bebişin elbiseleri ne zaman alınmaya başlanmalı kızlar??

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve hell tarafından 9 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

9 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : hell
  1. hell

hell Guest

kızlar sizler bebeklerinize elbiselerini ne zman almaya başlanız ? hangi ayda başlanmalı sizce? bu arada cinsiyetini ögrendim erkek bebegim

fisfisfis

Son düzenleyen: Moderatör: 9 Mayıs 2009
  2. 9 Mayıs 2009
  3. entelliye

entelliye Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım maşallah allah hayırlısı kucağına almayı nasip etsin benim de nasipse oğlum olacak şu anda 28 hafta bitti ben 5 ay civarı başladım eksikleri tamamlamaya annemde bayağı bir şey almış sağolsun kıyafet yönünden eksiği kalmadı tabi ilk zamanlar için sölüyorum bir tek mobilyaları kaldı anneannesi hediye edecek ama haziranda temizlik badan falan var şu anda alıp o dağınıklığın içinde beklesin istemiyorum badana işinden sonrada onları hallederiz
    senin kaç haftalık oldu oğluşun

4. 9 Mayıs 2009
  5. hell

hell Guest

benim bebegim çok erken daha ama annemler yatak filan alınca çok özendim elbise almaya daha 13 haftalık ablası bende 5inci aymı başlıyım sence elbise almaya çok aklım karışık şimdidenmi başlasam yavaştan yoksa 5.aydan sonramı? bu arada saolasın hemen cevap yamışsın :teselli:

6. 9 Mayıs 2009
  7. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    ben ılk 3 ay hıcbırsey almadım
    ama 3.aydan sonra herseyını aldım sımdı ufak tefek eksıklerı kaldı sadece
    bıberon emzık gıbı onlarıda alırsam tamamdır....

8. 9 Mayıs 2009
  9. hell

hell Guest

hımm bende 4.ay başlıyım ozman saolun arkadaşlar sizleri seviyorum... :1hug:

10. 9 Mayıs 2009
  11. EliFatihEFU

EliFatihEFU Rabbim herkese nasip et ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    73
    daha yeni evliyken heves edip cok sey almistik ama bebegimiz olmadi simdi emeklerken dizleri acimasin diye dizliklerine kadar herseyi var emzikleri su kaplari biberonlari ayakkabilari kiyafetleri..kesinlikle hepsini giyemez..tek ihtiyacimiz bebek bezleri ...kaynanamda sagolsun bana hicbisey birakmiyo alma dedigim halde durmadan biseyler alio daha 3 ayi yeni bitiriyoruz cinsiyetimiz belli degil ama erkek -kiz hosuna giden birsey olursa hemen aliyo..bugün bile bidolu sey almis getirdi..kiyefet eksigimizi babannemiz karsiliyo odasini, bebek arabasi setini, salincaginida o alicak..bende artik cok hosuma giden bisey olursa alicam cinsiyet belli olunca banagöre en az 7 aylik olmali alisveris icin

Son düzenleme: 9 Mayıs 2009
  12. 9 Mayıs 2009
  13. D-GABBANA

D-GABBANA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    7 aydan önce almak pek iyi değil derler.o yüzden ben 30.haftama kadar hiçbirşey almadım.şu an 34 haftalık herşeyi de alındı.acele etmeyın bence.sonuçta 1 günde bile nerdeyse alınabilir herşeyi.

14. 9 Mayıs 2009
  15. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    38.032
    Ödül Puanları:
    463
    ben hemen hemen hiçbirşey almadım. gerçi bu 2. oğlum olacağı için büyük eşyalarımız var zaten ama kıyafet, ıvır zıvır tarzı şayleri 30. haftadan sonra alıcam. gerçi nasıl çıkıcam bu sıcakta bilmiyorum :) ama 7. aya kadar birşey almayı düşünmüyorum, arkadaşın dediği gibi 1 günde alınıyor herşey a.s.

16. 9 Mayıs 2009
  17. hell

hell Guest

haklısınız kızlar

18. 9 Mayıs 2009
  19. entelliye

entelliye Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım cevabı hemen yazdım ama cevabına ancak cevap verebiliyorum çünkü evden çıkmıştım :))) bende biraz takıntılıydım bu konuda hani büyüklerimiz derler ya son zaman kadar bir şey alma uğursuzluk die bütün arkadaşlarım doldurmuştu ben 5 aydan sonra başladım o taraftan düşünecek olursan allah kkorusun hepimizin yavrusunu bi şey olcak olsa son zamndada olur ben kendim rahat rahat gezebilirken alıyorum bütün ihtiyaçlarını heves ediyorum napım sağlıkla kavuşalım bebişlerimize hepimiz inşallah