bebişleriniz yürümeye başladı mı?

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve zulalkumsal tarafından 2 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

2 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : zulalkumsal
  1. zulalkumsal

zulalkumsal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    4 gün sonra 11 aylık olacağız ama kızımda hiçbir faaliyet yok.emeklemiyor,ayakta uzun süre durmak istemiyor.10-15 saniyeden sonra hemen oturuveriyor.ben 11 aylıkken yürümüşüm,eşim ise yaşında yürümüş.babaya benzeyecek belki de...sizin bebişler ne durumda?

2. 4 Temmuz 2009
  3. nerde

nerde Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benim kızımda 15 de 11 aylık olacak ve aynen senin dediğin gibi emeklemiyor ve yürütmeye çalıştığımda çok çabuk sıkılıyor.Bence zorlamamak ve başka bebişlerle kıyaslamamak gerek.Şimdiden yarışa sokma niyetinde değilim ben ne zaman isterse o zaman yürüsün kızım benim:))))

4. 5 Temmuz 2009
  5. merhaba arkadaşlar bnm de bebiş 11 aylık sürünüyo baya ne zaman yüriycek çok heveslenıyorum bn ya sızlerde durumlar nasıl

6. 6 Temmuz 2009
  7. yigitnil

yigitnil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    108
    ayın 20'sinde 11 aylık olacagız benimki sadece ileri ve geri sürünüyo tıpkı askerler gibi gün boyu da yürümek istiyo bi dk bile durmuyo valla kollarını tutmaktan belimin ağrısından duramaz oldum.bu dönemler gerçekten zormuş bi de acayip inat yapıyo :)

Son düzenleme: 6 Temmuz 2009
  8. 8 Temmuz 2009
  9. 35papatya

35papatya Duruşunuz,duruş belirler......... Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    108
    bizimkisi ne emekliyor ne yerinden kendisi kalkıyor... tek tesellim, bu olayın bebekten bebeğe değiştiğiymiş.... 17 aylıkken yürümeye başlayanlar varmış... umarım benimkisi öyle olmaz...( aslında kızlar, takmayalım bunları... nasılsa bu olayı çözecekler.. en önemlisi sağlıklılar ya, ona şükredelim.........)

10. 10 Temmuz 2009
  11. ChoqSeqeR

ChoqSeqeR hayırlısını nasip et ALLAHım Üye

Beğenildi:
    1.145
    Ödül Puanları:
    238
    benim tos tos da 11 aylık 9 aylıktan beri emekliyor kenarlarda tutunup kalkıyor sıralıyor henüz yürümüyor yürüme arkadaşı aldık birkaç gündür oynuyor ama sıkılıyor hemen bakalım ne zaman yürüyecek

12. 10 Temmuz 2009
  13. sene

sene tatlı patitom... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim oğlumda henüz yürümüyor emeklemiyor ayakta bile durmuyor. dr umuz normal olduğunu kilosu fazla olduğu için yürüme alıştırması yapmamamı ağırlığından dolayı bacaklarına zarar verebileceğimi söyledi. bebeği kilolu olanlar varsa bunu dikkate alsınlar lütfen. kendiliğinden yürümesini bekleyecekmişiz. yani bu gidişle daha çok beklemem gerekiyor.

deli kız yürüme arkadaşı olarak ne aldın bende almayı düşünüyorumda. memnunmusun bebeğinin ilgisini çektimi. alıpta öbür aldıklarım gibi elimde kalmasını istemiyorum

14. 10 Temmuz 2009
  15. ChoqSeqeR

ChoqSeqeR hayırlısını nasip et ALLAHım Üye

Beğenildi:
    1.145
    Ödül Puanları:
    238

canım araba bu playskool un ilk arabam diye geçiyor biz eşimizn bi arkadaşından ödünç aldık

16. 11 Temmuz 2009
  17. sene

sene tatlı patitom... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu tam benim istediğimden fisher priceda da vardı. yürüme arkdaşı deyince şu çocuğun göğsünden geçirilip ucundan birbaşkasının tuttuğu şey mi diye düşündüm bir an. hızlı cevabın için sağol

18. 11 Temmuz 2009
  19. sedef1299

sedef1299 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aman kızlar yuruse bı dert yurumese bı dert bızımkı de hıc durmaz emklıyor kenarlardan tutunarak yuruyor elınden tutuncada yuruyor daha dogrusu hıc bır dk rahat durmuyor butung gub kosusturuyoruz valla sakın cocuklara ozenır oldum hıc dert etmeyın enınde sonunda yurucek benımkı erken yuruyorda ne oluyor bana zarar valla butun gun ayakdayız her yere saldırıyor ustelık cok zayıf bence zayıf oldıgu ıcın bunları yapıyor sızınkıler bıraz kılosu ıyıyse ondanda fazla hareketlı olmazlar bosuna dert etmeyın bırakın nezaman canları ıstrese yurusun emeklesınler sızın ıcın cok rahatlık bu hareketlendıgınde anlıcaksınız ben cok bunaaldım artık ugrasmakdan durdurak yok