bebişlerinize park yatak için uyku seti aldınız mı???

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve kurabi tarafından 9 Şubat 2010 başlatılmıştır.

9 Şubat 2010
    Konu Sahibi : kurabi
  1. kurabi

kurabi içiMdeBiŞeyVarBuAkşaM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben netten biraz baktım hem boyutları çok büyük hem de fiyatlar çok uçuk.İstanbulda oturan arkadaşlar park yatak içine şöyle hem güzel hem de uygun uyku seti alan,bulan var mı??ya aslında yorgan,nevresim takımı vs yaptırıyorum ama uyku setleri öyle şeker ki bi tane almak istiyorum.Şöyle gönlüme göre bişi bulsam fiyatına da bakmıycam artık nerde bulurum acaba??:sm_confused:

2. 9 Şubat 2010
  3. esmyrna

esmyrna fındık oğlummmm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ben yorgancıoğlunun internet sitesinden almayı düşünüyorum cnm

4. 9 Şubat 2010
  5. kurabi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet ben de o markanın ürünlerini çok beğendim ama en pahalısı da o şu ana kadar baktıklarımın içinde .Bi de dediğim gibi park yatak için biraz büyük değiller mi??

6. 9 Şubat 2010
  7. NuPe

NuPe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben park yatak içine visko yatak aldım ,mikrofiber yorgan aldım terlemeyi önleyici,yastık almadım henüz güvenli yatış yastığı veya boğulmayı önleyici yastık alacağım.funnababy den de nevresim takımı aldım yatak için ölçüleri çok uygun büyük gelmedi ve çok güzel modeller var.

8. 10 Şubat 2010
  9. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    biz eşimle beraber bisikletçiler çarşısından almıştık park yatağı. 3 sene önce peşin 100 liraydı. şimdi bilmiyorum. ben çok fazla kulanmadım park yatağı. çok ses yapıyo bebiş sağa sola dönerken bide pek öyle güzel bir sallanması yok. o yüzden minik pembe bi beşik almıştık 90 liraya. 1 sene kullandım. çok rahat ettik bebeğimle. sonra bebek karyolasına geçtik zaten.

10. 10 Şubat 2010
  11. kurabi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    nupecim sen en iyisini yapmışsın galiba ayrı ayrı bişiler almak daha mantıklı.Bu arada senin park yatağın ölçüleri neydi benimki en olarak iyi de (65cm) boyu biraz kısa kalıyor (95 cm) hazır takımlara. funna baby benimkine de olur mu ki bi de netten mi sipariş ettin??ay çok soru sordum kusura bakma

12. 10 Şubat 2010
  13. kurabi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de en fazla 1-2 sene kullanabilirim herhalde sallama kısmını kullanmazsam tabiii.Park yataklar bence beşik gibi kullanmaya elverişli değil :eek:lmaz: eltim sallama aparatını hiç kullanmadı oğlu iki yaşına girecek hala rahatça yatıyor park yatağında.eee chicconunkiler de boşuna koymamazlık etmemişler adamlar biliyo gıcır gıcır edecek sallama filan yok.

14. 10 Şubat 2010
  15. helin25

helin25 Guest

Uykuseti düşünürseniz park yataklar yataklar icin size tavsiyem
    sarachane haşimişcan gecidinde bulma şansınız var 50 civarı 65 ..100 ebatlar icin adresini .ben bebek gerecleri sektöründe calışıyorum ..yardımcı olduysam mutluluk duyarım

Son düzenleyen: Moderatör: 10 Şubat 2010
  16. 10 Şubat 2010
  17. gurbetten

gurbetten oğluşum seni bekliyorum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben yorgancıoğlunun nazar boncuklu uyku setini ve nevresim takımını aldım uyky setini karyolasına nevresim takımını da park yatağa sereceğim ama park yatak ebatında nevresim takımı almadım düşünmüyorum da ne gerek var normal bebe yorganları ayak ucundan katlayınca sığar denedim zaten orada sanki biz boyumumza göre yorganlarla mı büyüdük para tuzağı....hem bi de yedek nevresim takımı aldım hem karyolada hemde park yatakta kullanabilirim..

18. 11 Şubat 2010
  19. nilly

nilly Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben altınbaşaktan nevresim takımını aldım. annem de yorganını yaptırdı. uyku setlerındeki yan yastıklar bana park yatak ıçın gereksız geldı. sert değil zaten yanları onun ıcın ayrı ayrı aldım.