bebişlerinizle aranız nasıl?

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve aslihanxx tarafından 23 Mart 2009 başlatılmıştır.

23 Mart 2009
    Konu Sahibi : aslihanxx
  1. aslihanxx

aslihanxx Canım oğlum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bebişlerinizle aranız nasıl? yani sizi tanıyormu? beinimki beni hiç tanımıyor bana bakmıyor beni görünce heyecanlanmıyor (saydığımın hepsini babasına yapıyor) bunlar beni çok üzüyor.ben isterdimki keşke beni biraz ayırsa neyse sizinkiler nasıl

2. 23 Mart 2009
  3. EU3

EU3 Guest

benimki tanıyor beni, babasını, babaannesini ve eşeğini tabiki:))
    beni aynı odadaysak gözüyle takip ediyor, babasının kucağındayken adeta bir yumak olup bana yuvarlanıyor, sesimi ayırtediyor, başka odadan falan seslenince sakinleşiyor, ama işten ilk geldiğimde yüzüme bakmıyor gözünü kaçırıyor onunla konuşurken ama sonra barışıyoruz

4. 23 Mart 2009
  5. çitos

çitos Benim tatlı oğlum.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Benimki de beni tanıyor,bana gülüyor hatta kucağıma gelmek için hamle yapıyor..

Sen de üzülme belki az vakit geçiriyorsunuzdur.. bence bebeğinle daha çok vakit geçirmeye çalış,oyunlar oyna şarkı söyle..o zaman tanıyacaktır..

6. 23 Mart 2009
  7. EU3

EU3 Guest

bir şey soracaktım bebeğin kızmı erkekmi, kız bebekler babaya daha düşkün olurya acaba ondanmı öyle yapıyor

8. 23 Mart 2009
  9. nazlxixmelek

nazlxixmelek Y >>-('v')->> F =>~~K&K~~ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    oğluşlarım beni tanıyorlar yanlarına gideyim hemen eller havada heyecanlanıyorlar, ağızlar açılıp gülünüyor.. sesimi biliyorlar.. odada ne yaprsam beni takip ediyorlar ama ufonun ışığı yanınca direk gözler oraya kayıyor..:))
    birde bizimkiler ikiz oldukalrı için birini alırsam diğeri bana değilde kucağıma kardeşine bakıyor bazen kıskanılıyor.. kıskanma durumlarımız başladı yani..
    ekleyim istedim sen anladığım kadarıyla çalışıyorsun eğer öyleyse biraz zaman alabilir sana alışması.. işden gelince onunla kendine bir oyun vakti ayarla konuş onunla sana karşı yönelme olduğunu sende göreceksin..:))

Son düzenleme: 23 Mart 2009
  10. 23 Mart 2009
  11. Mrs.Dincer

Mrs.Dincer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    benim oğlum beni tanıyor.
    kalabalığın içinde beni buluyor,sesimi tanıyor,gülücük atıyo,özellikle gündüzleri babannesindeyken arıyom eğer mızırdanıyorsa telefonu kulağına tutuyo konuşuyorum susup gülmeye başlıyormuş.
    ama baba aşığı. ona ayrı bi düşkünlüğü var.baba yoksa ben 1 numarayım baba varsa baba 1 numara :hooray:

12. 23 Mart 2009
  13. cilekk

cilekk Kücük adamIna asIk.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    146
    Benim lokumda beni cok iyi taniyor.Babasinin kucagindaysa bile gözüyle sürekli

beni takip ediyor.Evde yalnizsak baska odaya gectigimde basiyor cigligi.

Babasinida cok iyi taniyor cünkü babamizin isten gelis vakitlerinde camda oluyoruz.

onca kisi görüyor tepki yok ama babasini gördügü an gülüyor ve elleri filan hareketleniyor.

14. 23 Mart 2009
  15. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    benim kızım da beni tanıyor ,hemde ne tanımak sesimi duydumu çırpınıyo,çıldırıyo alınca sarılıyo kafasını omzuma koyuyo ,babayıda çok seviyo aralarında farklı bir bağ var ama onun kucağındayken yinede beni istiyor.yalnız bir sorunumuz var çok yabancılıyo ,başkası aldımı kucağına ağlıyo bana gelince susuyo hemen,biraz alışması lazım durması için,o yüzden kimseye bırakamıyorum..

16. 23 Mart 2009
  17. andina222

andina222 nihayet bir anne... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim boncuk kimseyi yabancılamıyo , herkese gülüyo hatta geçen gün bankaya geldi , çevresinde toplanan 20 kişiye ayrı ayrı gülerek cilveler yaptı , bunun dışında beni gayet iyi tanıyo ama esas tezahuratı babasına yapıyo , birtek babasına kahkahayla gülüyo ve birtek babasının kucağında ona sarılarak uyuyo , ne diyim Allah ayırmasın.. arada sırada kıskansam da yine de mutluyum birbirlerine olan düşkünlüklerinden dolayı :1hug:

18. 24 Mart 2009
  19. PirayeHira

PirayeHira Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    benim kızımda beni tanıyo gözleri hep bende babasınıda tanıyo görünce hemen sesler çıkarmaya çırpınmaya başlıyo fotoğraflarımızı görüncede heyecanlanıp konuşuyo:)ama benimkide yabancılıyo başkasına gidince hemen ağlıyo bana gelincede aniden kesiliyo ağlaması:)