bebişlerin yaramazlıkları....

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve pisicik_26 tarafından 17 Kasım 2009 başlatılmıştır.

17 Kasım 2009
    Konu Sahibi : pisicik_26
  1. pisicik_26

pisicik_26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    artık büyüdü bütün canavarlar yaramaz olanlar uslu olanlarda var ama benim cadım uslu bebek sıfatına hiç uymuyo...
    öyle şeyler yapıyoki yüreğim ağzımda bugün ise az kalsın boğuluyordu :1shok:
    kahvaltısını hazırlıyodum gamzede mutfakta yanımdaydı sebzeliği hep düşürdüğü için ona kızıyordum ve artık ellemiyodu baktım yürütecinin üzerindeki oyuncakla oynuyo bende kahvaltıyı hazırlamaya devam ettim ama 2 3 saniye içinde ögürmeye başladı...:sm_confused:
    bogulacak gibi nefes alamadı hemen aldım koluma yatırdım iki küreğinin arasına hafif hafif vurudm azcık su kustu ama boğazındaki çıkmıyordu ne yuttuğunuda bilemedim ama devam ettim sonra nefes almaya başladı ve azcık su verdim ve ögürdüğü şey herneyse ağzına gelmeye başladı sonra yine ögürdü ve ağzını zorla açıp baktımki soğan kabuğu kafamçokkarıştı
    hemen parmağımla almaya çalıştım çektim aldım sonra rahatladı ve sımsıkı sarıldı bana...
    ama o korku bana yetti ağzına su vermesem kabuk yapışıp gelmicekti iyiki vermişim ama hala elim ayağım titriyo...

2. 17 Kasım 2009
  3. beg

beg ARIM BALIM PETEĞİM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yaramazlıkları sorarsan hat safhada akşama kadar gözümü üzerinden ayıramıyorum geçen gün bir tuvalete gittim bir çıktım kolidora kadar gelmiş emekliyerek bütün ev terliklerini dökmüş yere birde ablasının spor ayakkabısını almış ağzına kemiriyor nasıl koştum aldım elinden ağzını falan yıkadım kapıyı kapatıp odadan çıksam arkamdan ağlıyor kapıyı açıp ses veriyorum ağlamasın diye bu sefer kapı açık diye tee kolidora çıkmış ayakkabılığı karıştırtmış bizim bu sıpalarla işimiz iş ...

4. 17 Kasım 2009
  5. antalia

antalia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim yaramazım da dün korkuttu beni yaa.bırakıyorum odanın ortasına yere, gidiyor kapının önünde parkenin üzerine yatıyor.bayılıyor orda oynamaya.dün yine bıraktım gittim bunu mutfakta işim vardı odanın kapısı da kapalıydı.bi bakayım dedim hiç sesi çıkmıyor ne yapıyor acaba?kapıyı açmamla küüüt diye bir ses!kapının arkasındaymış hanımefendi.kafasından öyle bir ses çıktı ki çarpmayla birlikte.kapıyı da açamıyorum bi türlü.itiyorum parmakları da altında kalacaktı nerdeyse.aklım çıktı bişey olacak diye.allahtan ucuz atlattık.neyse bana da ders oldu bu olay bir daha daha dikkatli açarım kapıyı artık.

6. 17 Kasım 2009
  7. chatlak_4180

chatlak_4180 serap Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ah canım benim yaa valla artık her an tetikte olmamız lazım kaşla göz arası bişey yapıyolar çok tetikler Allahım hepsini korusun hareketlendiler tatlı oldular ama tehlikeli bomba gibi geziyolar evdee...kız dikkat et gelinime gelmiyim oraya kaynanalık yapmıyom diye baktın coştun ehe ehe sırnaşık şey işin şakası olcak elifim böyle şeyler her dk kontrol edemiyoruzki iki sn bişey....:nazar::nazar:

8. 17 Kasım 2009
  9. asiye1985

asiye1985 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    benimde dün misafirim vardı haliyle çok yoruldum gelenlerde çocukluydu gidince evi süpürüp sileyim dedim ama her yerim nasıl ağırıyor yorgunluktan kovaya suyu koydum alamasın diyede kovayı koltuğa koydum küçük yaramazda yürüteciyle nasıl becerdiyse bir saniye arkamı dönmemle prontolu suyu deri koltuğa ve halıya boca etti suyun büyük kısmıda üzerinde geldi sırılsıklam oldu ve bende ona bakarak hüngür hüngür ağladım.onca emeğemi üzüleyim o saate başıma açılan işemi bilemedim:KK43:
    bu sabahta mutfak dolabını açmış kavanozları yere atmaya çalışırken yakaladım.

10. 17 Kasım 2009
  11. eyif

eyif Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    benim minik canavarımda çekmeceyi açmış sonra tekrar kapatırken parmağını şıkıştırmış ALLAH'TAN sert kapanmamış bişey olmadı meraklı minikler

12. 17 Kasım 2009
  13. pisicik_26

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    bunlar bizi büyüdükçe daha çok yoracak yaa herpsi ayrı bi alem valla..
    serapcım gel şu gelinine bişey söyle aaa olmaz ama ne işin var senin soğanlarla yaaa...

14. 17 Kasım 2009
  15. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    elif biz kendimiz istedik aslında. bir an önce dönsünler. otursunlar, emeklesinler... şimdi de bunlar oluyor işte. benim oğlanın en sevdiği şey yerleri ve terlikleri yalamak. ama yavrum yine hastalandı. ateşlendi. uyuyor şimdi. hep iyi olsunlar da yaramazlıkları bile tatlı onların mafoldumben

16. 17 Kasım 2009
  17. pisicik_26

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    evet tatlım doğru söylüyosun valla aman 40 ı çıksın hadi 2 aylık olsun 3 5 7 derken otursun emeklesin baksın gülsün şimdide şikayetçi oluyoruz :)
    her halleri güzel ama tehlike işin içine girince olay değişiyo...
    şimdide yürüsünde kendi kendine oynasın derdini anlatsın diyorum bakalım o zaman başıma neler gelicek :)

18. 17 Kasım 2009
  19. pisicik_26

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    bu arada geçmiş olsun canım neyi var oğlunun niye hastalandı