bebişlerin uykuları....

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve zinedila tarafından 26 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

26 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : zinedila
  1. zinedila

zinedila Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤ ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    kızlar bebekleriniz günde kaç saat uyuyorlarr sabah kaçta kalkıyorlarr biz bazen 6 bazen 6.30 değişio gündüz uykulaırda azaldı doğru dürüst uyumuyo neden acaba eskiden daha çok uyurdu büyüdüğü içinmi acaba sizlerin nasıl acaba?

2. 26 Ağustos 2008
  3. hanimiş

hanimiş Guest

cnm benmkide değişiyor saat belirlemeye çalışıyorum akşam üstü 7 gibi uyudmu akşam 9 da uyandırıyorum oynuyoruz seviyoruz uyutmamaya çalışıyoruz (iyimi yapıyoruz bilmiyorum doktora sorucam) sonra 11 gibi uyuyor 2 kez emzirmeye uyandırıyorum sabah 5 30 da uyanıyor bidaha uyumuyor günde en az 13 saat uyuyor. geçen akşamda emerken uyuyakaldı 9 da neyse bu akşamda böle olsun uyur dedim saat 11 de tam biz yattık kızım uyandı 1 e kadar gezindirdi bizi huysuzlandı babasıyla beni uykusuz bıraktı bütün gece:bbo::dance:

4. 26 Ağustos 2008
  5. aSkiTo

aSkiTo █ █ █ ipek böcügüm █ &#96 Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    196
    uyku düzenimiz hic yok diebilirim .. bazen gece uyuyo sabah 5 e kadar ki bu durum iki defa oldu .. o da 1 de yatmisti .. genelde gündüzleri mama yiyip uyuyo gecede saat basi ayaktayiz .. eskisine nazaran daha cok uyanik tabii.. büyümesiyle alakali..

6. 27 Ağustos 2008
  7. zinedila

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    gündüzleri ya 1 saat ya yarım saat anca uyuyo hemen uyanıoo oda zar zor ağlıo çok uykusu var ama fıldır fıldır gözleri annem geliyor yarın çok şükür o bana yardım eder en azından 3 kilo werdim bişi yiyemiyorum doğru dürüst yemek yapamıyorumm allah kolaylık wersin walla hepimize...

8. 27 Ağustos 2008
  9. metay

metay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim bebişimde gündüzleri en fazla 2 saat uyuyor sonra acıktığı için uyanıyor.emzireyim altını değişeyim gazu falan derken 1-2 saat uyanık kalıyor sonra uyuyor tekrar.tabi gündüz aşırı bi gazı yoksa bu geçerli.ben şuanda havalar güzel olduğundan banyosunu akşam 9-9.30 gibi yaptırıyorum emzirip yatırıyorum uyuması 10,30 u buluyor en uzun uykumuzda o arada zaren gece 12:30-1:00 gibi uyanıyor işte ondan sonra gaz sancımız artıyor.uyanmıyor gözleri kapalı uyuyor ama çok ıkınıyor inliyor o ıkınırken acı çekerken biz uyuyamıyorum sabah 6 ya kadar 2 saatte bir emerek o aradada gazdan ıkınarak geceyi geçiriyoruz.sabah 6da bende kalkıyorum ve artık yüzüstü yatırıyorum bebişimi(gece uyurken korkuyorum yüzüstü yatırmaya)sonra gazımız rahatlıyor huzura kavuşuyoruz.şimdilik günlerimiz böyle geçiyor.ama bebekler hergün değişiyorlar buda bi gerçek.

10. 27 Ağustos 2008
  11. EU1

EU1 Guest

benimkide aynen öyle .gündüz yarım saat belki 1 saat falan uyuyor hemen uyanıyor uykusu var belli ama uyutamıyorum bide o kadar alıştırmaya çalıştım sese ama nafile ufacık sesde açıyor gözlerini yani şuana kadar bi düzene oturmadı .Bi gece uyuyorsa ki bu pek olmadı :) ertesi gece ayaktayım valla.

12. 27 Ağustos 2008
  13. zinedila

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    off şu gazlar yaaa neden olurki sankii onlara vermsin bize versin yaaaa off walla şua 3 ay geçsede gazda geçse inşallah...

14. 27 Ağustos 2008
  15. hidennisko

hidennisko çiçekli böcekli :)) Pro Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    bizim bir ara cok düzene girmişti
    ama 1 hafta 10 gündür gündüz uykuları yok
    geceleri de 2- 3 saatte bir uyanıyor
    emip uyumuyor hemen cok zor dalıyor tekrar

16. 27 Ağustos 2008
  17. ro_se17

ro_se17 no paniq no heyecan Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    valla benımkı sabah 6 da kalkıyor 2-3 saat bakınıyor sonra uyuyor saatte bır 2 saate bır kalkıp emıp uyuyo gunduzlerı saat 3-4 de kadar sonra gene 2-3 ssaat bakınıyor 6-7 gıbı uyuyor bıdadaha 2 saatte bır emmeeye kalkıyor emmeye kalkınca altını alıyorum uyumaya devam edıyor..saolsun yavrum böle bır düzen kurdu kendıne ..bızde rahat edıyoruz odaa...

18. 27 Ağustos 2008
  19. gxoxrs...

gxoxrs... Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar benim zilli de akşam 9-10 gibi uyuyo sora gece 1-2 gibi kalkıyo emip geri uyuyo saat 4-5 gibi bi daha kalkıp emip uyuyo sabah gazı yoksa 8-9 a kadar uyuyo sora iki saat kadar oynaşıyoruz saat 11-12 gibi uyuyo saat 2-3 gibi kalkıyo banyo falan yapıyoruz sora bizim maraton başlıyo akşam 9 kadar falan....ama buna da şükür en azında gece ii uyuyo gündüz 3-4 saat uyuynca bende yemek falan yapıyorum....