Beğenmiyorsan değiştir

Konusu 'Makyaj Uygulama Teknikleri fırçalar, aplikatörler' forumundadır ve radyolog tarafından 10 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

10 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : radyolog
  1. radyolog

radyolog Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Beğenmiyorsan değiştir!

--------------------------------------------------------------------------------

Yüzünde beğenmediğin yerler mi var? Hemen aklına estetik operasyonlar gelmesin. Küçük makyaj hileleriyle de yüzünde kusurlu bulduğun bölgeleri düzeltebilirsin. Daha çekici görünmek için, işte sana starların uyguladığı basit ama etkili ipuçları. ..

1. İnce dudaklardan dolgun dudaklara

Dudak kalemiyle dudak kenarlarını çizdikten sonra, iç kenarlarını dudak rengine uygun mat bir kalemle doldur, ardından ten rengi, mat bir ruj sür. Son olarak dudaklarının ortasına biraz parlatıcı damlat ve bunu tüm dudağına dağıt. Böylece dudaklarının daha dolgun görünmesini sağlayabilirsin.

2. Çillerinle barış!

Çillerinden hoşlanmıyor olabilirsin ama unutma, onlar seni sen yapan özelliklerden biri! Çillerini görünmez yapabilmek için, çok ağır bir fondöten uygulaman gerekir, bu da yüzünün doğal görünmesini engeller. Fondöten yerine renk veren bir nemlendirici ya da köpük fondöten kullanırsan, hem çillerinin görüntüsünü hafifletirsin, hem de cildine ışıltı katarsın.

3. Gözlerini büyüt!

Kapatıcıyla alt kirpik diplerinin kenarını çizdikten sonra, gözlerini aydınlık gösterecek parlak bej ya da altın tonlarında farı göz kapaklarına sür. Üst kirpik diplerinin aralarına nokta halinde kalem sür. Kalemi asla kalın bir çizgi olarak çekme. Son olarak kirpiklerini kıvır ve siyah maskara uygula.

4. Çıkık burnunu küçült!

Mat bir pudrayı burnunun üstüne ve etrafına sürdükten sonra, dışa doğru dağıt. Parlak pudra kullanmaktan kaçın çünkü bu burnunu daha da ön plana çıkaracaktır. Burnunu saklamak için yapacağın son hareket ise saçlarınla ilgili. Eğer saçlarını tam ortadan ayırırsan tüm dikkati burnuna çekersin. Bunun yerine saçlarını dağınık olarak arkaya taramayı dene. Tıpkı Penelope gibi!

2. 10 Mayıs 2008
  3. bebishim

bebishim kk'nın pamuğu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    burnumdan estetık olucammmm:)

4. 10 Mayıs 2008
  5. EU2

EU2 Guest

benımkıde buyuk bıraz aynada hıc bellı olmuyr ama bazı kısılrdn duyuyrm:)

6. 12 Mayıs 2008
  7. sinem_06

sinem_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    90
    Ödül Puanları:
    108
    yuzumde begenmedıgım pek fazla bı yer yok yanaklarım bıraz elma olsaydı ıyı olurdu
    bıde gamzelerım olsun ıstıyorum amelıyatla gamze yapılmıyor mu :icecream:

8. 13 Mayıs 2008
  9. mulberry

mulberry Çok şükür Allahım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende olucammmm :1hug: :))))))))

10. 15 Mayıs 2008
  11. kxixsmend

kxixsmend Kısmend ne demek ya :)) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bendeeee...bi bitse şu iş,işte böyle oyniycam:dance::teytey:

12. 26 Haziran 2008
  13. suprise

suprise Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kizlar ben de 3 tane gamze var ve gercekten cok dikkat cekiyo... insan larin ustumdeki ilgisi direkt gamzelerime yoneliyo her ne kadar gulerken gamzelerimi goremesemdee::::: ISTEYEN VARSA UYGUN FIYATA SATABILIRIIIMMM:):):):):)

14. 27 Haziran 2008
  15. almagester06

almagester06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar ben amazondan şu eve pearl denen kadının ( hani gögüsleri faan büyük gösteriyod ya ) ameliyatsız estetik kitabını ısmarlacam. gelince paylaşırım sizinle artık yaparzı burunları hokka dudakları dolgun gögüsleri büyük :dance: gerçi ben biraz daha büyütürsem ağzıma girer herhalde:çok üzgünüm:

16. 27 Haziran 2008
  17. Gozzy

Gozzy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben bi ara topic acip onun tavsiyelerini yazicaktim ama turkceye pek fazla ii ceviremedim rezil olmuyim die acmadim sırnaşık şey

18. 27 Haziran 2008
  19. hersey_eskir

hersey_eskir Dengesiz.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    gozlerımı büyütücemmm a.s.