bebişlerle gezmeye çıkıyomusunuz?

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve Serencam83 tarafından 10 Kasım 2008 başlatılmıştır.

10 Kasım 2008
    Konu Sahibi : Serencam83
  1. Serencam83

Serencam83 ÖMRÜMÜN SERENCAMI Üye

Beğenildi:
    310
    Ödül Puanları:
    163
    şimdiye kadar sadece doktor kontrolleri için oğlumla dışarı çıkabildik tamam havalar soğuk ama en azından kapalı mekanlara çıkaramazmıyız ben çok bunaldım sizler hiç çıktınızmı bebişlerle bir yere

2. 10 Kasım 2008
  3. ficipi

ficipi ............... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    bende cok bunalıyorum ama doktor kontrolleri dışında bızde cıkmıyoruz.
    arabamız olsaysı cıkartırsdım ama arabasız zor oluyor.

4. 10 Kasım 2008
  5. minikpatik

minikpatik yerim ben seni Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bizim bugün 25 gün oldu ve dün akşan alışveriş merkezine gittik fazla kalmadık ama iyi oldu

6. 10 Kasım 2008
  7. gxuxl-xsxen

gxuxl-xsxen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    maşşallahhhh alışveriş merkezi haaaaaaa bizimki evde bile rahat durmuyo dışarlarda naparızki ciyak ciyak

8. 10 Kasım 2008
  9. Miy

Miy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bilenleriniz vardir,ben yurt disinda yasiyorum,burda hava kosullari ne olursa olsun bebekler hergun disari cikartiliyor.doktorumuzda mutlaka hergun cikar,soguga alissin dedi.
    ben de hergun 10-15 dk.acik havaya cikarmaya calisiyorum,sokaga cikamasak bile,balkona cikariyorum.Bir kerede Alisveris merkezine gittik,ama orasi cok kalabalik oldugu icin hic icim rahat etmedi.
    ama acik hava cok iyi geliyor.bi guzel emip sonrasindada 3-4 saat kesintisiz uyuyor..

10. 10 Kasım 2008
  11. WaterLilly

WaterLilly Rüya'm benim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    burası sıcak olmasına rağmen ben korkuyorum hasta olacak diye. burnundan kapar soğuğu diyor büyükler. biraz da burun tıkanıklığı var zaten. aslında güneşli havalara sarıp balona bari çıkarsam iyi olacak ama esintiden korkuyorum.
    dışarı çıkmaya gelince bizimki uyumuyorsa yattığı yerde durmuyorki sürekli kucakta nasıl duracak arabada. ancak kanguruyla çıkarız herhalde. siz nasıl çıktınız.

12. 10 Kasım 2008
  13. minikpatik

minikpatik yerim ben seni Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben çıkmadan önce doyurdum bi güzel bebek arabasında uyudu sallantı hoşuna gitti. bende açık havaya çıkaramıyorum hasta olur diye korkuyorum arabayla gidince rahat oldu.

14. 10 Kasım 2008
  15. SeADeniz

SeADeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ßen Doktora Goturdum sadece bı kere oda aciLdı.Araba bınanın kapısında olmasına ragmen evden cıkıncaya dek kayınvalıdem uyardı benı basını kendıne dogru tut agzını kapat her tarafını kapat cocuk soguk alacak v.s v.s :) yanı nasıl gıdıp geLdım bılmıorum ınan Yangından mal kacıracak gıbıydım :KK70: 40 ım bıtsın Annemlere Gıdecem :) Onu beklıyorum 4 gozle

16. 10 Kasım 2008
  17. kismet yagmur

kismet yagmur kalbim ailemle kaldi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba herkese bende yurtdisinda yasiyorum almanyada ben sadece bir hafta cikarmadim 1 haftadan sonra günlük olarak günde 1 saat disari cikariyorum karnini doyurup altini temizledikten sonra sikica giydirip arabasina yatiriyorum ve bir güzel arabasinda uyuyor herkese tavsiye ederim burdaki doktorlar ister sicak olsun ister soguk muhakkak cikarmak gerektigini söylüyorlar bende korkuyordum ilkbasta hasta olucak diye ama hem bana yürüyüs oluyor hemde kizim hava almis oluyor:teytey:

18. 11 Kasım 2008
  19. enemine

enemine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende çıkarıdm dışarı ama arabayla öle dışarda falan dolaşmadık annemlere falngidiyoruız bi kerede markete gittik gçenlerde öle çok sakınmıyorum ben ama yinede açık hawada dolaştırmaya cesaret edeme soğuk alır diye