bekarliginda yalniz yasamis erkekler

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve gelecekkorkusu tarafından 10 Ekim 2008 başlatılmıştır.

10 Ekim 2008
    Konu Sahibi : gelecekkorkusu
  1. hani diyoruz ya erkekler ev islerini kolay saniyorlar, esi calismiyorsa aksama kadar yan gelip yattigini saniyorlar diye. Bekarliginda yalniz yasamis dolasiyila oturdugu evin temizligini yapmis,camasir yikamis, yemegini kendi yapmis bir erkek evlenince bu zorluklari bildiginden daha mi anlayisli oluyor, boyle biriyle evlenen var mi? Ve evlendikten sonra size yardim etti mi?

2. 10 Ekim 2008
  3. firstday

firstday Canlarım ve ben Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    benim eşim, liseden itibaren hep bekar hayatı yaşamış...
    her ne kadar ben şimdiye kadar çok eziyet çektim,bıktım çamaşırımı bulaşığı yıkamaktan, senle o yüzden evlendim diye beni kızdırsa da Allah razı olsun her konuda yardım eder..Ütüsünü yapar, süpürge yapar, bulaşık makinesini doldurur boşaltır...Maşallah diyim de kocama nazar değmesin...:nazar::nazar:

4. 10 Ekim 2008
  5. rzme

rzme öpmeye kıyamadığım..... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Canim benim abim şu anda yanliz yaşiyor ve evi o kadar temizki herşeyide çok güzel yapiyor inşallah ilerdede bozulmaz=)

6. 10 Ekim 2008
  7. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    böyle erkekler daha becerikli olur :1rolleyes:
    tabikide içinden gelecek iş yapmak eşine yardım etmek bilip bilmemekle olmuyo

8. 10 Ekim 2008
  9. EU1

EU1 Guest

benim eşimde bekar hayatı yaşamış çok faydası var ama içten gelecek yinede herzaman yapmasada şimdi hasta iken misafir geliceğinde yardım ediyo yemeğe sadece yada oğlumla ilgileniyo oda yeter.bisüre sonra rahatlığa alışıp, yeni evliyken yaptığı kadar yapmıyo arkadaşım.

10. 10 Ekim 2008
  11. Nida

Nida Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Esimde bende 10 senden fazladir yanliz yasadik.Elinden her is gelir...Ama ütü yapmaz, evi de süpürmez. Onun yaptiklari, alis- verise gitmek( Beraber gideriz cogunlukla ama tek basina da gider) Evin eksigi giderini takip etmek, evdeki tadilat isleri yapmak, alis -veris listesi yapmak ve cöpü asagi indirmektir.Bu da bana yetiyor. Evine baglidir...Yanliz yasamak bir avantaj bence...

12. 10 Ekim 2008
  13. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    benım bekar erkek arkadaşlarım var iş yerınde...ınanın bır kadının ozendıgı gıbı herseye özenıp....dıkkat edıyorlar...
    kadınları haklı bulanlar var....bence kadının halınden daha ıyı anlıyorlar...
    kendı işlerını kendılerı yapıp yardımcı olurlar..gıbı gelıyor...yıne erkek mılletı rahatına düşkünler...ne yapıcakları bellı olmaz..

14. 10 Ekim 2008
  15. PassioneLore

PassioneLore herkes haddini bilecek ! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    utuden yemegıne varana kadar evdekı her turlu ısı yapar
    uzun sure yalnız kaldıgı ıcın cokta becerıklıdır sagolsun

16. 10 Ekim 2008
  17. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Pasaklı bir erkek ise isterse 50 yıl yalnız yaşasın aynı pasaklığı ile tam gaz ,git gide kötüye giderek pasaklı pasaklı yaşamaya devam eder.Titiz,düzenli bir erkek ise evlendiğinde bile değişmez...

18. 11 Ekim 2008
  19. EU1

EU1 Guest

benım bı arkadasım vardı erkek acayıp hızmet ettırırdı annesının evındeyken cok da pasaklıydı
    evlendı, sımdı ütü camasır temızlık herseyı kendı yapıyor esı yemek falan bıdebulasık yıkamaya yenı baslamıs on u da yapmıyor adam yapıyordu mecburen bulasık bırıkıyormus, kadın cok pasaklı cıktı o yuzden mecbur yani burda.. ama degısıyor bu cocuk evınde de pasaklı bırıydı cok farkedıo bu durum.