Bebişleri yüzüstü yatırıyor musunuz ??

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve cicibisi tarafından 10 Kasım 2009 başlatılmıştır.

10 Kasım 2009
    Konu Sahibi : cicibisi
  1. cicibisi

cicibisi http://ygtnblogu.blogspot Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Hanımlar malum gece uykuları düzensiz çoğu bebişimizin..
    Benm oğlanda 2-3 gündür gece uyumayı unuttu :bbo: ama gündüz gözünü açmıyo nerdeyse.. Geçenlerde eşimin teyzesi gelmişti,yüzüstü yatır ara sıra dedi yatırdık ve oğlum çok rahat yattı..tabi bu gündüz vaktiydi..o günden beri hiç yatırmamışdım yüzüstü,bugün oğlum karnı tok altıda temizken biraz huysuzlandı yatırdım ve o an kesildi sesi,hemen daldı uykuya..ama tabi gözüm hep üstündeydi..Sizler bebişleri yüzüstü yatırıyomusunuz,özellikle geceleri merak ediyorum..
    Teşekkürler şimdiden herkese..a.s.

2. 10 Kasım 2009
  3. DoraGizem

DoraGizem DORApaşanınANNESİ Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    şekercim ben devamlı yatırıyorumm ama öle uzun değil max 1.30 saat geceleri çok rahat ediyo öle yatnca bide öle yatarken sırtını ovdunmu ohh deymeyin dora paşanın keyfine zemuszemus

4. 10 Kasım 2009
  5. cicibisi

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Ayy geceleri cesaret edemedim bende işde..aynen benim minik sıpada sırtını ovunca pek bi keyifleniyoo kaydirigubbakcemile2

6. 10 Kasım 2009
  7. DoraGizem

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    şekercimm daha dönemez edemez zaten yüzü yan bakıcakk kafayı düzeltemez ki tehlike yaratsın relax ol ben yatırıyom çok rahat ediyo en azından uyuyoo :))

8. 10 Kasım 2009
  9. cicibisi

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    valla yaa uyusundaa..yine tetikte yatarm bu gece denicem bakalımm..bide ben hep öğle saatlerinde banyo yaptırıydum bugün gece yaptırıcam bakalım uykusu nası olcak CADIARZU

10. 10 Kasım 2009
  11. DoraGizem

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    süper oluyo akşam banyo yaptımıı gece bi müddet deliksiz yatıyo ben 10 gibi yıkıyomm gece 3 e kadar en azından deliksiz oda uyuyo ben de tabi 10 yıkandımı yatması 11 i buluyo ama dleiksiz 4 saat uyku süper oluyo

kızz niye kimsesizsinn ben varım kızlar varyaa öle yapma canım benim üzme kendini neden kimsesiz yazıyonn bakim sen :uhm:

12. 10 Kasım 2009
  13. pembeinci

pembeinci Canan & Murat Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    bana doktor tavsiye etmişti bu şekilde yatmasını yüzüstü yattığında karnı ısındığı için daha kolay gaz çıkartır dedi üstelik en rahat yattıkları pozisyonmuş ben gündüzleri bu şekilde yatırıyorum ama artık kafasını kaldırıp diğer yöne çevirebiliyor kafasını kızım o yüzden sürekli nöbetteyim o öyle uyuyunca

14. 10 Kasım 2009
  15. cicibisi

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Daha önce nası aklıma gelmedi ya benim buuu:kızgın:

aylar önce yapmıştım o kimsesizi kalmış öle tatlımmm.tabiki siler varsınızzzzopuyorumnanaktan saol tatlımmmm:1hug:

Son düzenleme: 10 Kasım 2009
  16. 10 Kasım 2009
  17. DoraGizem

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    şekercim zamanla tecrübe ediniyoz bende önceleri sabah yıkıyodum baktım yıkanınca uyuyoo uyucaksa gece uyusun dedimm gece yıkamaya başaldımm biraz dinleniyom en azındann bende oda hiç bişi yapmasam küveti doldurup yüzdürüyom içindee

18. 10 Kasım 2009
  19. estel

estel Guest

bende yüz üstü yatıırıyodum bebeğimi ama başında nöbet tutuyoduk sırayla..

dünya sağlık örgütü kesinlikle yatırılmamasını öneriyor çünkü bu sebeple olan bebek ölümleri oranı yüksek..

bebekler sever ama yüzüstü yatmayı rahat ediyolar gazlarda pat pat çıkıyor..