Bebişleri nasıl oyalıyorsunuz?

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve Schirin tarafından 12 Haziran 2008 başlatılmıştır.

12 Haziran 2008
    Konu Sahibi : Schirin
  1. Schirin

Schirin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    evet bebişler nasıl oyalanıyor? benim oglum sabah kalkıyor o 1 saatte ne yaptıysam yaptım keyfi yerinde oluyo işlerimi yapıyorum sonra gün içinde kapıdan asılı boncuklarla oynuyor en fazla 10 dakika yada oglumun 2 tane yatagı var su an benim odamda yatıyor ama kendi odasıda var ordaki yatagı oyuncak dolu oraya koyuyorum ordada en fazla 1o dakika duruyor birde sabah seda sayana bakıyor seviyor onu geri kalan ben pc deyken ya kucagımda yada anakucagında sallıyorum öglenden sonra bi aglama tuturuyor kucagımda gezdiriyorum yani epey yoruldum şöyle 5 dakika kendi kendine yatıp bakmak istemiyor eger uyanıksa zaten sallamıyorsam yatmak istemiyor sizin bebişler nasıl oyalanıyor? yeni fikirlere ihtiyacım var:):):)

2. 12 Haziran 2008
  3. baranxixnannesi

baranxixnannesi cantanem baranım benım Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    valla onları oyalamak adına sakraban olduk desek yerıdır bazen dıyorum bu sana yaptıklarımla bir sahnede rol alsam oğlum mıllet donuna işer gulmekten. benım oğlum 6aylık ve artık ınanılmaz derecede reklamları sevıyor benı bile gormuyo gozu kanal kanal reklam arıyorum ona. yanında kımse yoksa bebiğinde oynuyor ama bırını gorurse aglıyor hemen anlıycagın sen sanşlısın bile baranı oyalamanın en ıyı yolu kucakta gezdırmek coğu zaman tam tanıma zamanı belkıde ondan.

4. 12 Haziran 2008
  5. FERAYKANAL

FERAYKANAL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım benimki dönencesini çok seviyor yatağına koyup dönenceyi çalıştırdığımda çok mutlu oluyor birde tv izlemeyi seviyor aslında izlemesini istemiyorum yönünü değiştiriyorum yinede kafasını tv ye doğru çeviriyor uykusu geldiğinde çok huysuz oluyor rmmek bile istemiyor zorla veriyorum memeyi ben ter içinde kalıyorum vallaeskiden çok rahat emerdi şimdi niye böyle oldu anlamadım mutfaktaykende ana kucağında vakit geçiriyor birde rüzgar gülünü çok seviyor onun çıkardığı sesede çok gülüyor

6. 12 Haziran 2008
  7. Schirin

Schirin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    valla bende önünde dans falan ediyorum gizli kameraya cekilsem yaptıgım hareketler falan rezil olurum :)

8. 12 Haziran 2008
  9. EU1

EU1 Guest

ne yazıkki canım öyle bi yöntem yok sırnaşık şey
    valla ben evde maymuna donuyorum.Bizimki tv izlemiyor.Hiç biyerde durmuyor en fazla durdugu 10 dakika
    benle durdugu zaman sabahtan aksama kadar duruyor sıpa :mymeka:
    ee tabi ne iş kalıyor ne güç...Hayatım felç olmuş durumda....

10. 12 Haziran 2008
  11. Schirin

Schirin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    benimkinede uykudan uyanmak üzereyken emzzirebiliyorum inadı tuttuysa yandım rüzgar gülü ne acaba? bide ben yer minderine koyuyorum şu havada oyuncaklar asılı olan nefret ediyo ondan:)

12. 12 Haziran 2008
  13. baranxixnannesi

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    aynen valla millet guler halımıze arkadasım bunlar bizi kukla ettı masallah bırde ben oğluma kuçuk bir çıngırak aldım onu boğazına kadar alıyo elınden alıncada bas bas aglıyo aynen şimdi olduğu gibi

14. 12 Haziran 2008
  15. baranxixnannesi

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    elenı dua et yıne ben gece 3ekadar battanıyede sallıyorum bir bakayım uyumuştur dıyorum bır bakıyom gozume bır cıft goz bakıyo gulermısın aglarmısın

16. 12 Haziran 2008
  17. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Sabah 10:00'da keyifli bir şekilde uyanıyor yatağından alıp salona götürüyorum oradan ben konuşuyorum o gülüyor en sevdiği şey altının açılması altını açıyorum klasik müzik koyuyorum o kendi kendine oynarken ben kahvaltı ve günlük işlerle ilgileniyorum.Saat 11:00'acıkıyor emziriyorum ya uyuyor yada oynamaya devam ediyor saat:KK12:00 kesinlikle emdikten sonra uyumuş oluyor saat başı emiyor tekrar uyuyor taki aşam 18:00 artık uyumuyor ve çok huysuz oluyor bende dışarı çıkarıyorum yaklaşık bir saat kadar dışarıda geziyoruz çok seviyor ve eve dönerken uyuya kalmış oluyor.Ama saat 20:00 gibi yine huysuzluğa başlıyor ben yine konuşup güldürmeye çalışıyorum ama saat ilerledikçe mızmızlığı dahada artıyor saat:21:00 banyo yapıyor banyoya bayılıyor tekrar eski neşesine kavuşuyor ama banyodan çıkınca havluya sarar sarmaz kıyamet kopuyor.Bu saatten 22:00 kadar kucağımda uyuyana kadar emmek istiyor bende emziriyorum.Saat.22:00'uyuyor hemen hemen hergün aynı bu şekilde.Gecede sorun olmuyor 22:00'dan 02:00 uyuyor 02:00'dan 04:00'uyuyor sonra her saat başı uyanıp emiyor bazen gazı çok oluyor ben çıkarıyorum masaj yaparak.Canı bazen uyumak istemiyor sabaha karşı yatağına koyuyorum kendi kendine oyalanıyor beşiğinin başında dönen oyuncaklarla oynuyor müziğe eşlil ediyor acıktığı zaman acıkma duyurusu vardır emziriyorum uyuyor.

18. 12 Haziran 2008
  19. EU1

EU1 Guest

aynen oyun minderi bizdede var bir ay bile kullanmadı keşke almasaymışım sırnaşık şey..

bunlar kımıl zararlısı arkadaşlar napcaz cekicez büyüyene kadar işler bi kenarda duruvercek bi süre..
    hepinize iyi cıldırmalar valla..:roflol::roflol::roflol: