Bebişlere bitki çayları veriyomusunuz ? ne kadar

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve zeyynoo tarafından 30 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

30 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : zeyynoo
  1. zeyynoo

zeyynoo zeynepin annesi sefaaa Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    CADIARZUfisfisfiskızlarben dün rezene çayı aldım çok gazı ve sancısı var diye dr önerdi ama nasıl kullanıcam şeker atılacakmı bilmiom kullananlar varsa beni bilglendirirlerse sevinirim acaba ıhlamur da verilirmi kızım grip olduya malum rezene verilirse belki oda verilebilir diye düşünüyorum ne dersiniz:uhm::nazar:

2. 30 Ağustos 2008
  3. Gamzeki

Gamzeki Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben günvit diye bi bitki çayı veriyorum içinde papatyası rezenesi falan var şimdi yanımda olmadığı için tam yazamıyorum ama eve gidince eklerim 1 tatlı kaşığı atıyorum 100 cc ye rahatlatıyor busemi içinde şeker varmış eklemene gerek yok canım

4. 30 Ağustos 2008
  5. mehtapbaygus

mehtapbaygus Guest

canım bebeğin kaç günlük.bizde versekmiki 100 cc nin hepsini içebiliyormu yoksa yarısını sabah yarısını başka zamanmı veriyosun

6. 31 Ağustos 2008
  7. EU3

EU3 Guest

canım bizde rezene çayı kullanıyoruz 1 çay bardağı sıcak suya 1 çay kaşığı çay koyuyorum kaşıkla içebildiği kadar veriyorum gerisinide ben içiyorum ....

8. 31 Ağustos 2008
  9. ecenas

ecenas Canım Kızım _EceNas_ Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kizlar 6 aya kadar anne sütü hariç hiç bir gidaya suya ihtiyaclari yok siz doktor kontrolünde veriyorsunuz dimi bunlari,ya biz dosdoğru ilaç kullanmak bile istemiyoruz,

10. 31 Ağustos 2008
  11. zeyynoo

zeyynoo zeynepin annesi sefaaa Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet tatlım tabiki dr kontrolunde kullanıyorum bu çayı rezene yi dr önerdi ama ben hiç kullanmadığım için bilmiyorum onun için sorup görüş almak istedim ayrıca sevgili gamzeki bu günvit isimli çayı ecz. den mi aldın ne kadara aldın tşkkr ediyorum şimdiden

12. 31 Ağustos 2008
  13. ANESSA

ANESSA Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ablamın bebeğinin de vardı gaz sancıları rezene, papatya ve anason verdiler ama şeker koymadılar çok iyi geliyodu ama bi hata yaptılar biberonla verdiler bebek sonra annesinin göğsünü pek istemedi sen kaşıkla ver içebildiği kadar :içelim:

14. 31 Ağustos 2008
  15. Gamzeki

Gamzeki Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet canım eczaneden aldık ama eşim aldı o anda dahailaçlarda aldığı için şimdi hatırlamıyorum ben 100 cc hazırlıyorum ne kadar alırsa o kadar içiriyorum hepsini birden vermiyorum bir kerede en fazla 50 veriyorum

16. 31 Ağustos 2008
  17. zeseze

zeseze Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben doktorumuza sordum. 2 aydan evvel kesinlikle verme dedi. bu doktorlar tıp fakültesi mezunu değil mi hepsi? biri ver diyor biri verme anlamadım ben

18. 2 Eylül 2008
  19. EU3

EU3 Guest

bizede dr tavsiye etti daha çnce gaz için bitkisel bilaç vermişti ama 1 kere kullandık ertesi gün kızım kıpkırmızı olmuştu ilaç alerji yapmış o yüzden dr rezene çeyı ver dedi 1 çay bardagı hazırla içebildigi kadar ver dedi ama ben 5-6 çay kaşıgından fazla vermiorum çokda alşmasın o yetiyo zaten rahatlıkla gazı çıkarıo rahatca uyuyo özelliklede misafir gelmeden 1 saat önce verom misafr geldiğinde uyuyo..