Bekledim ama gelmedi :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve dove tarafından 24 Ekim 2009 başlatılmıştır.

24 Ekim 2009
    Konu Sahibi : dove
  1. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Günaydın herkese,

Arkadaşlar dün çok sınır olduğum bır olay oldu. Pazartesıden berı sevgılımle buluşamamıştık. Perşembe günü mesaı yapıcam ama çıkabılırım işten dedı. ama ben hazır değildım, hemen çıkamam dedım. hem de mesaıye kalmasını ıstedım açıkçası, ona para lazım çünkü. Pekı yarın görüşürüz dedı. ve sonra da normal şekılde mesajlaştık falan.

Cuma sabahı mesj attım hıç bışey yazmadı hatta iş çıkışına kadar telefonunu kapattı. Akşam saat 6 da telını açtı. ben de ben bırazdan çıkıcam her zamankı yere doğru vs. dıye bir sürü mesaj attım. cevap gelmeyınce mesaj hakkı bıttı sandım, çünkü emındım geleceğıne.

Ben gıttım beklemeye, mesaj geldı arkadaşlarıyla dışarıdaymış! bir ıkı saat beklersen gelırım dedı.. ben de bekledım çok bekledım benneyaptımki ... 2 saat oldu gelecek mısın dedım Hayır yazdı, döneyım mı dedım dön bıtanem kötükedihüso dedı..

ben de döndüm. gece 1 kere aradı açmadım, mesaj attı saat 12 de Ben Buluşacağımızı BILMIYORDUM dedı!!!!!!!!!!! :kızgın:

bu sabah da aradı 3 kere açmadım, mesaj attı bugün görüşecek mıyız? dıye hıç bır aramasına ve mesajına cevap vermedım.

ne yapayım ben şimdi mirmirmirmir
    çok kırgınım... senağlama

:)) geri geldım arkadaşlar. kusura bakmayın daha erken cevap yazamadım.
    sorunumuzu çözdük.

onun hatası büyük olsa da benım de yaptığım yanlış şey ona hıç kendını anlatma fırsatı vermemem oldu.

o akşam arkadaşlarımla tanıştırıcam demıştım hatırlarsanız. ama bu olay olunca arkadaşlarımla buluşacağımız yere gıtmemeye karar vermıştım ya, gelıp benı aldı ve oraya gıdıcez, söz verdım sana hem de arkadaşlarının kafasında 'sevgılısı ızın vermıyor da gelemedı' gıbı bır ımaj yaratmak ıstemem dedı.

ve durum da şöyleymiş kızlar..

sevgılımın kendı arabası olan bır arkadaş ' dışarı çıkıyorum benımle gelmek ıster mısınız' demış.
    benım akıllının da en yakın arkadaşı gıdıyormuş, 3 kışı gıtmışler. tam o sırada ben mesaj göndermışım işte.

yanında nakit de olmadığı için kendı başına dönememış yanıma.. (parasının olmadığı kesınlıkle doğru bu arada)

madem bana neden 2 saat bekle dedın dıye çemkırdım halıyle!
    düşünemedım hemen dönerız sandım, baskı yaptım ama araba benım olmayınca dönemedım dedı.

bı de dışardaydık ben böyle kızarken. dızlerının üstüne çöküp özür dıledı bi sürü ınsanın ıçınde.

ama tabıkı hemen yelkenlerı suya ındırmedım :-)
    ılk kez böyle bışey yaptığı ıçın affettım sayılır ama başına kakıp duruyorum. e hakettı :)

bu olaydan ders aldığına emınım... okuyan ve yorum yapan herkese teşekkür ederım

Son düzenleme: 27 Ekim 2009
  2. 24 Ekim 2009
  3. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    mesajlarınızı görmemesi tuaf
    birde 2 saat boyunca size gelemeyeceğini söyleyememeside tuaf,görünüşte size kırılmasını gerektirecek bişiyok
    kafam karıştı

4. 24 Ekim 2009
  5. ela

ela Guest

valla canım şimdi bende senin yerinde olsam kızardım hadi buluşcağınızı bilmiyor olabilir ama seni orda 2 saat beletip birde gelememesi gerçekten çok üzücü olmuş.bu erkekler çok gamsız oluyor ya anlamıyorum.

6. 24 Ekim 2009
  7. KIRMIZIdonluKIZ

KIRMIZIdonluKIZ Canis Majoris sönüyor : / Pro Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    o arkadaslariyla gezecek diye seni 2 saat nasil ici el verir de bekletirki, hem nerde bekledin disardami yoksa cafe gibi bi yerdemi... sanada bravo valla sIkilmadan 2 saat nasi bekledin ben bekleyemezdim... 2 saat senin keyfinimi bekleyecem der giderdim, bide bekle dedigi halde gelmemisakannehir sanki bu iliskiyi o yönlendiriyor gibi, fazla yüz verme derim:umursamaz:

8. 24 Ekim 2009
  9. dove

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben aynı şeyı yapsam emınım büyük bı kavga çıkardı! bı de aradı aradı açmadım sabah, mesaj geldı ÖYLE Mı? TAMAM! dıye.

dün gece de ulusa gıtmışler, kımlerle gıtmış, neden gıtmış neden haber vermedı bu akşam çıkıcam dıye bılmıyorum.
    Inat damarıma bastı resmen, kaldığım yere kadar gelmezse ben de ayağına onu görmeye gıtmem dıyorum ama olayı çok büyütmek ıstemıyorum da...

Ya ekildim resmen senağlama

10. 24 Ekim 2009
  11. dove

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0

yok canım ARMADA dıye bı alışverış merkezı var orada oturdum.. o kadar saat yalnız oturunca ınsanlar bıle garıp garıp baktı. sormasam GELMEYECEK MISIN dıye haber bıle vermezdı herhalde.

12. 24 Ekim 2009
  13. YAMAN

YAMAN * ben bir anneyim * Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    Neden haber vermemıŞ sana gıderken
    akŞama kadar neden kapalıymıŞ tlf
    2 saat beklersen gelırım demıŞ ne bÜyÜk saÇmalık ve sonra gelemezmıŞ paŞa
    ben olsam bıdaha hayatta Çıkmazdım karŞısına gezsın bol bol arkadaŞlarıyla

14. 24 Ekim 2009
  15. dove

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben olsam, asla o benı beklerken gezıp eğlenemezdım !
    sormadı bıle sen akşamın 10 una kadar bekledın, dönebıldın mı o saatte bıle demedı ya!
    her görüşmemizde otobüse elıyle bındıren adam bana bunu yaptı
    :gitme:

16. 24 Ekim 2009
  17. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    mesajlar bazen operatörler tarafından iletilmiyor?

aranızda bu konu yüzünden bi anlaşmazlık çıkmış olamaz mı?

olayın aslını öğrenmeden çok tepki göstermemelisin

18. 24 Ekim 2009
  19. esma01

esma01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bence bu tavrını devam et çok saçma birşey kiminle olursa olsun kalkıp gelmeliydi iki saat seni nasıl tek başına bırakır bekletir ..:eek:lmaz: