bebişlerin banyoları

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve tuuce tarafından 2 Aralık 2008 başlatılmıştır.

2 Aralık 2008
    Konu Sahibi : tuuce
  1. tuuce

tuuce ANNE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar bebeklerinizi ne sıklıkta yıkıyorsunuz???...malum havalar soğuk..ve birde masaj yapıyormusunuz???

2. 2 Aralık 2008
  3. julianne

julianne Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Ben haftada iki kez yıkıyorum fakat banyodan sonra üşür diye masaj yapamıyorum sadece hızlı bir şekilde bebe yağını sürüyorum.

4. 2 Aralık 2008
  5. Karagxoxzlxux

Karagxoxzlxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende haftada 2 kez yaptırıyorum masajı yapamıyorum banyo esnasında ve sonrasında çok ağlıyor sadece bebeyağını sürüyorum bazen telaştan unutabiliyorum bile

6. 2 Aralık 2008
  7. XSXEKERXIXM

XSXEKERXIXM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende kızımı haftada 2 kez banyo yaptırıyorum bebek yagını sürebildigim kadar hızlı sürüyorum hemen üstünü giydirim diye o kadar küçük ki vucudu bi hastalıgı kaldıramzmış gibi geliyo elbiselerini giydirdikten sonra masajını yapıyorum.

8. 2 Aralık 2008
  9. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    en sık yıkayan benim heralde, iki günde bir yıkıyorum..banyo esnasında ufo yu da yakıyorum o yüzden uzun uzun yağlanıp masaj yapabiliyorum..o kadar hoşuna gidiyor ki bayılıyor mayışıyor resmen..sonra mışıl mışıl uyuyor..
    tabi banyoyu babamız gelince yapabiliyoruz ..gündüz yalnız olduğum için tek başıma olmaz..mesela birazdan yine yıkıycaz şimdi uyuyor..

10. 2 Aralık 2008
  11. tuuce

tuuce ANNE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende üşüyecek die korkuyorum sadece bebe yagını sürüyorum..bizde ufoyu fln yakıyoruz ama yinede korkuyorum hasta fln ederim die...

12. 3 Aralık 2008
  13. cilekk

cilekk Kücük adamIna asIk.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    146
    bende iki güne bir yikiyorum..aalinda hergün yikamak istiyorum ama,

bebisim alissin diyede iki güne bir disariya cikartiyorum,hastalanmasindan

korktugum icin simdilik birgün ara veriyoruz..masaji bazen unutuyorum ben yapsam iyi aslinda.

14. 3 Aralık 2008
  15. ebuka

ebuka Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ben hergün yıkıyorum kızlar. hergün 21.30da. annem bebekler yıkandıkça büyür diyo. banyoda ısıtıcı çalıştırıyoruz, sıcscık oluyo. çıkınca da saç kurutma makinasını tutuyo babası, yağlayıp masaj yapıyorum. zaten bu sırada iyice mayışıyo kuzum. saç kurutma makinasını tavsiye ediyorum herkese kızlar. acayip keyifleniyo oğluşum. sonra da emzirip uyutuyorum.

16. 3 Aralık 2008
  17. nehirson

nehirson canım çocuklarım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    en rahatınız benım sanırım kalorıferlı dıye ev sıcak rahat rahat yıkıyorum masajınıda yapıyorum sonra uyuyor kuzucum.yalnız ben de bır sorun var benım kızımda bebısımı gorunce yıkanmak istıyor ama o butun gun dısarda oynadı için hergun yıkamam istemıyorum hastalanmasın kızım hastalanırsa oglumada bulastırır yanından ayrılmıyor çunku :-(

18. 3 Aralık 2008
  19. elifdem

elifdem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    ben de 2 güne bir yıkıyorum, ama banyoda değil iyice ısıtıyorum yatak odasını 28 derece falan oluyo orda yıkıyorum. akşam 9dan sonra yıkamak uykusu acısından cok güzel oluyo.

canım bizim evlerde kaloriferli ama yinede banyo yaptırdığımız odayı ısıtmakta fayda var. ben bile banyodan cıktıktan sonra üşüyorsam evin içinde bebeğim hiç dayanamaz ortalama bi sıcaklığa, hemen üşür.