Beğendiğim erkeğin ilgisini nasıl çekebilirim?

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve sormanehaldeyim tarafından 12 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    12 Eylül 2009
    Konu Sahibi : sormanehaldeyim
  1. sormanehaldeyim

sormanehaldeyim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhabalar,Bir derdim var bölümüne açıyorum hep konularımı ancak yorumlarınızı okumak ve yaptığınız yorumlar,bana destek olmanız beni çok mutlu ediyor bunu bilmenizi istiyorum öncelikle. Bu konuya yaptığım başlığı neden yazdım bilmiyorum,sadece içimden geldi yazmak istedim.)
    Konu şöyle;Bu aralar ara sıra aklıma sürekli gelen birşey var ama kesinlikle ne hissettiğimi çok iyi biliyorum bundan eminim.Benim erkeklerde aradığım en önemli özellik o erkeğin uzun boylu olmasıdır.Bir erkek istediği kadar iyi olsun bu kriteri kesinlikle onda ararım.Uzun boylu erkekler beni çok etkiler..Her bayanın bir erkekte aradığı önemli bir özellik olur,işte benimkide bu..Kimi bayan güzel gözler ister,kimi bayan iç güzelliğe önem verir.Ama bendede bu var işte: Uzun boylu değilse beğenemiyorum çekici gelmiyor bana dış güzellikte..ıç güzelliğide tabii ki önemli ama ne yapayım kendimi değiştiremiyorum.)
    Neyse bu kısa açıklamadan sonra asıl konuya döneyim; Yaklaşık 2 ay önce sadece hoşlandığım bir erkek vardı.Beni sadece onun boyu cezbediyordu sanırım.Sadece boyu değildi tabii ki ilgimi çeken..Aynı zamanda çokta yakışıklıydı.Boyu 2 metre'den uzundu bunuda belirteyim.)
    Bende minyon bir bayanım.Ama bugüne kadar hep uzun boylu erkeklerin ilgisini çekmişimdir.Erkek arkadaşlarımda hep uzun boyluydular..Beni lütfen takıntılı olarak düşünmeyin,bu sadece erkeklerde hoşlandığım bir özellik.
    Bu arada kahramanımızla aramızda ciddi bir yaş farkıda var.Aynı zamanda bir aile dostumuzun oğlu.Neyse bu 2 aylık sürede unutmuştum uzun zamandır onu görmemiştim.
    Geçen gün rüyama girdi yine aklıma takıldı..Akıl akıldan üstündür biliyorsunuz,bende KK bayanlarına güveniyorum ve onun ilgisini nasıl çekebilirim tavsiyelerinizi bekliyorum..
    Sevgiler :)
    Lütfen yorumlarınızla yanımda olduğunuzu hissettirin..

Son düzenleyen: Moderatör: 13 Eylül 2009
  2. 12 Eylül 2009
  3. bursasu

bursasu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    a acayipsin minyon tipinle çekebilirsin

konu başlığı da ne alaka

4. 12 Eylül 2009
  5. Pazza

Pazza nam-ı diğer Lucita Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bir başlık-içerik uyumsuzluğu var cidden.. hangisini dikkate almak lazım?

6. 12 Eylül 2009
  7. nalansu09

nalansu09 çatlak patlak yusyuvarlak Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    karekterinle ...

8. 12 Eylül 2009
  9. sormanehaldeyim

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Yani başlık-içerik uyumsuzluğu şu şekilde birbiriyle uyumlu oluyor;
    Bunun adı hoşlanmak mı aşk mı bilmiyorum..Bazen aşk olduğunu sanmıyorum ama tam unutmuşken birden aklıma geliyor.Bazen rüyalarıma giriyor..Anlamıyorum bende.
    ılgisini çekmek için neler yapmalıyım sizce?Pek fazla görmüyorum onu ama.. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

10. 12 Eylül 2009
  11. sormanehaldeyim

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    karakterinle derken,sizce nasıl bir karakterle ilgisini çekebilirim?
    Bugune kadar çok fazla konuşmadık ve çok az görüyorum onu..

12. 12 Eylül 2009
  13. Pazza

Pazza nam-ı diğer Lucita Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ne yapabilirsin ki.. seni sen halinle beğenirse beğenir.. bi başkası haline gelemeyeceğine göre? sadece seni tanımasına imkan yaratman yeterli olur heralde..

14. 12 Eylül 2009
  15. cicekbocek

cicekbocek Mantık yoksa akıl boştur Üye

Beğenildi:
    838
    Ödül Puanları:
    238
    önce o kadar uzun boyu varsa minyon bir tipten hoşlanıyor mu onu öğrenin bence :)

16. 13 Eylül 2009
  17. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    gercekten cok buyuk bir dertmis bu dert insani kesin oldurur hemde yavas yavas

18. 13 Eylül 2009
  19. biricik_06

biricik_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    yani bana o kadar yazıyı baştan sona okuttun ya sana bravo.ben de sanıyorum ki büyük bir aşk acısı çekiyorsun kahrından eriyip bitiyorsun ne alaka yani konu başığıyla içerik.dikkat çeksin okunsun diye yazmadığınız yok.kuzum zürafada da boy var devede de ne deyim.sen minyonsan artık 2 metrelik adamla noktayla virgül gibi gezersiniz tabi adam 2 metre olunca kapsama alanının çok çok dışına çıkıyor unutmak zor oluyor.hani sen uzun bir bayan olsan uzun boy takıntını anlarım galiba bayağı minyonsun ve boy kompleksin var kurtul bundan hiç iyi bir huy değil.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.