bebişin cinsiyeti kaçıncı hafta belli oluyor(:

Konusu 'Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler' forumundadır ve eda_eda tarafından 2 Ekim 2007 başlatılmıştır.

2 Ekim 2007
    Konu Sahibi : eda_eda
  1. eda_eda

eda_eda Guest

ya sabredemiyorum acaba cimcime kızımmı olacak afacan oğlummu :) karnımı severken ne diye seveceğimi şaşırıyorum..bi kızım diyom bi oğlum diyom eşim karar ver diyo çocuğunda aklını karıştırma :uhm: diyo.patik alıyım diyom renklere takılıyom pembemi mavimi :Roflol: sarı alıyom ama sonunda ikiside giyer nasıl olsa diyom :KK46: ne zaman belli olacak ben 8 haftalık hamişim daha çokmu var herkes farklı söylüyo kafam karıştı yardım edin bana senağlama

2. 2 Ekim 2007
  3. burcuavcxix

burcuavcxix Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım hayırlı sağlıklı evlat olsun öncelikle ama erkekler 2 2,5 aylıkken kendini belli ediyor.ben karnımda pıt pıt atışlar hissediyordum 2 aydan itibaren ama tabii sendede olucak diye bişiy yok.3,4 aylıkken doktoruma zorla söylettim oğluşumun olucağını ama bende emindim zaten içime doğmuştu

4. 2 Ekim 2007
  5. sevdoxsx

sevdoxsx Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    allah kalbinden geçeni versin inşallah sağlıklı ve hayırlı bir şekilde...
    benim kızım olacak 14.haftamızda %80 kıza benziyor demişti ve 17. haftamızda %100 kız olduğunu öğrendik.

sende biraz daha meraklı beyleyiş olacak 14. haftada eğer doktorun görürse bir tahminde bulunabilir cnm...

6. 2 Ekim 2007
  7. ay_su

ay_su Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tatlım birazdaha beklemen gerekcek.16 haftalıktı ben oğluşumun olacağınız öğrendiğimde.Çok da net gösterdi bize :)) Ve bu hafta da ufak ufak hissediyorum sanki.Bebeğin duruşuylada alakalı bazen görünmesi uzun sürebiliyor diye duydum.

8. 2 Ekim 2007
  9. tatxux

tatxux Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım 16 haftalıkken kesin belli oluyo. benim oğluşum 16. haftada göstermedi pipisini:)) sonra 17. haftada yine gittik ve gördük kesin olarak. allah karnındaki bebişi sağlıkla kucağına almak nasip etsin canım.

10. 2 Ekim 2007
  11. rose01

rose01 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ben daha 10 haftalığım bende çok merak ediyorum babası oğlum diyor ben kızım diyorum hayırlısı olsunda sağlıklı olsunda kız veya erkek farketmez

12. 3 Ekim 2007
  13. SEVCAN_84

SEVCAN_84 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    canım benim 12, haftada belli olmuştu...bu zaman birazda bebeklere bağlı göstermek isterlerse gösteriyorlar :))

14. 3 Ekim 2007
  15. EU1

EU1 Guest

ben 12 de erkek demişti sonra 16 da kız dedi 18 denetleştiiii kızlar geç gösterir.erkekler 12 de bile gösteriyooooo

16. 4 Ekim 2007
  17. g.a.m.z.e

g.a.m.z.e Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ben 16. haftada öğrendim %100 kız dedi.ama daha erken öğrenenlerde var,erkekler daha erken gösteriyomuş diye duymuştum bende.

18. 4 Ekim 2007
  19. koalayim

koalayim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ay ben ne zaman öğrenicem ya
    çok merak ediyorum ben de:)