bebişlerinizi nasıl uyutuyorsunuz?

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve ezgim35 tarafından 8 Kasım 2009 başlatılmıştır.

8 Kasım 2009
    Konu Sahibi : ezgim35
  1. ezgim35

ezgim35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar merhaba 9. aylık oglum var.bız (bıraz tuhaf yada komık gelebılır ama) plates topunun ustunde zıplayarak uyuyoruz.ılk dıslerımızı 3,5 aylıkken cıkardık o anlarda cok mızmızdı ve her yolu denerken kucagıma alıp zıplaya zıplaya bole alıstık.ısın aslı anlasılldıgı gıbı cok zor oluyor.ve sımdı ayagıma alıstırmak ıstıyorum.topun ustunde de sadece bende uyuyorr.sızler nasıl yapıyorsunuz?sızce ayaga alıstırabılırmıyım yoksa cok mu gec yada baska ne yol ızleyebılırım bılgılernızı benımle paylasırmısınız napmalıyım lutfen yardım edınn..sızce ne yapmalıyım ben?:uhm::nazar:

2. 8 Kasım 2009
  3. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    benim oğlum 6. ayından sonra bakıcıya bıraktığım için ayağa alıştı.ama ben ayağıma koyunca uyumuyor. babası koyunca uyuyor. babası uyutsa olmaz mı canım?

4. 8 Kasım 2009
  5. ezgim35

ezgim35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    babasında da uyumuyor oyle bı aglıyorkı yırtıyor kendını aksam uyuturken ayagıma koydum dneeyım dedım am a ayagımda agladı acaba napsam ya bakıcın nasıl alıstırmıs acaba..

6. 8 Kasım 2009
  7. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    kardelende kucakta pışpışlayarak uyuyor ama normal plates topun üzerinde değil :)))
    valla benim denemediğim kalmadı önceden hiç zorlanmazdım yatırırdım uyurdu gündüzleri
    hala öyle yatırıyorum uyuyor ama geceleri :1no2:
    beğişiğinde salladım olmadı ayağımda salladığım zaman dönmek istiyor sürekli
    yanıma yatırdım beraber uyuyalım dedim sağa sola dönüyor kafasını suratıma yaslıyor
    mızırdanıyor dönmekten bitap düşüyor terliyor yinede uyumuyor beşiğine atıyorum ağlıyor
    kucağıma alınca gözler kapanıyor hemen eliyle beni okşuyor bende üstelemiyorum artık
    geceleri beni hissederek uyumak istiyor demekki hergece yatak odasını turluyoz pışpış pış pış popişe pıt pıt yapıyoz öle uyuyor küçük hanım :))

8. 8 Kasım 2009
  9. symslow

symslow Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    zeynep bir beni emiyor bir de parmağını bir meme bir parmak uyuyor sonra

10. 8 Kasım 2009
  11. esther

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    çok uykusu gelmesi lazım o şekilde ayakta sallayınca uyuyor benimki. ninni söyleyerek uyutuyor bakıcımız. ama ben ninni söyleyince oğlumun gözü açılıyor oynamaya başlıyor

12. 8 Kasım 2009
  13. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    ay ninniye bir ben alıştıramadım bebek göya dinliyor susunca gülüyor dalga geçer gibi

14. 8 Kasım 2009
  15. ezgim35

ezgim35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bı ara gogsumde uyuyordu hatta yıne cok yoruldumu uyuyr memede ama suan azı dısımız gelıyor cok huzursuz ancak zıplayarak sakınlesıyor uyuyor bı yere gıtmeye kalksak uyuyamıyorz ama dedıgınız gıbı anca yorulunca yorulunca uyuyoruz topun ustunde zıplamaktan bı derı bı kemık kaldım vala kafamçokkarıştı 91 kılo ıle doguma gıttım 57 kıloyum suan ısın kotu tarafı enerjımde bıttı artık sımdı cok pısmanım keske alıstırmasaydım bole halım cok kotu yaa off:gitme:

16. 8 Kasım 2009
  17. esther

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    zayıflatıyorsa ben de mi denesem acaba. topum da var. canım senin bebek kaç aylık ki azı dişiçıkıyo

18. 8 Kasım 2009
  19. Guley

Guley Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benimki cok kücük 2 haftalık kızım:) onu yatagına koyuyorum...emzigide agzında oyuncagından muziğini acıyorum uyuyor...bır rahatsızlıgı yoksa öylece uyuyor..emziriyorum altını degısıyorum bıde muzigini acıyorum...muziği durunca kapalı gözlerini şaşı açıyor hahaha tekrardan ipini cekıyorum oyuncagın..şimdilik iyiyiz öyle..inşallah değişmez..bazende emzirirken uyuyor..

kreşte çalısırken..çoçukların alnından burnuna doğru yavaşça sıvıyorduk..uyurlardı..oda bir yöntem:) kızmda onuda denedım uyudu...