Bebişlerimizin banyosu

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve WaterLilly tarafından 20 Kasım 2008 başlatılmıştır.

20 Kasım 2008
    Konu Sahibi : WaterLilly
  1. WaterLilly

WaterLilly Rüya'm benim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar bebişlerinizi ne sıklıkla banyo yaptırıyorsunuz. ben iki güne veya üç güne bir yaptırıyorum malum hava iyice soğudu, odayı ısıtıp yaptırıyoruz ama ne zaman banyo yapsa ertesi gün karın ağrısı ve kusması oluyor. aslında doktorlar her akşam uyumadan önce yaptırın diyor, rahat uyuması için ama benim kızım bunun için çok küçükmüş gibi geliyor.
    banyo yaoarken değil de giydirirken üşütüyorum galiba. bir de banyodan sonra masaj yapın diyorlar nasıl olacak o bilmiyorum.

2. 20 Kasım 2008
  3. action

action Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım bende 2 yada 3 güne yaptırıyorum ama üstünü giydirirken fön makinası çalıştırıyorum ben birimiz makinayla oğluşumu ısıtıyoruz birimiz giydiriyoruz üşümüyor bu arada kendini de bırakıyor sıcağı bulunca masajda yapabiliyoryum.Bi dene istersen banada doktorum söylemişti banyodan sonra fön makinasıyla kurut diye.

4. 20 Kasım 2008
  5. fulya79

fulya79 Guest

Bende bebeğimi 2 günde bir yıkıyorum.ananesi gittiğinden beri babası gelince akşam yıkıyoruz.masaj olayını bende yapamıyorum ne kadar ısıtsanda giyinirken üşüyor.ama acelece badem yağı sürüyorum .

6. 20 Kasım 2008
  7. zeynepxoxzdil

zeynepxoxzdil aşkların en tatlısı Giray Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ben hergün yıkıyorum valla küveti odaya getiriyoruz,elektrikli ısıtıcıyı takıyoruz. anneannemiz dün gitti babannemiz pek becerikli değil onun için bugun kendim yıkadım hergün yıkanmaya alıştı eğer birgün yıkamazsam uyumuyor oğluşum.giyinirken ortalığı yıkıyor bağırtısıyla ama el çabulkluğuyla bebe losyonuyla vücudunu ovuyorum kızıyor biraz ama alışmaya başladı kuzum.zor işmiş kızlar zorrrrrrrrrrr:))

8. 20 Kasım 2008
  9. celen35

celen35 bodruma da gittik beraber :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    bugun bizimde banyo gunumuz.banyo gunlri bizim için tam bir kabus.yıkanırken deil ama üstünü giydirrken ortalığı yıkıo zilli.bu durumda ne masaj ne baska bişii.üstünü giydiresiye kadar kac defa kaldırmak zorunda oluyoruz hatırlamıprum bile.cünkü ağlamaktan morarıyo yine.
    fön makinesini hiç duymamıstım.üflemesi daha cok üşütmezmi acaba??

10. 20 Kasım 2008
  11. action

action Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Yok canım sıcakda çalıştırıyorum ayrıca hoşuna gidiyor ağlamıyor anne karnında sesler fön makinası ve elektrik süpürgesi sesi gibi gidiyormuş ya bebişlere hem üşümüyor hem ağlamıyor böylelikle masajda yapabiliyorum...

12. 20 Kasım 2008
  13. kismet yagmur

kismet yagmur kalbim ailemle kaldi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende haftada 2 defa yikiyorum saatini bile saisrmak istemiyorum kizim alisti buralar soguk diye haftada 2 defa yetiyor simdilik:lepi:a.s.

14. 20 Kasım 2008
  15. Miy

Miy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben dogdugundan beri hergun yikiyorum.

16. 21 Kasım 2008
  17. minikpatik

minikpatik yerim ben seni Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    doğduğundan beri hergün yıkıyorum. akşamları babasıyla beraber yıkıyoruz ama banyoyu pek sevmiyoruz malesef:KK43:(

18. 21 Kasım 2008
  19. Kires

Kires Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.220
    Ödül Puanları:
    148
    Yakına gelesiye kadar hergün yıkıyordum ama şimdi iki güne bir, masaj olayını alelacele bebek yağınla yapıyorum bazen çok keyif alıyor bazende ortalığı yırtıyor ama benim inadım malup geliyor :p kucağıma ala ala yapıyorum bu durumda da :KK70: