Bebişlerle oynadığımız oyunlar

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve inciboncuk tarafından 13 Ocak 2009 başlatılmıştır.

13 Ocak 2009
    Konu Sahibi : inciboncuk
  1. inciboncuk

inciboncuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar burada bebeklerimizle oynadığımız oyunları paylaşabiliriz diye düşündüm çünkü ben artık oyun kıtlığı çekiyorum belki birbirimize ilham verebiliriz :
    Biz Demir'le top atmaca oynuyoruz mesela kumaş topu ben ona atıyorum o bana atıyor gerçi onun attığı yer genelde kendi kafası oluyor ama olsun
    Bir de dün babası bir oyun bulmuş oyuncak kovaya tüm küçük topları doldurmuş ince ağızlı ama geniş bir vazoya tek tek topları atıyor her top atışında sevindirik olup alkış yapıyorlar aferin nidaları eşliğinde bu onu yarım saat oyalıyor

Siz de oynadığınız oyunları yazın ve beni kurtarın çünkü oyuncaklarla oynamaktan sıkılıyor bir müddet sonra ve mızmızlanıyor

2. 14 Ocak 2009
  3. FERAYKANAL

FERAYKANAL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    biz legolarla oynuyoruz ben ver diyiyorum o bana parçaları veriyor birleştiriyorum sonra elimden alıp tek tek ayırıyor

4. 14 Ocak 2009
  5. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bizdede iri legolar var ben diziyorum o vurup dagitiyor sonrada alkis yapiyor
    yuzune mendil kapatip sonra hizlica cekip CE oynuyoruz
    kucuk konusan bir kovasi var onun icine sekilli kupleri atiyor bende dokuyorum o tekrar dolduruyor
    ama en favori oyune CE OYUNU

6. 14 Ocak 2009
  7. sule-46

sule-46 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ben de böyle bir topic açalım diyecek tim iyi olmuş.
    2-3 günüdür akşamları mahvediyor bizi,çok sıkılıyor,gözü kapıda, mız mız,hatta zır zır yapıyor.komşu geziyorum akşam akşam.
    bizimkinin en sevdiği oyun kovalamaca.koridorda babası saklanıyor,kafasını çıkarıyor bilge görür görmez kaçmaya başlıyor gülerek,sonra oturup arkaya bakıyor.o önde biz arkada emekliyoruz ama daha bir gram kilo veremedim :KK70:
    bir de camdan kuşlara bakıyoruz,burda bol miktarda karga mevcut.kuşlar nerde diyorum cama bakıyor.akşam da gösteriyorum uyumaya gitmişler filan diyorum.
    oyun moyun gelmiyor aklıma ,fış fış kayıkçı filan deniyorum sevmiyor.burdan fikir alırız artık.

8. 14 Ocak 2009
  9. fxuxsfxuxs

fxuxsfxuxs yanılsamalar ülkesi Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ben kızıma bir kitap aldım, çok kalın yırtılmayan bükülmeyen sayfaları var
    bir de parmak kuklası var kitabın, sayfalarında gerçek bebk resimleri kocaman, banyo yapan, ce yapan
    ona bakmayı çok seviyor, kuklasını sayfalardaki deliklerden çıkarıp konuşturuyorum
    bunun dışında emeklemeyi ve tutunup kalkmayı yeni öğrendiği için sürekli onları pratik ediyor pek oyun oynayamıyoruz

10. 14 Ocak 2009
  11. nergiz tunalxix

nergiz tunalxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    bizim en sevdiğimiz oyun çekmece boşaltmak:)
    elimizden tutup ya mutfağa yada yatak odasına götürüyor. istediği çekmeceye vuruyor açıyoruz içindekileri tek tek çıkartıyor hepsini inceleyip yere atıyor bir çekmece en az yarım saat sürüyor.
    bir taraftanda korkuyorum büyüyünce heryeri karışmayı alışkanlık haline getirirse diye
    ama çok eğleniyor kıyamıyorum

birde 2 güdür ısırdığı küpleri içiçe geçirmeye başladı elinden alamıyorum kızıyor

12. 14 Ocak 2009
  13. xeno

xeno Carpe Diem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Barış çok tatlı maşallah :))) ay çok güldürdü beni. Çınar benimle oyun oynamıyor :KK43:(( Beni gördüğü an göğsümde yatıp, kendince beni öpüyor, okşuyor. En iyi oyun arkadaşı annem onun. Bu aralar en çok sevdiği doğru yerleştirdiğinde el çırpan küpleri ile oynamak. Annem olmasa ne yapardım ben:KK43:((

14. 14 Ocak 2009
  15. sule-46

sule-46 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    yaramaz toplar diye bir oyuncak var ya,ondan kullanan memnun olan var mı acep?
    internette aradım,kırmızı balık şarkısını hatırladım bu vesileyle el hareketleriyle güzel oluyor.
    bizde küp var ama alkış çalmıyor:) hem bilge kemiriyor onları . variller var onları da yuvarlıyor.üst üste koyamıyoruz daha.
    vestiyerin aynasına götürüyorum öpücük yap diyorum kendini öpüyor ben de muck sesi yapıyorum çok hoşuna gidiyor. ve de vestiyerin kapakları açıp paaaaaat diye kapatmak.

16. 14 Ocak 2009
  17. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ay ne guzel kızlar ya sızın bebısler oyun oynuyor.benımkı kesınlıkle oynamıyor.cunku ıkı dakıka poposunu ustune oturmuyor.hıperaktıfmıdır nedır.tum oyuncaklarını park yatagına attım eger sanslıysam 5-10 dk kendı kendıne oynuyor.sonra ayaga kalkıp mızlamaya baslıyor alıyım dıye.bıde benı ne opuyor ne sarılıyor ya.uzuluyorum bu cocuk benı sevmıyormu ne

18. 14 Ocak 2009
  19. ckozkan

ckozkan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Biz evin içinde dört dönüyoruz " .....beni bulamaaaaaaz bulsa bile yakalayaaaaamaz" diyorum bir odaya giriyorum emekleyerek geliyor beni görünce hooop başka tarafa yada ilgisi dağılıyor o odayı karıştırmaya başlıyoruz en popüler yerler tabiki prizler alıyorum başlıyor ağlamaya haydiii çık işin içinden...bu gidişle emekleme dalında olimpiyat madalyası bekliyorum....en sevdiği oyunlar hareket içeren oyunlar kaçma kovalama çoğunlukla