bebişlerimi beni terk etti kızlar:(

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve sinem8484 tarafından 28 Ocak 2008 başlatılmıştır.

28 Ocak 2008
    Konu Sahibi : sinem8484
  1. sinem8484

sinem8484 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar ikizlerimi bıraktı annelerini beni tanıyan arkadaşlar bilirler tüp bebek yolculuğumuz mutlulukla sonuçlanmıştı ama bu mutluluk uzun sürmedi 4 5 gündür oyu renkte akıntım vardı doktorumu aradım normal olduğunu yatıp dinlemem gerektiğini söledi ama o akıntı geldikce benim içimden bişeyler kopuyodu sanki günlerce yalvardım rabbime bebişlerimi bana bağışla die ama ..... olmadı düngece ağrım ve kanamam başladı tam doktora gitmek için hazırlanırken ayağa kalktığımda ikiside akı verdi bebişlerim artık yoktu çok kısa bi süreydi ama ben çok alışmıştım onlara allahım bi yolu olmalıydı bukadar kolay bırakmamalıydı bebişlerim beni 4 yıl sonunda yakalamıştık bu mutluluğu yarım kalmamalıydı hala ümidimi kesmeiştim kızlar belki teki demiştim hiç olmazsa biri duruyor demiştim ama oda gitmişti kardeşiyle beraber annelerini yapayalnız bırakmışlardı artık hiç bişey onları geri getiremezdi ağlamak yalvarmak boşaydı allahım sabır ver nasıl dayanıcam nasıl 4 hastane gezdik hala inanmıyordum beni bıraktıklarına ama en sounda tamm dedim artık yoktu annesinin kuzular onlara bişey olmasın die günlerce yatmıştımm ANNEM sizin canınız yanmasın demiştim ama rabbim nasip etmeyince olmuyo allahım inş yaşatır bu mutluluğu tekrar bütün bebeiş bekleyenlere inşallah uzun ömürlü sağlıklı bebekler nasip etsin rabbimsenağlamasenağlamasenağlama

2. 28 Ocak 2008
  3. sxuxnger53

sxuxnger53 lokum suratlı kızım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım yaa allahım tekrar nasip etsin inşallah ve kucagına sağsalim almayı nasip etsin üzülme demek dile kolay gelir bilirim o duyguyu ama allahtan gelen bişey duz etmekten başka çare yok

4. 28 Ocak 2008
  5. sinem8484

sinem8484 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    çok saolun kızlar ilk defa hamile kaldım ve ilkide düştü çok kötü bi duyguymuş allahım kimseye yaşatmasın en kısa zamandada inşallah sağlıklı uzun ömürlü hayılı bebişlerim olur cümlemizin inşallah

6. 28 Ocak 2008
  7. dersim_78

dersim_78 Guest

canım çok üzüldüm,allah güç versin,inşallah son yaşadığın acı olur,daha çok gençsin bir acı yerine bir sevinç getirir nerden biliyorsun belki kısa süre sonra o kucağın bebişinle dolacak ben inanıyorum..haydi allaha sığın ve vardır bunda da bir hayır sen en iyisini bilirsin de...

8. 28 Ocak 2008
  9. sxuxtlxux gayfe

sxuxtlxux gayfe prenslerim Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok üzüldüm.
    umarım en kısa zamanda tekrar anne olursun.
    kısmet değilmiş.
    muhtemelen sağlıklı değillermiş.
    allah sana ve tüm bebiş bekleyen herkese annelik duygusunu yaşatsın,sağlıklı bebişler nasip etsin.

10. 28 Ocak 2008
  11. dersim_78

dersim_78 Guest

bi arkadaşım vardı ilk bebişine hamile idi büyük heves ve özlemle bebeğini bekledi eşiyle ve çok paralı yerde doğum yaptı dün.ve bebeğinin down sendromlu olduğunu kucağına alınca öğrendi..o yüzden hayırlısını dilemek en önemlisi...:enbuyukkk:

12. 29 Ocak 2008
  13. elenya

elenya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    gecmiş olsun canım üzülme bak 1 defa olmuş tekrar yine olur herşeyde 1 hayır vardır

14. 29 Ocak 2008
  15. xnazx

xnazx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    140
    Ödül Puanları:
    163
    cok üzüldüm sinem ama insallah tekrardan yüzün güler ALLAHIM herkesi evlat sahibi etsin herseyin hayirlisi olsun

16. 29 Ocak 2008
  17. mehtap51

mehtap51 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun.senin duygularını bizler anlayamayız ama hayırlısını dilemek gerekir.allahım seni tekrar anne yapacak inşallah.bebişlerin bu kez sağlıklı olacaklar.buna canı gönülden inanıyorum.hemen ümitsizliğe kapılma.allahın gücüne gider.şu an sana kötü görünse bile allahın yaptığı her işte hayır vardır.

18. 29 Ocak 2008
  19. xhxuxzxuxnx

xhxuxzxuxnx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canim inanki cok üzüldüm yaa.ama mutlaka bundada bir hayir vardir insallah rabim tez zamanda bu mutlulugu tekrar ve sonsuz dek yasatir sana