bekle bekle yoruldum yaa:(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve karisx tarafından 9 Eylül 2010 başlatılmıştır.

9 Eylül 2010
    Konu Sahibi : karisx
  1. karisx

karisx sil baştan başlamak Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar gerçekten yoruldum yaa... her zaman benden önemli şeyler var hayatında... beni az buçuk takip edenler bilir sevgilimle en son görüşmemizin üstünden yaklaşık 8 ay geçti, ayrı şehirlerdeyiz, bu arada çok tatsız şeyler yaşadık, önce patronu sorun oldu işinden ayrıldı, 2 hafta iş aradı bu arada nette bazı kızlarla sohbet ettiğini öğrendim "eğlence için" dedi bi daha nete bile girmiceğini söledi (bi daha nete girmedi) en sonunda işe girdi yoğun iş temposu nedeniyle yaklaşık 1 aydır da doru düzgün telde bile konuşamaz olduk, bu arada her zaman var olan problemlerimiz de devam etti, bi araya gelemedik bi türlü, önce para sorun oldu sonra vakit sıkıntısı... bu arada etrafından "bu kız okulu bitirince sana bakmaz" telkinleri devam ediyodu (kendisi lise mezunu, ticaretle uraşıyo, ben üniversitede öğrenciyim) ara ara bu problem oldu, yeri geldi o pes etti ben güvence verdim onu ne olursa olsun seveceğime dair falan filan...

sürekli sorunlarla boğuşurken beni ayakta tutan tek şey ona karşı hissettiğim derin duygularım; aşkımdı... ama artık yorulduğumu hissediyoum... bugün bayramın birinci günü sabahtan beri beni aramasını bekledim herkese gönderdiği toplu mesajlardan birini atmış bana, akşam 8e doğru da aradı, kısa bi konuşma yaptık her zamanki gibi " kusura bakma aşkım vaktim olmadı" dedi...

kızlar ayrılmayı çok denedim ama yapamadım söleyemedim, çok çok çok seviyorum, onsuz geçicek bi hayatı düşünemiyorum bile, benden ayrılınca sonuçta hayatına başka insanlar giricek, birisiyle yuva kurucak, çocukları olucak; kısacası benim hayallerimi başkası yaşicak... bu fikre tahammül edemiyorum o yüzden bırakıp önüme de bakamıyorum, boşa koysam olmuyo doluya koysam almıyo...

sevgi her engeli aşar mı? lütfen bana umut verici bişeyler söleyin sıkışıp kaldımmafoldumben

2. 9 Eylül 2010
  3. eMu

eMu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tıpkısının aynısı bir yaşam da sende var desene:))))) Benim erkek arkadaşımında okulundan bana bir türlü vakti kalmazdı.Facete yazacak vakti olur bana gelince olmaz bende kızardım gerekçe olarak ben orda kafa dağıtıyorum olurdu.Uzun süredir hiç vakti kalmamaya başladı ama en anlamadığım yine bir sürü sevdiği şeye vakit ayırıyordu.

KK kızları beni ayırdı sevgilimden özellikle hemşom december kaydirigubbakcemile5

En anlam veremediğim neden o olmadan yaşamayasın ki onu seviyorsan başkasınıda seversin seninki sevgiden öte bir psikolojik takıntı olmuş benim hayallerim diye

Bence insan istese arar ki ben erkek arkadaşıma Can Dündar'ın ''Yeterli zamanım yok deme. Büyük insanların da günleri 24 saattir'' diye bir yazısını gönderdim tek kelime dönüş yapmadı

Onsuz ölecek olsanda ayrılmak lazım.Ha sen ha ben hiç farkımız yok yani.Tek fark benimki başka kızlara yazdığını görmedim o yönde de vakit geçiriyorum demedi.Bu şekilde itekleye itekleye gitmiyor tıkanıyor sonra sen vazgeçmeye başlıyorsun

Sende bir süre sonra KK yorumlarından sonra zorlada olsa soğur uzaklaşırsın :))))))) Burdaki arkadaşların sözlerini dikkate al lütfen

4. 9 Eylül 2010
  5. fulya1234

fulya1234 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    canım sevdiğin için ayrıl demicem ama bu kadar kendini yıpratıyorsun değicek biri mi
    hadi sabrettin diyelim sevgin için gerçekten sonunuz olucağına inanıyor musun
    bak bende sevgilimden yeni ayrıldım sayılır çok seviyorum canımı istese canımı veririm
    bizde ayrı şehirlerdeydik maddi durumdan skıntımız yoktu ama bir türlü görüşemedik
    çok yoruldum artık takettim kalmadı gözümü karartıp bitti diye yazdım
    beni çok seviyordu geleceğimiz için çabalıyordu bunu görüyordum hatta sevgisinden o kadar
    emindim ki ben bitti desem bile beni bırakmaz dedim kabul etmez ayrılığı ama sonuç öle
    olmadı.kabul etti aileside beni biliyordu bildiğim kadarıyla herkez bitti diyerek yarı yolda bıraktığımı düşünüyor. ama ben öyle bir insan değilim kimseye anlatamıyordum kendimi suçluymuşum gibi davranıyorlar rabbime hep dua ediyorum haklı kimse çıksın ortaya hayırlısı olsun diye o yüzden gerçekten yorulduysan dayanamıyorsan iyi düşün derim sevginin yanı sıra mantıklı düşünmeyede çalış ona göre kararını ver biliyorum konu aşk olunca mantık girmiyor araya ama ilerde üzülmemek ve kendini dahada yıpratmamak için iyi düşün...

6. 9 Eylül 2010
  7. karisx

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar yorumlar için saolun öncelikle şunu söyleyeyim bu takıntı deil benim için, gerçek aşkı yaşayanlar bilir ben ilk gördüğüm anda aşık oldum ona tanışığımızdan beri her anım onu düşünmekle geçiyo elimde olmadan yapıyorum bunu, yaptığım her şeyde onu buluyorum, dinlediğim şarkıda, izlediğim maçta her şeyde yani... değer mi diye sormuşsunuz... ahhh... benim önceki sevgilimden bahsetmiştim bu forumda bi kaç kere, ben onun yüzünden mide hastası oldum 2 ayda 11 kilo verdim sinirden üzüntüden ve şimdiki sevgilim beni hayat döndürdü resmen her başım sıkıştığında herkes sırtını döndüğünde destek oldu bana, zor zamanlarımda yetişti hep...

arada mesafeler olmasa belki bu kadar zorlanmazdım ama benim pes ettiğim anda bu ilişkinin yürümeyeceğini bilmek canımı yakıyor... tam her şey yoluna girdi diyoruz yine bi engel çıkıyo, o artık çabalamaktan vazgeçmeye başladı, çok yıpratıcı şeyler yaşadık, sevginin hiç bişeye yetmediğini görmek... off nese iştesenağlama

8. 9 Eylül 2010
  9. Sinem00

Sinem00 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım daha 2 gün önce bana savunuyordun ayrıldığım insanı.. Ama inan olmuyor mesafe olunca tıkanıyorsun, yoruluyorsun bir süre sonra yürümüyor işte.. Bekle bekle hep acı çekiyodum. Şimdi ayrıldım evet yine cekiyorum acı ama unutucam mecbur bi şekilde. Başkasını sevicek diye aklıma gelince bende üzülüyorum mutsuz oluyorum sinirleniyorum ama öle düşünme unutunca sen başkasını seversin bende inşallah. Değme kendini üzdüğüne BENCE.

10. 10 Eylül 2010
  11. fulya1234

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    o zaman canım sana şöyle örnek veriyim şimdi ki ayrıldığım ilşkimden önce bir erkek arkadaşım vardı onda sevgiyi aşkı yaşadım zannetmiştim ama meğerse bağımlılıkmış aşkın gözü kör derle ya beni aldatmış ama ben inanmadım meğese gerçekten doğruymuş bir zamanlar canım dediğim arkadaşım dediğim kişiyle evli şu an çok acı çektim rabbime çok dua ettim 1 ay sonra karşıma şimdi sevdiğim kişi çıktı uzaktaydı ama ben onu yaşadığım aşkı sevgiyi kimseye değişmem ama yine büyük konuşmamak lazımmış
    bana aşkın ne kadar güzel bir duygu olduğunu gösteri mesafelerse umrumda değil bir mesajı bir sözü bana yetiyordu yanımdaymış gibiydi ama olmadı ilk aşkım değil ama onda gördüğüm aşk bambaşkaydı mirmirmirmir
    iyi düşün derim ben ayrıl demiyorum ama gerekirse 10 kere düşün bir karar veriyorsanda asla pişman olma arkasında dur.

12. 10 Eylül 2010
  13. karisx

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ayrıldığın insanı savunmak deildi benim yaptığım onun açısından baktım sadece:KK43: zaten şimdi de kendi sevgilimin açısından baktığım için tıkanıyorum işte; o da haklı ama ben de haklıyım...

14. 10 Eylül 2010
  15. Sinem00

Sinem00 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şu cümlelerinden anladım ki hata yapmamısım ayrılmakla doğru kararı vermişim. Bn ilişkimi değerlendirdim elimde kalan tek şey aşkımızdı :KK43: Bende bu aşk sayesinde onu beklmekten üzüntüden bi ara mide rahatsızlıkları gecirdim baya.. Bu aşk mı şimdi söyle bana sağlığım bozuluyodu morelim bozuluyodu aşk bu mu ?? yanıma gelişine bile sevinemediğim yanımd aolduğu anlarda hep geri döneceği anı düşünüp mutsuz olduğum giderken içimin parcalandığı eve geldiğimde ağlayıp zırladığım aşk mı bu ?? Izdırap gibiydi. Bak sende diyosun mesafeler engel bize. Unutmalıyım .. Az önce benimki bayram mesajı attı biraz stemli sözler yazmış ve her zaman yanındayım sıkıntın olunca unutma demiş. Kesinlikle tüm kapıları kapatmak gerek yoksa olucak gibi dğeil sürekli düşünüp durucam :KK43: Zor ama yapmalıyız bunu mücadele biyere kadar birdaha UZAKTAN MESAFELİ İLİŞKİYE TÖVBE canım yandı birkez.. Sanma ki ben senin kadar sevmedim ben onu hayatımın aşkı sandım öyle çok benziyoduk ki hep destek oldu bana çok zor günlerimde ama napalım kısmet :KK43::KK43::teselli:

16. 10 Eylül 2010
  17. fulya1234

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148

gerçekten unutuluyor mu off nasıl unutucam bilmiyorum onca sevgi aşk kurduğumuz hayaller derken yeniden toparlanmak hayata bağlanmak için kan ağlasada,güçlüymüşsün gibi durmak dışarıya karşı keşke şu unutmanın bir ilacı olsada ayrılık acısı bu kadar ağır olmasa...

18. 10 Eylül 2010
  19. Sinem00

Sinem00 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Evet onun açısından da baktım o zaman suclu gibi hissettim. Ama ben onu hiç umursamasam suan acı cekermiydim düşünürmüydüm benim de canım yandı onunda ama yürümüyosa yapıcak birsey yok . Tek fark o mücadeleyi uzatmak istedi bense pes ettim uzadıkca canımız daha çok yanıcaktı..