bebişlerinizle gün içinde neler yapıyorsunuz

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve muslukum tarafından 25 Mart 2009 başlatılmıştır.

25 Mart 2009
    Konu Sahibi : muslukum
  1. muslukum

muslukum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bebişlerimiz artık daha da büyüdü, benim kızım hep ilgi istiyor, azcık bırak başlıyor mzımızlanmaya, yemeğimi akşamdan yapmaya çalışıyorum ama bazen gündüze kalıyor çünkü akşam takatim kalmıyor, bi de eşimle de vakit geçirmek istiyorum, alıyorum kızımıda mutfağa ama onunla ilgilenmeyince ki hep konuşmaya çalışıyorum hemen sıkılıyor,siz bebişlerinizle neler yapıyorsunuz, şarkılar söylüyorum, parmaklarımla oynamayı çok seviyor, her bulduğunu ağzına götürüyor.nasıl oyalıyorsunuz?

2. 25 Mart 2009
  3. gulizgul

gulizgul gulizgul.blogspot.com Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Ay aynı sorun bendede var.çok güzel bi konu açmışsın.eskiden sallıyodum uyuyodu şimdi artık uyumak istemiyo sürekli oyun istiyo :))))

4. 25 Mart 2009
  5. polipe

polipe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    alt değiştirme ve emzirme haricinde sürekli oyun istiyor zor uyuyor uyuyacaksada memedekalmak istiyor bazen öyle koltukta uyuyup kalıyoruz rekorumuz 3 saat akşama kadar ayaklarını öptürüyor kucakta geziyor gözlerini ondan hiç ayırma istiyor tabi bu arada ev işi kalıyor babada İŞten gelip melemen yapıp yiyor:ecrin_bebek:

6. 25 Mart 2009
  7. startuba

startuba bir varmışş bir yokmuşş Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    polipe anlattıklarının aynısı bizdede mevcut canım gündüz uyudugunda jet hızıyla iş yapıyom ben kendi başına oturacağı günü iple cekiyom belki kendi kendine oyalanırda oyuncaklarıyla bende işime dönerim bu arada insan kendinede vakit ayıramıyor valla iğce bakımsızlaştım kaydirigubbakcemile3:dilcikar:

8. 25 Mart 2009
  9. Sherpil

Sherpil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    Benim ki numara yaptığında hemen anlıyorum ve numara yapma oynamak istiyorsan oynarız ama sen susunce diyorum ve 5 dk yalnız bırakıyorum. ilkin biraz kızıyor sonra tekrar gülmeye başlıyor. Gülünce biraz oynayıp dönencesini açıyoru. Kendi kendine oynuyor 1 saat kadar. Yalnızca o bir saat benim sonra yine oyun oynuyor , konuşuyoruz. ya da uyuyoruz

10. 25 Mart 2009
  11. startuba

startuba bir varmışş bir yokmuşş Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    maşallah senin yavrucuna benimki en fazla 15 dk kendi kendine oyalanıyo

12. 25 Mart 2009
  13. seha

seha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bizde babaanneye gideriz anneanneye gideriz.kızım kalabalığı çok seviyor herkesi tek tek inceliyor.gülücükler atıyor.onlarda çok memnun oluyorlar.güzel havalarda hep çıkarmaya çalışıyorum.hiç olamsa çöp atmaya gideriz.
    yere yatırıp oyana buyana çevirip bacaklarını ısırırım kahkaha ile güler.en sevdiği oyun bu.
    yalnız kalmak ve yatmak istemez.hep yapışığız.diğer odalara gidersem oturma koltuğu ile peşime götürürüm.
    yanında oturursam ellerimle veya başörtümle oynar.
    çıngırağı ve arısı ile oynar.ama yanında muhakkak bir olacak.
    ufak yefek iş yapmam kolay,oturma koltuğu ile mutfağa yanıma alıyorum beni izliyor.

14. 26 Mart 2009
  15. muslukum

muslukum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar benimki uyurken bile yokluğumu hissediyor, ara ara ağlayarak uyanıyor kızım pışpış diyorum azcık sallıyorum hemen dalıyor, kesinlikle orda mıyım yada yanımda biri var mı diye yokluyor, gazı vs olsa hemen uyumaz ki! bizde ana kucağıyla gidiyoruz her yere lavoboya bile :) ama gülüşüne can feda, Allahım öyle tatlı ki , di mi kızlar :)))

16. 26 Mart 2009
  17. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    ben kızımı evde bebek arabası ile gezdiriyorum,küçükken koltuğuna koyar hangi odaya gitsem yanımda taşırdım şimdi arabasına koyuyorum baya oyalanıyor ,içinede sevdiği oyuncaklarını koyuyorum,yemeğimi yapıyorum ,konuşuyorum ,şarkı söylüyorum o sıkılana kadar işlerim bitmiş oluyo o sırada uykusu gelmiş oluyo zaten uyutunca kalan işlere devam ediyorum..oyun oynamaya bayılıyo ,yatırıyorum karnına memişlere gıdı gıdı yapıyorum katılıyo gülmekten ..kucakta oturmaya bayılıyo akşamları da babası oynuyo vakit böyle geçip gidiyo ..

18. 26 Mart 2009
  19. estel

estel Guest

bende bebek arabasını dışarı çıkarmadan evde gezsdiriyodum çokta seviyodu ama artık kullandık sen kullanmadın mı dışarda daha eylül..

bide arkadaşlar siz devamlı yoğun ilgi mi veriyosunuz..
    çok suçlu hissettim kendimi..

ben bazen ana kucağına koyuyorum ayağımla salayıp nete bakıyorum..

yapmasamı bi daha..