bebişlerimizin gelişimlerini paylaşalım...

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve hidennisko tarafından 2 Aralık 2007 başlatılmıştır.

2 Aralık 2007
    Konu Sahibi : hidennisko
  1. hidennisko

hidennisko çiçekli böcekli :)) Pro Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar benim son adet tarihim 13 ekim ..bebisim 19 temmuzda gelecek insallah...adetim 3 gun gecince öğrendim melegimi hcg degerim 2116.5 ti..havalara uctum tabi
    buraya herkes doktora gittiginde bebeginin gelisimini, yasadiklarini, hissettiklerini yazsın..sonucta aynı haftalardayiz..mesela
    nasil öğrendiniz,beta hcg degerleriniz
    ilk doktor ziyareti
    kalp atisi
    cinsiyeti ( simdilik tahmin olacak sonra yazaris buraya hihohaaa):içelim:

2. 3 Aralık 2007
  3. EU1

EU1 Guest

arkadaşım benimde son adet tarihim 12ekim internetten hesapladım bebişim 18temmuzda gelecek Allahımın izniyle.yani seninle aramızda 1günlük fark var hehe.ben henüz doktora gitmedim alttan muaneye bi türlü cesaret edemiyorum 2 hafta sonra falan gitcem doktora.kan testim ve idrar testim pozitif çıktı.nasıl mutlu oldum anlatamam çok farklı bi duygu.içimden bi his kızımın olacağını söylüyor.sana ve bebişine sağlıklı günler dilerim buraya yazarız gelişmeleri ok

4. 3 Aralık 2007
  5. gonca2206

gonca2206 v for melinda Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    153
    benim kızım 20 ocakta gelcek son adetim 15 nisandı sizin kilerden büyük benim kızım testlerden filan gectik artık her hafta nst war kalp atışlarını dinliycez iki kilo oldu benim kuzum
    yarın onun kalp atışlarını dinliycez ...her adımı heycan verici ve güzel

6. 3 Aralık 2007
  7. EU1

EU1 Guest

canım benim ne güzel inşş bizde o aşamalara sağlıkla geliriz sağlıklı günler bebeğine ve sana

8. 3 Aralık 2007
  9. Cullen

Cullen ̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç& Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    :nazar:selam kızlar bende hamile oldugu 7 haftada ögrendim gec ögredim adetimden 16 gün gectikten sonra test yaptım benim adetim düzensizdir ben bide 6 ay sürekli her ay test yapmıştım artık umudum yoktu hamile degilim gene negatif cıkıcak üzülücem diye yapmıyodum cevremdekilerin demesiyle son kez yapıyım bari dedim :eek: yaptım ve cok net iki cizgi pozitif eşimde evdeydi ona dedim hamileyim ikimiz donduk kaldık şok olduk cok mutlu olduk ama ben gene teretüt ederek yanılma payıda var diyerekten kan testi yaptırdım kan testinde kac haftalık olduguda cıkıyo bi baktıkki 7 haftalık hamileyim doktora muaneye girdim ve bebeşimi gördüm hala inanamıyorum aslında kalp atışlarını gördüm pıt pıtt atıyodu minicik kalbi :asigim: ne diyim kızlar cok mutluyum benim bebeşimde 06.07.08 de dünyaya gelicek cok güzel bi tarih inşallah saglıklısıyla hayırlısıyla kucagıma almayı nasip eder allahım bende kız olarak seziyorum inşallah öyledir kızlar saglıkla hepimiz kucagımıza alırız inşallah bebişlerimizi:KK46:Şeniz

10. 3 Aralık 2007
  11. gonca2206

gonca2206 v for melinda Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    153
    teşekkür ederim canım allah hepimizin bebişlerine saglık versin ve bize bagışlasın:teytey:

12. 3 Aralık 2007
  13. yagmur_su

yagmur_su Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benimde son adetim 21 eylüldü adetimden 3 gün sonra öğrendim hcg 94 çıkmıştı 2 haftalık falan.kalp atışını gördüm çok güzel yaaa :))
    şimdi 17 aralıkta ikili teste gidicem çok heycanlıyım bebişim ne kadar oldu merak ediyorum.herkese saglıklı bebekler dileğiyle.

14. 3 Aralık 2007
  15. Cullen

Cullen ̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç& Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    yagmur su bende 2li teste giricem senden tam bir hafta sonra bende cok heycanlıyım ummarım iyi sonuclar alırız saglıkla gelsin bebeişlerimiz inşallah.:nazar::KK46:

16. 3 Aralık 2007
  17. yagmur_su

yagmur_su Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah canım sonuçlarımızı yazarız buraya :))

18. 3 Aralık 2007
  19. EU1

EU1 Guest

adasu canım benimde adetlerim çok düzensizdir aynen bende her ay test yapardım .sana ve bebişine sağlıklı günler dilerim.kızlar ikili test hakkında bana bilgi verirmisiniz birde hangi haftalarda yapılıyor