Bebişlerinizin Suratinda Sivilce Varmi

Konusu 'Nisan Anneleri' forumundadır ve EU1 tarafından 11 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

11 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Arkadaşlar benim bebişim doğduğunda suratı çok prüzsüzdü hiç birşey yoktu. Bugün 16 günümüzdeyiz suratında özellikle yanaklarında akne gibi üzeri beyaz irinli birşeyler çıktı normal dediler ama merak ediyorum sizin bebişlerinizde böyle şeyler oldumu.
    Olan varsa geçip geçmediğini ve sonradan iz falan kalırmı diye merak ediyorum. Birde gün geçtikçe artıyor çenesinin altlarındada oldu yardımcı olursanız sevinirim.

2. 11 Mayıs 2008
  3. megilara

megilara onelife,onesoul,onelove.. ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    merak etme canım benim bebeğimde de oldu o
    aşırı olmamakla beraber dogdugu günden itibaren vardı
    yavaş yavaş gecti canım

4. 11 Mayıs 2008
  5. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    benımkıde oldu netten baktım ter bezlerı calısmadıgı ıcın yazıyordu gecıyorlar sonra

6. 12 Mayıs 2008
  7. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Benimkinde çok sıcak olduğu zaman yatarken oluyor bir kaç tane evi sanırım fazla ısıtıyorum ama uyanınca bir kaç dakika içinde geçiyor.

8. 12 Mayıs 2008
  9. nazca

nazca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sütünü sık yüzüne sil elinle yada temiz bir tülbentle...hemen geçer cildi ilerde pürüzssüz olur..ergenlik sivilceleri akneler çıkmaz.. ben iki kızıma yaptım tek bir sivilce çıkamdı yüzlerinde...

10. 12 Mayıs 2008
  11. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Olabilir tabi boşuna anne sütü için mucizevi demiyorlar...

12. 12 Mayıs 2008
  13. sevgiyle

sevgiyle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım gayet normal o sivilceler benimkindede çıkmıştı zamanla geciyor merak etme

14. 12 Mayıs 2008
  15. EU1

EU1 Guest

canim benim kiziminda yanaginda var birtane ici beyaz bir sivilce gibi.niye oldu nasil oldu bilmiyorum ama simdilik sorun etmiyorm ama cogalirsa sorucam doktora.sende haber alirsan neden olduguna bana haber edersen cok sevinirim canim.

16. 12 Mayıs 2008
  17. YASON

YASON iki prenses annesiyim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim bebeğimdede çıkıyor anlamadım nasıl olduğunu bir anda çıkıyor bir anda geçiyor yenisi çıkıyor sütümü sağıp sürüyorum ama ne kadar fayda ediyor bilmiyorum ter bezleri gelişmediğinden öpüldüğünden sıcaktan vs gibi çeşitli sebepleri var...

18. 13 Mayıs 2008
  19. ayperin

ayperin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim kızımdada birgece içinde alın bölgesinde birsürü minik minik bazısı beyazımsı ince sivilceler cıktı,birgün daha belirgin oluyor birgün belli belirsiz...
    dr sorduk isilik dedi,cok sıcak olduğunda,cok örtüğünde derisi hava almadığından cıkıyormuş..her bebekte olur dedi ,hergün mutlaka banyo yapılsın,fazla örtmeyin dedi başka birşey söylemedi...
    sonrada yanaklarının üstünde daha farklı kırmızımsı bazı sivilceler cıktı,dr anne sütünden olabiliyor dedi , ama ben eşimden şüpelendim,işten geliyor sakalları cıkmış sabahtan akşama kadar sigara içmiş,öyle öpüyor duruyor sonrada sivilceler cıkıyor,öpmeden dolayı tahriş oluyor bence..hassaslar çok dikkat etmek lazım..