultrasyona gittiğimde farklı bir doktor baktı bebiş 2 hafta ilerde dedi ve şeker hastası olup olmadığımı sordu.Herhalde şeker hastası olanlarda bebek daha büyük oluyo bu hafta zaten ieker testi yapılacak bana ama sen 31.haftanda olduğuna göre muhtemelen şeker testi yapılmıştır sana.Bir de bunun sebebi erken döllenme de olabiliyor yani adet düzensizliği varsa da hamilelik hesabını yanlış yapabiliyo doktorlar erken döllenme de olabilir.
    İnş sağlıkla sıhhatle alırsın bebişini kucağına :Saruboceq:

10. 25 Haziran 2010
  11. blueeye

blueeye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkürler canlarım allaha şükür şekerim çıkmadı galiba benimde tahminim erken döllenme inşallah hepimiz saglıkla kavuşuruz bebişlerimize

12. 25 Haziran 2010
  13. capellas

capellas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bence sen bir önceki ay hamile kalmışsındır benim çok akrabam var bebek 3 aylıkken 5 aylıkken öğrenen çünkü ozamana kadar hep adet olmuşlar belirtide hissetmemişlerdi.benimkide 1hafta geriden takip ediyor geç yumurtlamışım :) allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin tatlım

14. 25 Haziran 2010
  15. blueeye

blueeye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    saol capellas rabbim herkezin bebişini saglıkla kucagına aLmayı nasip etsin