bebişleri nerde yatırıyorsunuz

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve gulsahbennn tarafından 4 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

4 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : gulsahbennn
  1. gulsahbennn

gulsahbennn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm kızlar malum bebişler artık büyüdü her yöne dönüolar çok hareketlendiler maşallah merak ediyorum uyanıkken gün içinde bebekleri nereye yatırıyorsunuz oynasınlar die ben minder koyup yerde yatırıyorum ama o bile dar gelio bütün evi turluo bizimki siz bi çözüm bulabildinizmi????

2. 4 Mayıs 2009
  3. Serencam83

Serencam83 ÖMRÜMÜN SERENCAMI Üye

Beğenildi:
    298
    Ödül Puanları:
    163

bizim koltuklarımız minderli ve içe doğru meyilli olduğu için bazen oraya yatırıyodum ama şimdi ordanda düşmeye başladı ana kucağına koyuyorum bide bakıyorum yerde oturuyır yada yatmış vaziyette bende senin gibi artık minder yada büyük battaniye gibi bişey seriyorum ama dar geliyor şimdi artık desteksiz oturmaya başladı bazen koltuğa koyuyorum ama hep yanındayım iş güç yapamıyorum emeklemeyede başladık 2 gün önce şimdi hiç oturmak istemiyo çok hareketli zaten böyle bacaklarını çırpıyo sanki koşup gidecekmiş gibi galiba banada bir yürütec lazım

4. 4 Mayıs 2009
  5. gulsahbennn

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    walla yürüteç rahat olur ama drlar önermio bilmiorum haberin warmı o yüzden ben almıycam sürekli peşlerinde olucaz napalım:)

6. 4 Mayıs 2009
  7. Serencam83

Serencam83 ÖMRÜMÜN SERENCAMI Üye

Beğenildi:
    298
    Ödül Puanları:
    163

bizim doktorda yasak dedi ama böylede çok zor oluyor ya

8. 4 Mayıs 2009
  9. beyazzzambak

beyazzzambak Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben yere yorgan seriyorum üstüne koyuyorum ancak sığıyor kuzucum

10. 4 Mayıs 2009
  11. WaterLilly

WaterLilly Rüya'm benim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben de yanında değilsem yere battaniye serip üzerine bırakıyorum. bugünlerde anneannelerdeyiz o yüzden genelde kucakta. eve dönünde o kucakları nereden bulacağım bilmem.

12. 5 Mayıs 2009
  13. epokhe

epokhe Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bizimki yerde yada koltukta hiç durmuyo hemen bağırmaya başlıyo oyüzden hep kucakta yapışık yaşıyoruz, çok zor oluyo bi de çok hareketli elleri ayakları hiç durmuyo sürekli hareket istyo ama ben yanında olucam yoksa kıyamet kopuyo..doktor yürüteçe koymayın dedi, bacakları çarpık oluyomuş ilerde de bel fıtığı olma olasılığı varnış,yerde yuvarlansın gelişimi için daha iyi dedi ama nerdee..alıcaz heralde yürüteç

14. 5 Mayıs 2009
  15. gulsahbennn

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    epokhe Allah sabır versin arkadaşım.bizimki kucak düşkünü diil şükür ama yuvarlandıı için serdiim minderlerden halıya gidio üşütücek die korkuorum şimdi diorum ki emeklesede rahatlasam olemi olur acep?