Bebişlerinize Doğum Günü Hediyesi Olarak Ne Almayı Düşünüyorsunuz?

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve ecrinyagmur tarafından 25 Şubat 2010 başlatılmıştır.

25 Şubat 2010
    Konu Sahibi : ecrinyagmur
  1. ecrinyagmur

ecrinyagmur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlar bebişlerimiz Allahın izniyle 1 yaşına girecekler hatta bazı bebişlerimiz doğum günlerini kutladılar bile.İnşallah bizlerde güzel bir partiyle evlatlarımızın yeni yaşına girmelerini kutlayacağız. Günlerdir düşünüyorum kızıma bu özel gününde ne alabiliriz diye ama tam karar veremedim. Aklıma gelenler kızımın ismine hesap actırayım her ay düzenli olarak para yatırayım 18 yaşına kadar onun adına bir yatırım yapmış oluruz diye düşünüyoruz. Bunun yanında eğitici ve onu mutlu edecek oyuncak almaki stiyorum hoş okadar çok oyuncağı varki sanki oyuncak gereksiz gibi olabilir diyede düşünüyorum. Aslında aklıma başka şeylerde geliyor, mesela playskool ilk arabam yada tommy ilk bisikletim alayım diyorum aynı zamanda yürüteci var bu 2 ürün yürütec olarakta kullanıldığından kızıma faydası olurmu acaba? sizler kullandınızmı bu ürünleri? Başka bir seçenekte ebeveyn kontrollü bisikletler var onlarda hoşgözüküyor :) aklıma gelmişken birde sallanan atlar var tekerlekli aynı zamanda... yazdıklarımdan anlaşılacağı gibi seçenekler arttıkça kafamda karışıyor. Sizden ricam bu ürünleri kullananan yada almayı düşünen arkadaşlar varsa benimle fikirlerini paylaşabilirmi lütfen

2. 25 Şubat 2010
  3. reyyan07

reyyan07 gül Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben fisher pricenin türkçe konuşan eğitici sandalyesini almayı düşünüyorum yada salıncak karar veremedim tam..bence ilk arabam için geç kalınmış yani az kullanılacak yürüdükten sonra yüzüne bakmazlar sanmıyorum..

4. 25 Şubat 2010
  5. reyyan07

reyyan07 gül Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu arada bizde var ebeveyn kontrollü bisikletten dedesi 7 aylıkken almıştı çok seviyor kızım hatta eve gelen çocuklarla kavga ediyor onun için..

6. 25 Şubat 2010
  7. ecrinyagmur

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    canım cvp yazdığın için teşekkür ederim. benimde endişem dediğin gibi yürümeye başlayınca ilk arabamla fazla ilgilenmeyebilir.kontrollü bisiklette çok hoşuma gitti ama tam karar veremedim

8. 26 Şubat 2010
  9. ecrinyagmur

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Neden hiç kimse cevap yazmıyor :KK43: Kızlar ne hediye alacağınıza karar vermediğiniz içinmi cvp yazmıyorsunuz?
    Lütfen fikirlerinizi benimle paylaşır mısınız.

10. 26 Şubat 2010
  11. burser

burser burcu Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm bende kızım atları çok seviyo ona sallanan pilsanın atını almayı düşünüyorum bi arkadaşımızda gördük çok hoşuna gitti sende düşünebilirsin 5 yaşa kadarda oynaya biliolar

12. 26 Şubat 2010
  13. ecrinyagmur

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    canım saol cvp yazdığın için. hafta sonu dediğin ürünede bir bakarım canımm

14. 26 Şubat 2010
  15. sudem02

sudem02 Canım SUDE'MM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım bn kızıma chicco quatro aldım hem sallanıyor hem yürüteç oluyor ayrıca hem arkadan iktirmeli hemde kendi süreceği bisiklet oluyor tavsiye ederim yanda düşmemesi için kollar ve emniyet kemeri de var müzikli falan

16. 26 Şubat 2010
  17. ecrinyagmur

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    canım dediğin ürünede bir bakıp inceleyeyim çok teşekkürler

18. 26 Şubat 2010
  19. thanderc

thanderc dünyanın entatlı kenesi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    babası kızıma fisher price akıllı egitici çaydanlık alıcak. bendre çok güzel bir anı defteri. her dogum gününde birşeyler yazıcaz