bebişler için flor kullanımı..

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve beg tarafından 16 Eylül 2009 başlatılmıştır.

16 Eylül 2009
    Konu Sahibi : beg
  1. beg

beg ARIM BALIM PETEĞİM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar burda benim bazı arkadaşlarım bebekleri için flor kullanıyor kimi dr larda suyun içinde zaten var diye önermiyor ama dişler için çok önemli olduğunuda biliyorum bu ay dr ma gidince bu konuyu sormayı düşünüyorum içinizde dr u flor kullanımı ile ilgili bilgi veren yada dr öneren kullanan arkadaşlar varmı bu konuda bilgisi olan yada dr u bilgi verenler hepinizi bekliyorum aydınlanmamadına hadi kızlar bu konuyada bir el atıverin...:lepi:

2. 16 Eylül 2009
  3. nestle76

nestle76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    hayatım bizim doktorumuz florürlü su kullanmamızı önerdi..florür en çok pınar madran su da var...ben de bebişe onu alıyorum...

4. 16 Eylül 2009
  5. beg

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bizim evde arıtıcı var suyu biz ordan içiyoruz ama bebiş için hayat yada pınar su alıyorum 1 buçuk litrelik madranın damacanaları var oda çok büyük gelir küçüklerinide bulamadım madranın birde bizim cadı su seçiyor inanılır gibi değil ama çok sert olan suyu tadından dolayı içemiyor denediğim sular içinde bir tek hayat su ve pınar suyu içdi diğerlerini aldığımda 4 gün su içmiyerek resmen protesto etti minik cadı..

6. 16 Eylül 2009
  7. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    ben kullanıyorum flor 5 aylıktan beri doktor verdi

8. 16 Eylül 2009
  9. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    aaaa ilk kez duyuyorum bunu.bizim dr hiç böle bişeyden bahsetmedi.kontrolümüzde sorayım bende.

10. 16 Eylül 2009
  11. ssaslan

ssaslan oğluşuna aşık (Sibel) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bize de fethiyedeki drumuz demire ilave d-flor damlası vermişti
    fakat geçen hafta izmirdeki drumuza gittiğimizde flor için daha erken onu kesin deyip ferrum + multitabs verdi
    floru da doğal yollarla alsın hergün 1 adet cevizi döverek verin oradan karşılar dedi
    yalnız ilk başta yarım ceviz verip alerji kontorlü yapın dedi ona göre arkadaşlar

12. 17 Eylül 2009
  13. beg

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Allahallah sibel cevizin içinde flor varmıymış bildiğim kadarıyla flor herhangi bir vitamin değil ki cevizin içinde nasıl olsun folik asitle karıştırıyor olmayasın birde ben damlasını hiç duymamaıştım ablam çocuğuna pembe kutulu tablet şeklinde kullanıyor ve döverek toz yapıpta içiriyor damlası varsa çok daha pratik tabiki..

14. 17 Eylül 2009
  15. pelincikist

pelincikist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar peki sularınızı kaynatıyomusunuz bebişler için..özellikle pınar madran su kullananlar..

16. 17 Eylül 2009
  17. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    evet benim verdiğimde öyle küçücük bir hap

18. 17 Eylül 2009
  19. beg

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sevgi kardelen orda ne kadar cici çıkmış bu resmi yenimi çektiniz canım allaha emenet yaa birde hiç zayıf bir bebek gibi durmuyor maşallah ohhh ne güzel kurulmuş valla bu arada tahlil sonuçlarınız çıktımı birde floru sende eziptemi veriyorsun yoksa öylece suyuna falanmı atıyorsun birde günde 1 tanemi veriyorsun dr mu önerdi ayyy çok şey sor5dum biliyorum ama idare et artıkk..