bebislerin bezleri kenarlardan sizdiriyormu.........

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve nnurayy tarafından 11 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

11 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : nnurayy
  1. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaslar sinir oluyorum her kaka yapisinda her yer batiyor gecen gun kucagimdaydi baktim kaka yapti kikir kikir yuzume guluyor bacagimda bir iliklik dusunun bacagima kadar gecti bodylerin kenarlari en yuksek isidada en iyi deterjanlada cikmiyor acik sariliklar kaliyor deli olcam bazen sirtindan cikiyor bazen alt bacaklarindan yada iki yanindan sizdiriyor pampers kullaniyorum sizdeki prima yani 2numara kizim 2,5 aylik simsiki baglasamda oluyor kucuk geliyor diye 3numara aldim ayni bazen az bile yapsa sizinti oluyor sizde nasil basiniza geldimi :uhm:

2. 11 Temmuz 2008
  3. Elis

Elis Guest

oluyo bazen..........cikmiyoda dedigin gibi ama bezin buyuk yada kucuk yada yanlis takilmasindan heralde .............ben camasirlari ayirdim buyuyunce ona yikatacam....:roflol:

4. 11 Temmuz 2008
  5. FERAYKANAL

FERAYKANAL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    primanın ağ kısmı ince olduğu için çıkarıyor ben şimdi huggıes kullanıyorum sırt kısmı lastikli sızdırmıyor

6. 11 Temmuz 2008
  7. talu

talu bal böceği :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bence o bezın tam oturmamasından kaynaklı ben eger ıtınalı takmassam olabılıyor,normalde olmuyor

8. 11 Temmuz 2008
  9. avebru

avebru Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Biz iki numara kullanıyoruz son günlerde başladı sızdırmalar sanırım bir numara büyüğüne geçmemiz gerekiyor artık..Ama hala sızdırıyorsa firmaya sorup bilgi alabilirsin.

10. 11 Temmuz 2008
  11. adabasar

adabasar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence bezden kaynaklaniyor ben iki bebegimde de huggies kullandim böyle bir sorunla karsilasmadim bezini degistirmeyi dene bide bezi bagladiktan sonra kenarlardan bariyerlerini kontrol et.

12. 11 Temmuz 2008
  13. ckozkan

ckozkan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlara katılıyorum bende primada aynı sorunu daha çok yaşıyorum Huggies belden bantlı ve kenarlarından daha az sızdırıyor ama oda kalın.....

Son düzenleme: 11 Temmuz 2008
  14. 11 Temmuz 2008
  15. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    arkadasım ben oglum dogdugundan berı molfıx kullanıyorum cokta memnunum.ama burda kızlar prımanın cok ıyı oldugunu soyledıklerı ıcın merak edıp aldım ama pısman oldum hıc guzel degıl aynen senın dedıgın gıbı sırtından ve bacak altlarından sızdırıyor.ben molfıxte 3 numara kullanıyorum suan tam gelıyor ama prımanın 3 numarası zor baglanıyor nerdeyse elımdekı prıma paketı bıttı tekrar molfıxe dondum.

16. 11 Temmuz 2008
  17. inciboncuk

inciboncuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    huggies kullanıyorum çok gazı olunca benimki de sırtına çıkıyor kirliye atmadan önce yıkama öncesi sprey sıkıyorum leke kalmıyor yoksa kalıyor leke çünkü 30 derecede yıkıyorum

18. 11 Temmuz 2008
  19. melser

melser Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    bende doğduğundan beri prima kullanıyorum bir kere huggis aldım oda çok kalın geldi hem prima bacaklarıda çok ayırmıyor bacak kısmının kesimli olmasından ara ama sızdırıyor bağlanıs şeklinden yada bebeğin kilosuna göre bezin küçük gelmesinden kaynaklanıyor