Bebişler kime benziyor?

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve Schirin tarafından 10 Nisan 2008 başlatılmıştır.

10 Nisan 2008
    Konu Sahibi : Schirin
  1. Schirin

Schirin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    bebekleriniz kime benziyor benim oglumu herkese benzetiyolar bide ayrı konu açmak istemedim onuda sorayım hamileyken hayalinizdeki bebeklemi karşılaştınız mesela ben rüyalarımda hep kumral görüyordum kumral bi bebek bekliyodum kara bi oglum oldu saçları simsiyah:)

2. 10 Nisan 2008
  3. xsxekercim

xsxekercim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim oğlumda hık demiş babasının burnundan düşmüşsırnaşık şey sarışınlığı ve mavi gözleri benden almış,onun dışında tüm yüz hatları babası.hep saçsız,sarışın,renkli gözlü babasına benzer bi oğlum olsun derdim, çok şükür hepside oldu.siparişim tam geldi yani:teytey: allah hepimizin bebeklerini nazarlardan korusun:nazar:a.s.

4. 10 Nisan 2008
  5. melser

melser Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    benim bebişim aynı bana benziyo tıp demiş burnumdan düşmüş eşimde kıskanıyodu ona hiç bir yeri benzemiyo diye doğmadan once o kadar onemsemıyodum ama doğduğunda bana benzeyen bir bebeğim olduğnu görünce o kadar mutlu olmustumki eşim bak senin bebekliğin diyor

6. 10 Nisan 2008
  7. FERAYKANAL

FERAYKANAL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    benim oğlumu banada çok benzetiyorlar babasınada

8. 10 Nisan 2008
  9. inciboncuk

inciboncuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    benimki bana banziyor:)japon gözlü oğlum benim:)

10. 10 Nisan 2008
  11. EU3

EU3 Guest

benim kızım tamamen ben bebekliklerimizde aynıymış.çok hoş bi duygu bana bu kadar benzemesiiii

12. 10 Nisan 2008
  13. Biricik

Biricik üç böcek bir çiçek Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    benim oğlumuda her gören bana benzetiyor.eşiminde yüz ifadesi hemen değişiyor . görürsün büyüyünce babasına benziyecek benim oğlum diyor. hamileliğimde rüyalarımda hep sarışın mavi gözlü görürdüm bebeğimi . hatta bir bebek resmi bulmuştum sarışın. ona benzesin diye sabah akşam o resme bakıyordum ama hiçte benzemedi. kumral kahverengi gözlü kıvırcık saçlı doğdu bebeğim. allah hepimizin bebeklerini sağlıklı sihhatli büyütmemizi nasip etsin..

14. 10 Nisan 2008
  15. elanurum

elanurum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    benim kızım aynııııııı babasıhık demiş burnundan düşmüş,kaşlar gözler burun agız saçlar ay herşeyi yaa
    ama çok mutluyum hep bebegimin babasına benzemesini istemiştim RABBİM gönlüme göre verd:)

16. 10 Nisan 2008
  17. Prm.Oznur

Prm.Oznur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    YA SEVİNSEMMİ ÜZZÜLSEMMİ BİLMİYORUM fisfisfis BENİM KIZIM BANA HİÇÇ BENZEMİYOR AMA TIPKI BABİŞKOSUNUN KOPYASI HERYERİ BABASI FAKAT ASIL İSTEDİĞİM GÖZ RENGİ BABASINA ÇEKMESİNİ İSTEMİŞTİM AMA GÖZ RENGİ KAHVERENGİ YANİ TEK GÖZ RENGİ BEN TAM TERSİ BEKLİYORDUM AMA OLMADI OLSUN ŞİMDİDE DÜNYALAR GÜZELİ JAPON GÖZLÜ KARA BİR KIZIMIZ OLDU ALLAHIMA BİNLERCE KEZ ŞÜKÜRLER OLSUN a.s.:nazar:

18. 11 Nisan 2008
  19. zeynepsel

zeynepsel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimde dünya tatlısı bir kızım oldu tıpkı babasının kopyası,saçlarının kıvırcıklığını benden almış.babasının 3 aylık bir resmi var,hamileyken sürekli o resme bakardım :) babasına benzediği için gurur duyuyorum.