Bebişlerimizin Burç Yorumları !!!

Konusu 'Burçlar, Tarot ve Astroloji' forumundadır ve yagmurrrr tarafından 25 Mart 2008 başlatılmıştır.

  25 Mart 2008
  Konu Sahibi : yagmurrrr
 1. yagmurrrr

  yagmurrrr Aktif Üye Üye

  Katılım:
  24 Mart 2008
  Mesajlar:
  797
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  86

  23 Ekim - 21 Kasım AKREP
  Akrep bebekleri çok hirsli ve mücadelecidirler.Sürekli kazanma arzusu oldugundan hayati bir savas alanina benzer.Oldukça sert ve soguk görünüslüdürler.Çabuk öfkelenirler.Ama sevdikleri insanlara çok baglidirlar.Zekidirler.Baskidan hoslanmaz,ters tepki gösterirler.Ona istediklerinizi yaptirmak hayli güç olacaktir.


  22 Kasım - 21 Aralık YAY

  YAY Çocukları - Büyük oyuncaklara meraklı olur

  Evde sessizlik varsa, bilin ki o bir muzurluk peşindedir. Yay bebekleri dikkat çekici ve hayat doludurlar. Değerli uykuları büyük bir ihtimalle onun bitip tükenmek bilmeyen istekleri yüzünden pek çok kez bölünebilir. Aralıklarla mama isterler, uyurken birisini görmekten mutlu olurlar. Büyüdüklerinde hareketlilikleri ve yaramazlıkları durulmaz. Yay çocuklarını teşhis etmek çok kolaydır. Bir şey istediklerinde ya da istedikleri yapılmadığında ağızlarını açıp avaz avaz bağırmaktan çekinmezler. Muzip ifadeleriyle ortalığı karıştırmayı çok severler. Tüm çocuklarda var olan patavatsızlık, yay çocuklarında had safhadadır. Sık sık anne, babasının yaptığı dedikoduları etrafa yetiştirerek büyüklerini zor durumda bırakabilirler. Ama her halleriyle çok sevimli ve cana yakındırlar.

  Hiç tanımasalar da heyecanla karşısındakinin boynuna atlayıp tatlı tatlı gülümseyip, saç, baş çeken çocukların çoğu yaydır. Konuşmayı çabuk öğrenir sonra da büyüklerini inanılmaz sorularla bunaltırlar. Yeni kavramaya başladıkları dünya, onlar için fantastik bir yerdir. Yay çocukları okulun zeki ve sosyal insanlarıdır. Spor aktivitelerinde çok başarılıdırlar. Kolay uyum sağlarlar ama ders çalışmayı pek sevmezler. Okuldaki başarı oranları vasattır. Yaratıcılıkla ilgili dallara teşvik edilmeleri iyi olur. Keskin hayal güçlerini serbest bırakmaları onları ileri götürecektir. O zaman gerçekten çalışkan çocuklar haline gelirler. Yaramaz ve meraklıdırlar fakat mantıklı bir açıklama getirildiğinde, neden öyle davranmaları gerektiğini anlar, inatçılık etmezler. Bu çocuklar sınırları zorlamaya şiddetli isteklidirler. Biraz disiplin edilmeleri gerekir. Ancak bu sayede sorumluluk sahibi olmasını öğrenecektir.

  AİLE HAYATI: Ev, onlar için lunapark kadar eğlencelidir. Yay çocukları aile yaşamlarında sevimli, dürüst ve eğlencelidirler. Özgür ve sevgi dolu Yay çocuklarını basmakalıp kurallarla yetiştirmek yanlış olacaktır. Sevgi dolu halleriyle aile içinde gerçek sıcaklığın, güçlü bir mizaç anlayışının oluşmasını sağladıkları için, aynı ilgiyi ailenin diğer üyelerinden beklerler. Kişisel hürriyetleri olduğunu daha küçük yaşlarda kavrarlar. Sorumluluk almayı sevmeseler bile, yapılması gerekenin ne olduğunu aslında bilirler. Gözü açık Yay çocukları, kardeşleri varsa, anne-babasının ondan istediği şeyi kardeşlerine yaptıracak kadar uyanıktır. Evde kurallar ve bol yasaklar yoksa ondan mutlu olanı yok demektir.

  Yay kardeşleri arasında gürültücüdür ve bir numara olmaktan hoşlanırlar. Her an hareket halinde olan bu çocukları zapt etmek aileler tarafından zor olabilir. Kardeşleriyle sağlıklı ilişkileri vardır. Dikkatlidirler ve onlarla yakından ilgilenirler. Yay çocukları akrabaları dünyanın öbür ucunda bile olsa ziyaret etmek için elinden geleni yaparlar. Hareketli ve yerinde duramayan yay çocuğu, evlerinin arı kovanı gibi olmasından hoşlanırlar. Annelerine sormadan eve arkadaşlarını hatta akrabalarını bile davet ederler. Bu tutumları karşısında ebeveyni ters tepki verirse, kırılırlar fakat yaptıklarından da vazgeçmezler. Hep beraber tatile çıkmaktan, macera peşinde koşmaktan çok hoşlanırlar. Ailesiyle ilişkisi kuvvetli Yay çocuklarının büyüdükleri zaman aralarında sürtüşmeler çıkabilir. Çünkü çocuklarına fazlasıyla alışmış anne-babanın onu bir başkasıyla paylaşması zor olacaktır.


   
 2. 25 Mart 2008
  Konu Sahibi : yagmurrrr
 3. nisa77

  nisa77 Popüler Üye Üye

  Katılım:
  12 Nisan 2007
  Mesajlar:
  842
  Beğenildi:
  21
  Ödül Puanları:
  108
  Yağmurcum Benim 17 Ekim.ekimin Açiklamasini Baştan Koysan.ayrica Bilgilerin Için Teşekkürler
   
 4. 25 Mart 2008
  Konu Sahibi : yagmurrrr
 5. yagmurrrr

  yagmurrrr Aktif Üye Üye

  Katılım:
  24 Mart 2008
  Mesajlar:
  797
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  86
  Buyur cnm :)) 23 Eylül - 23 Ekim TERAZİ BEBEKLERİ
  Terazi bebekleri çok hassastır, adaletsizlik ve mutsuzluktan nefret ederler. Hayata bakışları sevgi dolu ve neşelidir.

  En büyük özellikleri çok kararsız olmalarıdır, seçim yapmaları çok zordur. Seçim yapmak zorunda kalmak onları strese sokar, yanlış karar vermekten çok korkarlar. Özellikle de acele karar vermeleri gerekirse, iyice telaşa düşerler.

  Müzik, sanat, güzellik, renkler onların ilgi alanıdır. Yetenekleri yoksa bile sanata büyük değer verirler. Bu çocuklara ileride, sanatsal yönden bir eğitim vermeye hazırlıklı olmalısınız. Küçük yaşlardayken kabiliyetli oldukları konuları açığa çıkarmak ve bu yönde onları desteklemek gerekir. Ayrıca, hayal gücü kuvvetli bu çocukların, gerçekte olanlarla hayallerindekilerin farklı olduğunu anlamalarına da yardım etmek gerekir.

  Özellikle anne, çocuğuna çok özen göstermeli, ona duygularla ilgili öğütler vermelidir. Böylece çocuk, hisleriyle kafası arasında daha iyi denge kurabilir. Ebeveynlerinin bu desteği ve sevgisi ile birlikte, ileride çok başarılı olacak ve kişiliklerini kazanacaklardır.

  Terazi burcu bebekleri o kadar etkileyicidir ki, insanlar onlarla ilgilenmekten kendilerini alamazlar. Konu ne olursa olsun, bu bebekler en çekici özelliklere sahiplerdir. Bu özellikleri nedeniyle, genelde çok şımartılırlar.

  Terazi bebeği etrafında başka insanlar olmasını sever ve topluluk içinde olmayı yalnız kalmaya tercih eder. Bir grup içinde, diğer çocuklarla çok kolay kaynaşır. Beraber olduğu insanlarla iyi geçirmek için çaba harcar; insanlara saygı duyar ve değer verir. Doğuştan arabulucudur. Gelecekteki hayatında avukat ya da yargıç olabilir.

  Terazi çocukları, özellikle de kızlar; güzel görünmeyi çok önemserler ve güzel elbiseler onlar için ilk adımdır. Fiziksel olarak da genelde güzeldirler. Ayrıca bu çocuklar için rahatlık çok önemlidir. Temiz, ütülü çamaşırlar ve şık bir oda tam onlara göredir!

  Kontrol etmeyi severler fakat bunu çok sevimli bir şekilde yaparlar.

  Bunların dışında, deneyimlerden çok şey öğrenirler ve çok erken yaşta olgunluğa ulaşırlar. Mantıklı çocuklardır ve fikirlerini tüm yönleriyle ele alarak tartışmayı severler.

  En çok anlaştıkları burçlar Koç ve Aslandır.
   
 6. 25 Mart 2008
  Konu Sahibi : yagmurrrr
 7. nisa77

  nisa77 Popüler Üye Üye

  Katılım:
  12 Nisan 2007
  Mesajlar:
  842
  Beğenildi:
  21
  Ödül Puanları:
  108
  Canimmmmmmmmmmmsinn çok Teşekkür Ederim.sen Yazana Kadar Terazi Olduğunu Bilmiyodum.çok Mersi Tatlim
   
 8. 25 Mart 2008
  Konu Sahibi : yagmurrrr
 9. yagmurrrr

  yagmurrrr Aktif Üye Üye

  Katılım:
  24 Mart 2008
  Mesajlar:
  797
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  86
  Rica ederim canımm :))) Allah kucağına almayıda nasip etsin canım :)
   
 10. 25 Mart 2008
  Konu Sahibi : yagmurrrr
 11. nisa77

  nisa77 Popüler Üye Üye

  Katılım:
  12 Nisan 2007
  Mesajlar:
  842
  Beğenildi:
  21
  Ödül Puanları:
  108
  Amiinnn Canim.bu Benim 6.hamileliğim.diğer 5ini Kaybettim.umarim Bu Tutar.sen De Hamile Misin Kaç Haftaliksin.hamileysen Dilerim Sağlicakla Bebişini Kucağina Alirsin
   
 12. 25 Mart 2008
  Konu Sahibi : yagmurrrr
 13. yagmurrrr

  yagmurrrr Aktif Üye Üye

  Katılım:
  24 Mart 2008
  Mesajlar:
  797
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  86
  Canım ben geçen hafta gittiğimde kesesini gördüm 4-5 haftalık dedi haftaya inşallah kalp atışlarını duymaya gidicez...İlk hamileliğim benimde ...Allahım inşallah senin bebeğinide sağ salim kucağına verir canım ...