bebişlerimizi görme günlerimiz

Konusu 'Mayıs Anneleri' forumundadır ve murgiz tarafından 21 Mart 2008 başlatılmıştır.

21 Mart 2008
    Konu Sahibi : murgiz
  1. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar hadi hastaneye gidiş ve randevu günlerimizi yazalım
    benim 1 nisan salı günü olacak bi somraki dr kontrolüma.s.

2. 21 Mart 2008
  3. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bugün ridanım yarında hatırladığım kadarıyla tülay ve ebrunun kontrolü var
    kızlar güzel haberlerle gelin bizi sevindirin

4. 21 Mart 2008
  5. BenKardelen

BenKardelen AŞKLARIM BUĞRA&BEYZA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım 33+3 haftalık hamişim 14 nisanda kontürolüm

6. 21 Mart 2008
  7. Naze

Naze Guest

KARDELEN aramıza hoşgeldin hayırlı doğumla sağlıklı bebeğini kucağına almanı dilerim...

Kızlar benim kontrollerim 2 hafta arayla..18 mart da gittim birdahaki 3 nisan...sanırım kontrolden sonra 1 haftaya düşecek...

8. 21 Mart 2008
  9. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    hoşgeldin aramızaa.s.
    iyi haberlerin bekliyos 14 nisanda

10. 21 Mart 2008
  11. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    benimde iki hafta arayla 34. haftadan sonra belki 1 haftaya düşürür canım
    nazecim bizim kontroller :KK46::nazar:yakın

12. 21 Mart 2008
  13. happy_spk

happy_spk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkadaşlar! ben bu aydan itibaren yeni doktorumuza gideceğim. bugüne dek gittiğimiz hastane ile doğum ücretlerini konuştuk ve uçmuş olduklarını gördüktatlicadiarzu arkadaşlardan tavsiye üzerine şimdi yeni bir doktora gideceğim. 1 nisana falan randevu alıcam. bundan sonraki haftalarda da sık sık çağırır sanırım. bir an önce oda beni tanısın durumumu takip etsin istiyorum tabii.. e, hayırlısıyla 10 mayısta görünüyor doğum:teytey: arkadaşlar sanırım çoğunluğunuz ankaradan, istanbuldan olan arkadaşlar hangi hastaneye gidiyor, ne şekilde doğum yapmayı düşünüyorsunuz biraz bunlardan da bahsederseniz sevinirim. ben epiduralle normal doğumu düşünüyorum. eski dr. la konuşmuştuk bi riskinden falan bahsetmedi olur dedi. şimdi bu yeni gideceğim doktorla da enine boyuna konuşmak istiyorum bu yöntemi. sizler nasıl doğum düşünüyorsunuz?? sevgilera.s.

14. 21 Mart 2008
  15. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim belli değil ama sezeryan düşünüyorum korktuğum için:sm_confused:

16. 21 Mart 2008
  17. avebru

avebru Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Murgizcim benim kontrolüm yarın..Bakalım yaklaşık 5 haftadır gitmedim doktora..Oğluş nasıl acaba??

Ben normal doğum düşünüyorum ağrım çok olursa epidural normal doğum yapabilirim.. Bence sadece korktuğun için sezeryan düşünme..Eğer mecbur değilsen sende epidural normal doğum düşünebilirsin.. Çünkü ilk doğumda sezeryan olursan bundan sonra hep sezeryan olmak zorundasın ve sadece 3 doğum yapma hakkın var..Daha fazlasını doktor önermiyor..Ayrıca sezeryanda iyileşme süreci daha uzun..Bebeğin doğduğu andan itibaren yarım saat içinde annenin yanında olması ve emzirilmesi gerekiyor..Sezeryan yaptırırsan bu çok zor biliyorsun..

18. 21 Mart 2008
  19. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ebrucum ya inş iyi haberlerle geleceksin bizide sevindireceksin:teytey::nazar:
    canım biliyorum dediklerini haklısın epiduralli normla doğum çok tavsiye edilen bi doğum şekli benim arkadaşlarımda yaptı bi sancıdan sonrasını ve doğum anında acı yok
    aslında kesin değilim tabi benim korktuğum şey 38. haftadan sonra aha bugün aha yarın doğuracam stresine girmek hrgün doğğuruyormuyum acaba demek:sm_confused: psklojimin bozulması
    zaten allah bu yavrumu sağ sağlim doğursun ben herhalde bir tane ile kalacam çünkü eşim çok çalışıyo ancak bi taneye zaman bulabiliriz ama tabi şartlar işleri falan değişirse ikinciyidr isterim tabi kismet gerçi ne desem boş