bebişleriniz sizi tanıyor muuuu?

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve asiyansari tarafından 4 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

4 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : asiyansari
  1. asiyansari

asiyansari Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bebişim 3,5 aylık oldu..tek başımızayken gayet iyiyiz.ama babasının veya başka büyüklerinin kucağına gittiğinde bana bakınca herhangi bir tepki vermiyor.bana gelmek istemiyor.bu durum normal mi?bana yardım edin lütfen..:çok üzgünüm::çok üzgünüm::

2. 4 Temmuz 2008
  3. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    cnm cok erken panıklemıssın daha cok normal yanı kuskulanma bıraz daha buyumesıne ızın ver annesı tabıkıde senı tanıyor ama zaman ver benım oglan 5 aylık daha yenı tanıyor baskasının kucaındayken babası harıc bana bakıp dudaklarını buzusturuyor yanı ıstıyor senın bebıs ıcın daha erken cnm

4. 4 Temmuz 2008
  5. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    benım oglumda 3ay 6gunluk benımkıde daha benı tanımıyor merak etme.baskasındayken bana tepkı vermıyor daha kucukler bence bunun ıcın

6. 5 Temmuz 2008
  7. Prm.Oznur

Prm.Oznur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canim daha erken ama bence bebişinle sürekli konuş ilğilen o zaman seni taniyacaktir. Benim kizimda 3 aylik babamdan başkasina bana dahii ses çikarmiyo agulamiyordu tek babama tepki veriyorduçünkü o sürekli konuşuyordu kizimla şimdi babam gitti bize yeni yeni alişiyor.taniyor

8. 5 Temmuz 2008
  9. truf

truf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    benim kızımda tam öyle kucağıma atlayacak hale gelmedi.kime giderse onda duruyor. ama yatarken beni gördüğünd eller kollar oynamaya başlıyor bi heyecan bi heyecan. ama ayakta olsun kucakta gezsinde ha ben ha baba. ha dede hiç farketmiyor. bazı bebeklerde ne kadar büyüsede herkeste durmayı sever. anneyi ayırt etmez

10. 5 Temmuz 2008
  11. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Tabi benimkide kucağa atlayacak hale gelmedi henüz ama başkasının kucağındayken bana bakıyor beni gözetliyor sürekli gözhapsinde tutuyor ve sesime tepki veriyor.

12. 5 Temmuz 2008
  13. Biricik

Biricik üç böcek bir çiçek Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    benim oğlumda yeni yeni tepki vermeye başladı. 4. ayına girmeye 3 günümüz kaldı. başkasının kollarındayken etrafta beni arıyor gözleriyle. sonrada görünce başlıyor ağlamaya.ay canım benim ya kıyamam ben ona.

14. 5 Temmuz 2008
  15. adabasar

adabasar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bütün bebekler anneyi babayi kardeslerini dogmadan sesinden tanirlar dogduktan sonra anneyi kokusundan ayirt eder digerlerinden, senin bebisin seni taniyor ama tepki vermiyor çünki daha çok küçük biraz daha zamana ihtiyaci var.

16. 6 Temmuz 2008
  17. asiyansari

asiyansari Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    o kadar çok konuşuyorum ki anlatamam.büyük bir insan varmış gibi karşımda sanki.ben onu bebek gibi görmüyorum zaten.dışardan birisi aa ne güzel bebek dediği zaman ne kadar küçük olduğunu anlıyorum.sırnaşık şey ama tabii benim böyle olduğumu görünce herkes onunla konuşmaya başladı..belki de bu yüzden ayırt etmiyor beni..

18. 6 Temmuz 2008
  19. asiyansari

asiyansari Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet.benim bebişde öyle..uykusu gelmediği ve acıkmadığı sürece herkeste duruyor..fazla sosyal..:1hug: