bebişler ne giyiyor?????

Konusu 'Mayıs Anneleri' forumundadır ve ERVUS tarafından 16 Haziran 2008 başlatılmıştır.

16 Haziran 2008
    Konu Sahibi : ERVUS
  1. ERVUS

ERVUS CANIM OĞLUM İYİKİ DOĞDUN Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar ben oğluma altına çıtçıtlı kısa kollu bady üstünede tulumunu giydiriyorum ama çok sıcak şaşırdım tulumu çıkarmalımıyım sizce sizler neler giydiriyosunuz acaba?:asigim::1hug:

2. 16 Haziran 2008
  3. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ben de senin gibi yapıyordum ama sıcaktan huysuzlandı şimdi sadece askılı bady giydiriyorum çok daha rahat oluyo.

4. 16 Haziran 2008
  5. ayperin

ayperin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Tulum zamanı geçti aslında,havalar cok sıcak,akşam belki ama gündüz daha rahat birşeyler giydirmek lazım..birde siz bu mevsimde hangi kıyafetlerde rahat ederdiniz ,ona göre düşünüp giydirmek lazım..
    Ben kızıma (hava durumuna göre bazen kısa kollu çıtçıtlı bady nin üstüne giydiriyorum)şort tişört ,kısa kol elbise,kolsuz ve kısa şort gibi olan tulumlardan giydiriyorum..evde bazen rahat olsun diye altını açık tutuyorum..

6. 17 Haziran 2008
  7. avebru

avebru Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Bende bu konuda çok mağdurum :uhm: Bizim evin her odası farklı bir ısıda oluyor sadece sabahları güneş gören odalarımız sıcak oluyor ama yatak odamız ve salonumuz soğuk..Kendim gibi giydireyim desem ben oralarda üşüyorum ama oda değiştirincede normal geliyor..Birde halen lohusa olduğum için kendimi ölçü almak istemiyorum..Ayrıca en ufak bir soğukta titremeye başlayan tuhaf bir bünyeye sahip olduğumdan oğluma ne giydireceğimi de şaşırdım..Bebeğin sırtı hep isilik olmuş..Doktor gün aşırı sadece suyla şampuan falan kullanmadan yıkayabilirsin dedi..Şimdilik içine çıtçıtlı body üstüne de tek kat ikili takımlardan giydiriyorum sabah güneş gören odaya alıp altını açıyorum bacakları güneş görsün diye. Galiba büyüklerimiz bizi fazla dolduruyor "aman çocuğu üşütürsün bi üşürse ayvayı yersiniz" gibilerinden dolduruşlar geliyor hep aklıma..

8. 17 Haziran 2008
  9. YASON

YASON iki prenses annesiyim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben kızıma evde kısa kollu alttan çıtçıtlı badi giydiriyorum. dışarı çıkarkende askılı alttan çıtçıtlı badi üzerine kısa kollu tişort ve şort bazende elbise giydiriyorum yanımızada penye yelek hırka alıyorum lazım olabilir..ayağından çorabını hiç çıkarmıyorum..

10. 17 Haziran 2008
  11. YASON

YASON iki prenses annesiyim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben kızıma evde kısa kollu alttan çıtçıtlı badi giydiriyorum. dışarı çıkarkende askılı alttan çıtçıtlı badi üzerine kısa kollu tişort ve şort bazende elbise giydiriyorum yanımızada penye yelek hırka alıyorum lazım olabilir..ayağından çorabını hiç çıkarmıyorum..

12. 18 Haziran 2008
  13. BEBISIM

BEBISIM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    burda havalar pek sicak olmadigi icin tulum giydiriyorum
    ve dervamli battaniyesini uzzerine aliyorum
    havalar isinsada yazlik cicilerini giydirsem kucuk gelmedin gun gectikce buyuyorlar

14. 20 Haziran 2008
  15. ringo

ringo Guest

Ben de kızıma askılı çıtçıtlı badi giydiriyorum. Çoraplarını çıkartmıyorum. Boynu kafası sırtı hep isilik oldu kalın giydirmekten. İsilikve pişik için mustela kullanıyorum. Çok iyi geldi. En iyisi hergün yıkamak. Ama bizimki sırt üstü yatınca kıyameti kopartıyor. Ne altını alabiliyorum rahatça ne de yıkayabiliyorum. Nasıl sakinleştiricem bilemiyorum. Henüz 1 aylık:):

16. 20 Haziran 2008
  17. EU2

EU2 Guest

Bizde bugünden itibaren tulumu çıkardık. Kısa kollu çıtçıtlı badi giymeye başladık. Ama bacakları üşürse altına pijamasını giydirmeyi düşünüyorum

18. 24 Haziran 2008
  19. rida

rida بسم الله Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Alanya'da yaşıyoruz..bu nedenle aşırı bir nem ve sıcak söz konusu..bebeğime kısa kollu takımlardan tek kat giydiriyorum.shirt t-shirt şeklinde bazen de beziyle bırakıyorum.gün aşırı balkona çıkarıyorum güneşe bacaklarını veriyorum d vitamini alıyoruz birlikte..