bebişlerimizin uyku düzenleri

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve demircool tarafından 9 Nisan 2009 başlatılmıştır.

9 Nisan 2009
    Konu Sahibi : demircool
  1. demircool

demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaslar bebişlerin uyku saatlerini yazalım.nasıl düzene sokabiliriz onu konuşalım :mymeka:

2. 9 Nisan 2009
  3. ssaslan

ssaslan oğluşuna aşık (Sibel) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ilahi selmacım
    düzen mi ne düzeni diyebiliyorum şimdilik :)))
    oğluşun paşa gönlü biliyor canı ne zaman isterse
    bakalım keramet 3 ayın dolmasıysa bugün itibariyle bakacağız bakalım

4. 9 Nisan 2009
  5. demircool

demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ben başliyim uyku düzenimizden senağlama
    kızım gece hiç uyumuyor gözler kocaman açılıyor auuu aguuuu oynamak istiyor.tabi benim gözler acılmıyor ozamanda berru hanım ağlıyor.bazende gazı oluyor.ozaman hiç durmuyor.en erken gece 2.en geç 5.lülülülülülü 2 dede yatsa 5 te de yatsa 8 de muhakkak kalkıyor emiyooooo ve hemen uyuyo gene altını bile alamıoyorum -tatlicadiarzu- sonra bende uyuyorum onunla ben kalktım ama o hala uyuyo şuan:jeyyar:.
    ha bi de yemek vaktinde yemegin kokusunu duyunca bide çay içiceksek hemen ayaktadır bizim küçük hanım :eek: hiç rahat yemek yiyip içemem. kucamdadır kesinlikle :içelim:
    bu kadar yeter laelaelaelaelae

6. 9 Nisan 2009
  7. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    bizim henüz bir uyku düzenimiz yok:nazar: yani nezaman uyuduğu uyandığı belli değil biz ona ayak uyduruyoruz sabahları uyuyor ama ben uyuyamıyorummirmirmirmir

8. 9 Nisan 2009
  9. chatlak_4180

chatlak_4180 serap Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    valla bizdede uyku düzeni diye birşey yok ne zaman uyumak isterse, ben uyumadıgım zaman çok güzel uyuyor ben uyku moduna geçince direk gözler fal taşı gibi açılıyor banamı garezi var anlamadım gitti test ettim onayladım yani..sırnaşık şey yemek yememe izin vermiyor çay içmeme izin vermiyor daha doğrusu keyif yapmak artık hayal oldu babasındada durmuyo ana kuzusu benim oğlum galiba uykuya hasret kaldım ama genede en güzel keyfim oğlum uykusuzluga bile razıyım...:nazar:

10. 9 Nisan 2009
  11. TuzluCekirdek

TuzluCekirdek Burası soğuk odalar!!! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    selam bayanlar ben bir ocak annesi olarak size katılmak istedim benim oğluş şuan 3. ayın içerisinde ve 3. aya girdiğinden bei biraz daha iyi uyku düzeni öğlen 3- 3:30 doğru yatar 5 :30 gibi kalkar sonra mamasını yer altını açarım debelenir akşam 8-9 gibi 1 saat veya 45 dakka uyur sonrada 1 de yatar sabah ya 5:30 da yada 6:30 kalkar bu arada huzursuz olduğu geceler artık kaçta yatarız allah bilir

12. 10 Nisan 2009
  13. nisan84

nisan84 Allahtan bize armağan :)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    maşallah diyeyim bebeğim gece 12 den sonra fazla zorluk yaratmıyor saba 7 ye kadar güzelce uyuyor tabiki aralarda emziriyorum

14. 10 Nisan 2009
  15. renkli35

renkli35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    108
    benim oğlumun hiç uyku düzeni yok yaa, ne gece uykusu var, nede gündüz uykusu, zombi gibi dolaşıyoruz ortalarda. uyursada tilki uykusu uyuyo, sürekli pışpışlanmak şartıyla. nasıl düzene sokucam bilmiyorum uyku problemini nasıl aşıcam.

16. 10 Nisan 2009
  17. serçecik

serçecik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    :1no2:bizim yagmur hanım kafasına göre takılıyor..hıc uyumadıgı sabah 7 lere kadar oturdugumuz oluyor..düşünebliyormsunuz...hıc uyumadan sabah 7 ye kadar oturdu..aglamıyor.sadece oyun ıstıyor..bazen cok aglıyor...şu sıralar gece 1-2 gıbı yatıyor sabah 7 de 8 de kalkıyor..kafasına göre yani.....iyiki şu dogum izni denen şey var..ne yapardım yoksa..:1no2:

18. 17 Nisan 2009
  19. NurDer

NurDer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    Merhaba benim kızım da 2.5 aylık. Şimdilerde genellikle gündüz uyuyor ama geceen erken 3 den sonra uyur. Bazen bizimde sahab 6 7 gibi uyuduğumuz oluyor. Zamanla düzene girer diyorlar ama bakalım... Eşim de bende çok uykusuz kalıyoruz allahan annem arada bir gelip bizim dinlenmemizi sağlıyor. Mayısta yazlığa gidecekler kara kara düşünmeye başladım şimdiden annem olmadan ne yaparım ben. Şimdiye kadar tek başıma yıkamadım bile kızımı. <sadece su döküyorum :)) Neyse herşeye rağmen ufak bi gülümseyişi bile yetiyor yorgunluk uykusuzluk bir anda yok oluyor...