bebişler bir noktaya bakıp gülüyorlarmı?

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve zinedila tarafından 23 Eylül 2008 başlatılmıştır.

23 Eylül 2008
    Konu Sahibi : zinedila
  1. zinedila

zinedila Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤ ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    kızlar benim oğlum arada anakucağında yalnız bıraktığımda yada bazen yanındayken tavana yada etrafa bakıp gülüyor kahkaha atıyor agucuklar yapıyor bazen.. sizinkilerde yapıyormu bazen bakıyorum ne var acaba diye bazende korkuyorum::1shok:)sizin bebeklerde yapıyorlarmı acaba cvplarsanız sewinirim....a.s.

2. 23 Eylül 2008
  3. efsunlu

efsunlu Guest

ben bekarım ama şunu diyebilirim isnaoğlu bebek iken gözlerinde perde yoktur perde olmadığı için iyi ve kötü melekeri v.b görebişliyor (iyi melekleri gördüğünde gülümser). ayrıva bu perde bide kedi köpekte yoktur.bu perde isnanoğlunda 1 yada 2 yaşına geldğinde oluşur ve o varlıkları göremez ben öle bişliyorum

4. 23 Eylül 2008
  5. SENACE

SENACE Guest

BENiM KIZIMDA ÇOK GÜLÜYOR.
    ZATEN O BiZiMLE GÖZ GÖZE GELİNCE DE GÜLÜYOR :)
    BiRDE ÇIĞLIK ATIYORKİ SORMA SESİ ÇOK GÜZEL KONUŞUYOR GİBİ SESLER ÇIKARIYOR :)

6. 23 Eylül 2008
  7. kanay

kanay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bızımkı de uykusunda sureklı tebessum halınde.bır noktaya bakıp gulmesi gayet normal arkadasın da dediği gıbı onlar bazen meleklerle de mesgul oluyorlar

8. 23 Eylül 2008
  9. balpetegim

balpetegim küçük prensin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    benim oğlum da öyle,bir yerlere bakıyor,takip ediyor...genelde yukarılara ya da tavana bakıyor...bazen gülüyor,bazen korkup ğlayacakmış gibi oluyor...melekleri gördükleri söyleniyor,onlar güldürüyormuş...ben inanıyorum valla,çünkü epey takip ediyor ve ciddi ciddi tepkiler veriyor

10. 23 Eylül 2008
  11. ayerba

ayerba MİNİK PRENSİN ANNESİ :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım benim oğlumda öyle.gzlerini dikiyor bir yere gülüp duruyor.artık seslide gülüyoruz.arkadaşların söylediği gibi melekler güldürüp ağlatıyorlarmış.bazen uykusunda ağlıyo yavrum,korkutuyorlar heralde.

12. 23 Eylül 2008
  13. zinedila

zinedila Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤ ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    saolun kızlar bende öle biliyorumda ne bilim işte korktum bir an acaba herkeste varmı die sorayım dedim çok evhamlı oldum ben ya anne oldum olalıı.....:))

14. 23 Eylül 2008
  15. minenil

minenil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim kız da artık çoğalttı gülücükleri hatta artık ciddi ciddi bana ya da babasına gülüyor. yanlız kalınca da kahkaha atar gibi gülüyor sanki :))biraz daha uğraşsa konuşcak az kaldıkaydirigubbakcemile3hihoyyyt

16. 23 Eylül 2008
  17. hidennisko

hidennisko çiçekli böcekli :)) Pro Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    benim oğlum avizelere ve ampullere gülüyor :)))

birde agzımla pııırttt yapıyorum kahkalar atıyor..
    Allah ım güücüklerini eksik etmesin meleklerimizin

18. 24 Eylül 2008
  19. ro_se17

ro_se17 no paniq no heyecan Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benım oğluşta bazen öyle tvye yada havalara bakıp gülüyo ama azaldı.. artık iyice gülmeye başladı ama en çok dedemızı sevıyoruz.. desıne bayılyor çocuk gülüyo agucuklar atıyor onaa ..ama babaanneyede garezı var hep kendınıgezdırtıyor onada ...ben ona garıp sesler çıkartınca çok gülüyor..ay ne gğzel hergün yenı şeyler öğrenmaya başladıılarr..rabbım başımızdan eksık etmesin evlatlarıızıı