Bebişin Hıçkırığını Hisseden Var mı?

Konusu 'Adım Adım Gebelik' forumundadır ve şeker kız kendi tarafından 14 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

14 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : şeker kız kendi
  1. ben iki gün önce hissettim, hala onu düşünüyorum, çokçokçok güzeldi:KK46:

2. 14 Mayıs 2008
  3. ELVXIXN

ELVXIXN 5 parmak kurabiyemiz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    NSL Bİ Şİ OLUYO HIÇKIRINCA,NSL FARK EDİCEM CNM?

4. 14 Mayıs 2008
  5. sebebim_ask

sebebim_ask Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    108
    Ben hamileyken hissediyordum.Aynı yerde periyodik olarak hereket oluyodu.Hareketlerin arasındaki zamanı sayıyordum aynıydı hep.Araştırdım bebekler son aylarda doğduktan sonra yaptıkları bütün hareketleri yapıyorlarmış.Hıçkırma, gerinme vs.

6. 14 Mayıs 2008
  7. evet evet, peryodik olarak sıçrıyor gibi, aynı aralıklarla, çok komik hissediyorsun :dance:

8. 14 Mayıs 2008
  9. gerinmeyi de şöyle mi hissediyoruz, mesela bazen bebeğin bir dokunuşu göbeğimin alt sağında aynı anda da bebeğimin bir dokunuşunu solumun üst kızmında hissediyorum, geriniyor galiba diyorum ne uzunlar öyle...ay içim içime sığmıyorrr:sm_cool:

10. 14 Mayıs 2008
  11. 19KasimBhr

19KasimBhr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Eğer gerinmeyse bana çok oluyor canım Bu olay yaa karnım şekilden şekile giriyorkafamçokkarıştı kaç haftalık haMişsin annemizz??:1hug:

12. 14 Mayıs 2008
  13. EU3

EU3 Guest

AAAA O HIÇKIRIKMI OLUYO SANKİ HAFİFTEN TEKME ATIYO GİBİ AMA SIK SIK BAHSETTİĞİNİZ BUMU BENDE ÖYLE OLDU GEÇENLERDE

14. 14 Mayıs 2008
  15. wrose

wrose MURAT & DEFNE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ayy yerim ben onu cnm yaa sıçrayışını aynı aralıklar olunca bende devamı gelecek diye bekliyorum war yaa müthiş bişey bunlar :sm_cool: :sm_cool:

16. 14 Mayıs 2008
  17. 27 haftadayız şirin teyzesi....... demek elerini bir yerde, ayaklarını da başka yerde hissediyoruz...ayyy çok güzelll o an ultrason olsa da bakabilsek ne maskaralıklar yapıyor diye:sm_cool::KK46::sm_cool:

18. 14 Mayıs 2008
  19. EU1

EU1 Guest

bende hissediyorum hıçkırıklarını gece daha çok oluyor. tam bir komedi ama bazen uzun sürüyor kıyamam :KK46::nazar::KK46:çok hıçkırıyorlar bazen.gerinmeleri beni de geriyor. gerçekten çok uzun oluyorlar o zaman çok güzel duygular bunlar yaşayabildiğimiz için şanslıyız. allah herkese yaşatsın inşallah