BeBiŞlErİn BaNyoLaRı

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve ghaneli tarafından 26 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

26 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : ghaneli
  1. ghaneli

ghaneli ^AhmetBarışCanan^ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    KIZLAR ŞUAN KAYINVALİDEMLE BERABER YIKIYORUZ OĞLUMU AMA YARIN GİDİYO OĞLUMDA 10 GÜNLÜK OLUYO KORKUYORUM BİRAZ NASIL YIKIYCAM DİYE
    SİZ NAPIYOSUNUZ KİM YIKIYO BEBEKLERİNİZİ?:teselli:

2. 26 Temmuz 2008
  3. Cullen

Cullen ̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç& Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    benim kaynanam yıkıyor oda 40 cıkana kadar yıkıycak aslında ben yıkarım dedim ama sonra üzülmesin 40 cıkana kadar yıkasın bari diye bıraktım
    40 cıktıktan sonra eşim evdeyken birlikte yıkıycaz kızımı korkma canım korkarsan bebekte endişelenir aglar sen rahat ol oda rahat oluyor benim kaynanam bide ayakalından tutup salandırıyor banyodan sonra boyu uzansın diyeymiş bizim zilinin hic sesi cıkmıyor valla seninki aglıyormu banyo yaparken

4. 26 Temmuz 2008
  5. bensibelim2

bensibelim2 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.521
    Ödül Puanları:
    123
    aaay canim, ayaklarindan mi sallandiriyooor ??? cok korkarim ben yaa, Allah korsun, ama tabiki de eskiler bilir bu isleri :)

6. 26 Temmuz 2008
  7. Meral

Meral Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ya benim kızımın göbeği hala düşmedi. bugün 10 günlük oldu. bi iki gün daha sürer gibi görünüyor. o yüzden yıkamaya korkuyoruz. bi iki kere annem yarım yamalak yıkadı o kadar. doktor göbek düşene kadar yıkanmayacak demişti. hastanede hemşireler sağolsunlar her gece yıkamıştı ama göbeğine su değdirmeden yıkamak çok zor. bu arada kaçıncı günde düştü sizin göbekler?

8. 26 Temmuz 2008
  9. zinedila

zinedila Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤ ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    meralcim benim bu sabah düştü 11. günde bende çok endişelenmiştim düşmedi daha diye alkolle pansuman çok işe yaradı düşürdü hemen doktorumuz vermişti ondan önce baticon sürüyoduk başka doktor alkol verdi tavsiye ederim bizde yarın banyo yaptırıcaz inşallah annem yıkayacak bizimkinide 20 sine kadar kalıcak sonra gidicek annemde artık biz eşimle yıkayacağız beceririz herhalde:)))

10. 26 Temmuz 2008
  11. ayerba

ayerba MİNİK PRENSİN ANNESİ :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim oğluşumun göbeği 8.gün düştü...ama sonra kanadı biraz doktora götürdük ilaç verdi,3gün kullandık geçti.sonra yıkadık yavrumu...

bir haftadır evde tekim.ablamı,annemi yolladım evlerine,rahata alışmayım diye.kocacığımda çalışıyo,akşam geliyo.ama hava güzel olduğu için akşamda olsa yıkıyoruz.biraz öncede yıkadık yavrumu hiç sesi çıkmıyor,çok seviyor suyu.su kuşu benimki.maşallah maşallah.şimdi uyuyor yavrucak...korkmayın yıkayın eşinizle beraber,hiç bişeycik olmaz alimallah...

12. 26 Temmuz 2008
  13. ghaneli

ghaneli ^AhmetBarışCanan^ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    yok seviyo aslinda suyu hiç sesi çikmiyo maşallah birde filenin iki tarafindan sikica tutuyo düşeceğini falan zannediyo herhalde
    biz 2.günden bugüne 4 sefer yikadik 8.günde düştü göbeği bugün yine yikadik göbeğine herhangi pansuman falan yapmadik doktor kuru tutun yeter dedi öylede yaptik sorunsuz düştü göbişi hepinizin mis kokulusunu kokluyorumm

14. 26 Temmuz 2008
  15. oNcA

oNcA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    bebeğim 3 gunluk...doktor hastaneden çıkar çıkmaz yıkamamızı söyledi...2 kere yıkadık...annem tutuyor,ablam felanda suyunu dökup yıkıyor...ama kucuk insan ister istemez stres oluyor...göbegide umarım hemen duser...

16. 26 Temmuz 2008
  17. Meral

Meral Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım biz de ilk günden beri alkol sürüyoruz. hastanede başlamıştık. ama epey sağlam galiba bizim göbiş... inşallah bizimki de düşer biran önce.

18. 26 Temmuz 2008
  19. Gamze_

Gamze_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Benim oglusum 5.gunde attı gobişi ama biz de alkol kullandık baticonu dustukten sonra surmeye basladım banyosunu ilk 1 hafta annemle yıkadık artık kendim yıkıyorum ama birinin su dokmesi gerekli hergun yıkayın kızlar yıkadıkca kendine geliyo yavrular gun atlamamaya calısın..