Bebişini Sbırsızlıkla Dünyaya Getirmek isteyen...Yeryüzü Melekleri..

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve esrayagmur tarafından 1 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1 Eylül 2010
    Konu Sahibi : esrayagmur
  1. esrayagmur

esrayagmur mustafa yusuf'um geliyo.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    Sevgili Anneler..
    benim bebişim 6 hft..daha önümde 7.5 ayın olduğunu düşünmek beni çok sabırsızlaştırıyor...uyuyup;uyandığımda doğum sancıları çekmek istiyorum ve bebişimi sağlıklı bir şekilde elime almak...kucağıma göğsüme bastırmak...ve hatta emzirmenin anneye verdiği hissi yaşamak istiyorum...çünkü öyle bi ayda hamile kaldım ki...düşük yapmama rağmen kendimi kısır hissediyorum..bebiş yokmu die soranlara''yok daha istemiyoruz'' diyerek geçiştiriyordum..fakat o çift çizginin hayatıma kattığı anlam...bnim gibi değersiz bir kul...şimdi kendime bile çok değerli..yakınlarım tarafından üstüne titrenen biri yaptı...Biliyordum Dua Dua yakarışlarım semadan geri dönerken boş dönmeyecekti....RABBİM BANA EN GÜZEL HEDİYESİNİ EŞİMDEN SONRA BEBİŞİMİ YOLLADI....

VE SABIRSIZLIĞIM....SANIRIM BUNUNLA SABRIDA MI ÖĞRENİCEM.....

2. 1 Eylül 2010
  3. kurabiye...

kurabiye... Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım Allah nazarlardan korusun seni böle okuyorum ne güzel ya keşke benimde olsa diyorum çift çizgiyi görüpte kucağına alamayanlardanım biliyorsun şuan çok duygulandım zaten bende artık olmayacağını düşünüyorum inşallah sana nasip ettiği gibi tüm olmayanlara nasip eder RABBİM...:Saruboceq: :Saruboceq: zemuszemus

4. 1 Eylül 2010
  5. esrayagmur

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    cnm benim...umudunu yitirme....ben1.5 sene sonra gördüm çift çizgiyi....evlendim 4 aysonra bebiş istedim 2 aylıkken düştü..çok acı çektim.3 ay sonra kimyasal gebelik sonra hepden umudmumu yitirdim.....ve çalışmalara başladım umudum yoktu..ama bu ay annem dediki kızım soğan kürü yap..duanı at dua dua yakar RABBİNE ama soğan kürünü bi dene dedi...bizim 8 ağustos 2. senemiz evlilik yılında ve tatile çıktık..yakınlaşmaya hiz zamanımız yoktu eşimle ee kendi evinde değilsin...sonra rtek kalma fırsatını bulduk...eşimim ben dürttüm yumurtlama die die :) 1 defadan doğan mucize çok şükür...demek çatlama olmuyomuş bende dedim....ve beklemediğim bi zamanda hamileyim :) rabbim sanada göstersin o günleri cnm....SABRET...

6. 1 Eylül 2010
  7. kurabiye...

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende öğretmenim bizde sürelerin ayarlanması durumu var bilirsin artık bu sene geçti çünkü olursa çok mağdur olurum bide zannediyorum ki bende rahimde durmuyo çocuk belki hormon azlığı var bilmiyorum 1-2 güne kadar tahlil sonuçlarını alacağız eğer kromozomla ilgili bozukluk varsa çok kötü olacakk çünkü maddi zorluk yaşıyoruz biraz ve ücretsiz izin almam gerekiyo sürekli uzanmam için bilmiyorum seneye artık yaşta geçiyo işte çok üzülüyorum bu soğan kürü için çok teşekkür ederim deneyeceğim bebiş yapacağımız zaman hayırlısı artık canım benim ya...biraz oda bana karışık geldi opuyorumnanaktan

8. 1 Eylül 2010
  9. esrayagmur

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    nasıl zamana ayarı var cnm anlamadım.....bebinmde 1 kere öle oldu...testte çizt çizgi çıktı....2 gün sonra kanama gördüm..doktor regli görüyosun dedi.şasırdım dedim ama hamileyim die çıktı..oda olgunlaşmış ama rahme düşmeden vucut atmış...bozuk embriyo olabiliyomuş...öle işte..ama dene basit okadar karışık değil soğan kürü :) sadece sabah akşam taze kaynatıcaksın ve 15 gün...

10. 1 Eylül 2010
  11. kurabiye...

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    doğum öncesi ve doğum sonrası alınan izinlerle tatilleri bir araya getirmeye çalışıyoruz işte bebek 7 aylık falan olana kadar okulla pek işimiz olmuyo bakıcı tutulabilliniyo o zaman yada aile bebeğe bakabiliyo hayırlısı ama canım inşallah benim 1 aya adar kaldı 2.düşük ilki 2.5 aylıktı öle kısa bi sürede değil adetim gecikiyo baya teste çıkıyo 2000 ler falan oluyo hayırlısı canım benim ya herşeyin bakalım üzülürsem bu sefer üzüntüden olmayacak ailede şeker hastalığı var korkuyorum ama takmıycam artık..

12. 1 Eylül 2010
  13. esrayagmur

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    dua edelim inş cnm....hiç birşey bizim isteğimizle değil....TEZ ZAMANDA GÖNLÜNE GÖRE RABBİM HAYIRLI EVLAT NASİP ETSİN SANA....

14. 1 Eylül 2010
  15. 10ur

10ur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    slm kızlar meltem ben. ben 4 aylık evliyim 7 haftalık ta hamileyim.. şimdi çevremde ki bazı kişiler ayyy daha çok erken değilmi? diyo.. ama herkese aynı cevap. HAYIR DEĞİL. ben çok istiyordum çünkü eşimde aynı şekilde allaha şükür kısa zamanda da olsa bu duyguyu tadabildim. Hiç bir zaman büyük konuşmayacaksın. mesela ben 2 sene çocuk istemiyorum diyenlere çok kızıyorum. Nasip dşyeceksin. herşey nasip çünkü Verende allah alanda.Allah herkesin gönlüne göre versin. hepimiz inş sağlıklı bir şekilde bebişlerimizi alırız kucaklarımıza....

16. 1 Eylül 2010
  17. esrayagmur

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    cnm benim hayırlı olsun....bende evliliğimin ilk 4. ayında istedim bebiş ve hamile kaldım 8 hft düşürdüm...somra çok acı çektim üstümden atamadım tedirginliği...şimdi şükür 2. yılımızda yine hamişim...rabbim dünyaya getirmeyi nasip etsin...

18. 1 Eylül 2010
  19. polyanna

polyanna rabbim sana emanetiz.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım topiğin çok güzel olmuş hayırlı olsun.:nazar:.artık burdan devam ederiz..:1hug:
    benim de bulantılarım başladı bu hafta..halsizlik te var fazla bilgisayara bakamadım..bu sabah okula da gittim..baya sabah kalkarken zorlandım ya..senin hamilelik nasıl gidiyo canım?