Bekarken hamile kalsaydınız???

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve eeesss tarafından 31 Ekim 2009 başlatılmıştır.

31 Ekim 2009
    Konu Sahibi : eeesss
  1. eeesss

eeesss Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    Merhaba arkadaşlar bi tanıdığımın başına böyle bi olay geldi evlenmeden beraber olduğu kişiden hamile kaldı..merak ettim sizlerin düşüncesi ne olurdu bekarken sevdiğiniz kişiden hamile kalsaydınız hemen evlenirmiydiniz,yoksa farklı şeylermi yapardınız...:1shok:

2. 31 Ekim 2009
  3. hotcouture

hotcouture Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    796
    Ödül Puanları:
    153
    seviyorsam onnunla o da bana gerckten deger verıyorsa evlenmek değil aynı evde yasardım.okul bitnce evlenrdm.tabi deger vermıyorsa aldırırdm cocugu

4. 31 Ekim 2009
  5. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    valla büyük konuşmayayım ama, bekarken hamile kalmamak için elimden geleni yapardım, sonuçları ortada.o günahsız yavruya neden böyle bir hayat vereyim ki.sevgilimle o kadar yakınlaşacak ortam yaratmazdım.hıı diyelim ki kaldım ,bebeğim olacak ozaman evlenirdim.allah kimsenin başına vermesin.allahım herkesi o adımları atmaktan korusun.evliyim, evliliğimin 3.senesinde ancak bebek yapabildim.hamileyim aralıkta doğumum var, eğer bekar olsaydım, çok zorlanırdım.allah kimsenin başına vermesin

6. 31 Ekim 2009
  7. why_be

why_be varken yok gibi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hemen evlenirdim. :)

8. 31 Ekim 2009
  9. Feyza79

Feyza79 kar ciceklerim Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    ALLAH KORUSUN ÖNCE.
    evlenirsin ne yaparsin tabii karsidaki adamda kabul etcekmi.erkekler bu konularda gezsin tozsun yatsin kalksin evlilige yaklasmazlar.kizlarimiz dikkatli olmasi lazim. sevgilide olsa ufuta evlilikde olsa hemen kendini teslim etmemelri lazim.

10. 31 Ekim 2009
  11. Elis

Elis Guest

evlenmeden hamile kalmak,bana duzensiz yasam gibi geliyo,hic dusunmedim,
    onu bu duzensiz yasami tercih edenler dusunsun,,,hicde acimam bu tur kisilere...

12. 31 Ekim 2009
  13. Cinarefeninannesi

Cinarefeninannesi çınar efe_alya naz Pro Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    benımde eskı oturdugumuz yerden bı komsumun kızı vardı sevgılısıyle bırlıkte olup hamıle kalmış benden 7 ay sonra evlendı ama benım oglumdan 9 ay kuçuk kızı var anlamadım dedımkı sendemı erken dogum yaptın dedim yooo dedı 10 gun gec bıle dogdu dedı ve evlendıgınde 4 aylık fılen hamıleymış

14. 31 Ekim 2009
  15. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    Benim de uzaktan akrabamız apar topar evlenince (1 hafta içinde nikah filan herşey halloldu.)
    Şüphelendik ama konduramadık. Allah kimsenin başına vermesin ama kötü bir durum.
    2,5 aylık hamileymiş, hala da öyle olduğunu iddia eder durur.
    Yakında doğum yapcak hala 6 aylık hamileyim çok yediğimden dolayı fazla şişmanladım erken doğurcam der...
    Tabii annemler filan inanmadı.
    Kötü ve zor bir durum tabii....

16. 31 Ekim 2009
  17. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.380
    Ödül Puanları:
    238
    korumasız olduysa hemencik tabiki ertesi gün hapı kullanmak en akıllıca olanıdır

şansa bırakılmaz tabiki
    CADIARZU:hulya:

18. 31 Ekim 2009
  19. deymezsin

deymezsin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    öncelikle allah korusun ben yazmıştım bi medyum kahve falına bakarak bana evlenmeden önce cinsel birliktelik yaşıcaksın demişti inanırmısınız günlerce uyku uyuyamadım insan o anki psikolojiyle napıcağı belli olmaz ben kendimi sizin yazdıklarınızla ve daha fazla dualara sığınarak toparlayabildim ki hala aslında toparlamadım hani bu sevdiğiniz olabilir bide bunun zorla olan bi birleşmeden olduğu düşünürseniz işte o zaman insan neler düşünür neler yapar allah korusun rabbim elini üzerimizden çekmesin inşşş ....