Bebişlerle Tatil zamanı ...ama nereye..?

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve lilywater tarafından 14 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    14 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : lilywater
  1. lilywater

lilywater Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Yıllık iznime az kaldı ama bi türlü nasıl bi yere gidecegime karar veremiyorum normal bi zamanda herşey dahil eğlenceli oteller tercihimdi ama şimdi ne havuz ne oyun ne dans yapılabilir o nedenle sakin bi yermi tercih etmeliyiz bilmiyorum tatil yapan arkadaşlar tavsiyeniz nedir yada gidecek olan arkadaşlar planınız var mı??

2. 14 Temmuz 2008
  3. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    canım tatil lafını duyunca içim gidiyor ,fakat dr um 8. ayımda gitmeme izin verdi..hem erken doğum riski olsada sorun olmaz, hemde normal olsada henüz 1 ay var doğuma diye şu anda müsade etmiyor..ama şimdi bile gidecek olsam inan sakin sessiz bir yer tercih ederim ..ama herşey dahil 5 yıldızlarda da o tür aktivitelere katılmadan çok rahat ve sakin tatil yapabilirsin bence..ama yinede hem doğa hem denizi olan orman havası , yürüyüşler yapabileceğim kafa dinleyebileceğim yer tercihimdir..

4. 14 Temmuz 2008
  5. cananfs

cananfs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım eglenceli otelleri tercih etsende katılmak zorunda degılsın.oyle oteller hoşuna gidiyorsa sorun olmaz yani,çok sakin bir yer seni açmassa tatilin boşa gitmesin.biz nasip olursa herşey dahil olan,denize sıfır,güzel bir tatil yapmayı düşünüyoruz,cunda civarlarında.

6. 14 Temmuz 2008
  7. azo

azo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bizde eşimle çarşamba akşamı yola çıkıyoruz kısmetse..işte senem dolmadığı için senelik izinim yok.ama perşembe+cuma izin aldım.c.tesi+pazar toplam 4 gün kuşadasına gidiyoruz.güzel bi otelde yer ayırttırdık.ben daha önce hiç gitmedim kuşadasına..ama tatil yeri seçerken önce denize 0 olmasına,temiz olmasına vede yemeklerine dikkat ettikyerimseniben
    havuza giremeyeceğimiz için..
    bide günümüz az, iyi bi yer seçtikki güzel anılarla dönelim.
    inş. hepimizin tatili iyi geçer.bu bebeklerimiz dünyaya gelmeden son yazımız ve tatilimiz.bundan sonra hep onlar yanımızda olacak..seneye inş. oğlumla tatile gidicem.şimdiden onunla deniz kenerında oynadığımı hayal ediyorum..
    ama şu anın keyfinide çıkarmak lazım.hazır free ken dimisengözlerimebaksanab

8. 14 Temmuz 2008
  9. seha

seha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben gidemiyorum ama doğa ile başbaşa serin bir tatil arayanlara doğu karadeniz tavsiye edebilirim.ayder yaylası,trabzon uzungöl,harika yerler.

10. 15 Temmuz 2008
  11. serayy

serayy çook şeker Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Ben tatile kıbrısa gittim geçen ay. Orasıda aktiviteli bir yerdi, ama hiç zevk alamadım.
    Bir kere kaydıraklardan kayamadım :roflol:
    İstediğimiz gibi şehri gezemedik,
    İçemedik, herşeyi yiyemedik.
    Bence de Karadeniz iyi bir alternatif olur.
    temiz hava, bol ve doğal gıda.
    Sakin bir tatili tercih edin derim ben.

12. 15 Temmuz 2008
  13. lilywater

lilywater Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım nasıl bir otele gıdeceksın daha once gıtmısmıydınız tavsıye edebılecegın bı yermı

14. 15 Temmuz 2008
  15. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    bizde cumartesi günü çıkıyoruz yola aşkımla biz 9 gün gideceğiz antalya ya gidiyoruz
    umarım güzel bir tatil yaparız

16. 15 Temmuz 2008
  17. liva85

liva85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    Canım bende altınoluğa gidicem inş.Babamız gelmicek ama olsun son bir iki gün bende katılırım dedi işleri yoğun.Ailem, teyzoş kuzenler baya eğlencez inşallah.Ben daha önce altınoluğa gitmedim ama kaz dağlarından dolayı çok temiz bir havası varmış.Oksijeni bol ve denizi çok temizmiş.Elbis diye bi oteli çok met ettiler yemekleri güzelmiş.Denize sıfır bence kafa dinlemek için süper bi yer.Ama ben kapalı olduğum için biraz sıkıntı çekicem sanırım denize sıfır bi otelde olsa ben tenha biyer bulana kadar arabayla açılmamız lazım benim işim çok zor anlayacağınız

18. 15 Temmuz 2008
  19. lilywater

lilywater Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bekleriz Antalya da nerede kalcaksınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.