bebişlerinizin ilginç hareketleri?

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve esther tarafından 10 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

10 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : esther
  1. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    benim oğlan bugünlerde kendi kendini yumruklamaya başladı. eskiden karnını yumrukluyodu. artık ayaklarını kaldırıp kaldırıp dizlerini yumrukluyo pat pat. canı acıcak diye korkuyorum ama gülmekten kırılıyorum onu öyle görünce. sizin bebecikler de yapıyo mu öyle komiklikler? :KK46:

2. 10 Temmuz 2009
  3. ssaslan

ssaslan oğluşuna aşık (Sibel) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benimki 2 gündür emerken veya uykuya dalmaya çalışırken kulaklarına yakın olan saçlarını yakalayıp çekiyo hırsla
    kendi kendini uyandırıyo
    daha doğrusu uyutmuyo
    elini tutuyorum yapamasın diye
    bu sefer de asabileşiyor

4. 10 Temmuz 2009
  5. ssaslan

ssaslan oğluşuna aşık (Sibel) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ha bi de şu aralar dişi çıkazsa sevineceğim çünkü sık sık dişetleri arasına göğsümü sıkıştırıp çekiştirmeye ve arkasından da sırıtmaya ya da tuhaf tuhaf bakmaya bayılıyor

bir de değişik versiyonu var mesela sağ göğsümü emerken sağ tarafımda biri varsa falan ağzında göğüs ucum kafayı kaldırıp kolumun üzerinden o tarafa kafayı çeviriyo ya da yatar pozisyondan oturur hale geçip dikdurup sağa sola kafasını çevirerek emiyor
    böyle giderse bayağı bi elastikiyet kazanacak göğüs ucum

6. 10 Temmuz 2009
  7. esther

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    ay evet ya benimki de ısırıyo. dişler çıkına yandık

8. 10 Temmuz 2009
  9. asiye1985

asiye1985 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    benimkide yüzüne ve özelikle ağzına çok şiddetli bi biçimde vuruyor.ben diş çıkartmaya çalışıyorya canı acığı için mi yapıyor acaba diye düşünüyorum kendi kendime hep....ama bir bilene sormak lazım...

10. 10 Temmuz 2009
  11. denizlerprensi

denizlerprensi denniss Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    deniz beyde habire sol eli ile solbacağına vuruyo tempolu bi şekilde ..........bide dün ilk defa gıdıklandığını farkettim çok tatlıydı..ıslak bezle kolunun altını si,lerke birden kıkırdayarak gülmeye başladı ..hem çığlık atıyo hem gülüyo...

12. 10 Temmuz 2009
  13. asosye

asosye Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    elif dila da ayaklarını kaldırıp hızla güm diye yere vuruyo acıtıyo diye çok korkuyorum ama çok eğleniyo.. bi de yataraken bi ses duyunca kafasını dikleştirip kimmiş diye bakıyo çok komik görünüyo

14. 10 Temmuz 2009
  15. pisicik_26

pisicik_26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    benim cadı ayaklarıyla sürekli tepiniyo ve beni tekmelemeye bayılıyo.. bazen kulaklarını tutup çekiyo acıcak diye korkuyorum parmaklarının hepsnini ağzına sokuyo..ayağını tutuyo öbür ayağını da aynı anda tutmak istiyo yapamayıncada pat küt kendine vuruyo..
    bide yerde bıraktığımda bi bakıyorum benim bıraktığım şekilde 180 derece dönmüş çok komik oluyo onu öyle görmek...

16. 10 Temmuz 2009
  17. esther

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    benim oğlan da uykudan kalkınca ya hemen kafayı kaldırıp, pantolon paçalarını tutup kalkmaya çalışıyo ya da uyanır uyanmaz ayaklarına bakmaya başlıyo. çok komik görünüyo. gecenin bi yarısı ayaklarını tutuyo ya :) ayaklarını tutup sağa sola dönüyo. :KK46:sırnaşık şey

18. 10 Temmuz 2009
  19. symslow

symslow Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    zeynep emerken elini yüzüne kapatıyor ve serçe parmağına da memenin arasına sokmaya çalışıyor elini koklayarak emiyor çok komik oluyor