Beklemek çok zor

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve _moonlight_ tarafından 15 Ekim 2008 başlatılmıştır.

15 Ekim 2008
    Konu Sahibi : _moonlight_
  1. _moonlight_

_moonlight_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar
    foruma yeni üyeyim uzun zamandır sadece okuyodum yazdıklarınızı artık bende katılmak istedim aranıza...
    Benimde hikayem şu;
    5 yıllık evliyim 3 senedir aralıklı tadavi gördük.Fakat belli bi sorunumuz yok herşey normal ama allah nasib etmeyince olmuyo işte...
    10 ekim de ilk tüp bebek denemesinde bulunduk ve 22 sinde test yaptırcam 3 tane embriyo transfer edildi ama beklemek çok zor.Keşke yatsak kalksak herşey belli olsa:1rolleyes:
    Her zaman kendim için dua ederken isteyen herkes için dua ediyorum yapcak başka bişi yok en hayırlı zamanı rabbim biliyo ve o zaman bu zamandır inş.:1rolleyes:
    Bu arada yeditepe üniversitesi hastanesi prof dr.cem fıçıcıoğlu doktorum ve çok memnunum..

2. 15 Ekim 2008
  3. PinkRose

PinkRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    moonlight hakkında hayırlısı olsun canım..inşş positif sonuçlar alırsın ...

4. 15 Ekim 2008
  5. MyWorLd

MyWorLd İkincİ MELEGİM YoldA :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    dilerim Allahtan bebeişlerin sana sıkı sıkıya tutunmuşlardır ..:Saruboceq: Allah hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin ve umutlarını boş çıkarmasın:Saruboceq:

6. 15 Ekim 2008
  7. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    herşey gönlünce olsun canım..

8. 15 Ekim 2008
  9. _moonlight_

_moonlight_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    iyi dileklerinzi için çok teşekkür ederim.Bişi sormak istiyorum bana transfer edilen embriyolarlar en az biri tutsa vücut diğerlerini nasıl atıyo yani yine hasta olacakmıyım biliyomusunuz acaba...

10. 15 Ekim 2008
  11. merit

merit minik mucizelerim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım 1 hafta önce ben de senin hissettiklerini hissediyordum. haklısın beklemek çok zor ama dua et ve olabildiğince rahat ol. normal yaşamına devam edebilirsin ama acele yook, hayatı yavaşlat biraz
    bebişlerinin sana tutunduğunu hayal et, konuş onlarla, planlar yap. umarım allah gönlüne göre verir. en kısa zamanda hamiş haberini bildirirsin bize.
    öpüyorum seni

12. 15 Ekim 2008
  13. ada67

ada67 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    moonlıght aramıza hosgeldın bu ısın en zor kısmı su gecmek bılmeyen 12 gun allah sabır versın mujdenı beklıyoruz canım

14. 15 Ekim 2008
  15. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    canımmm inş herşey istedığın gıbı olur bebışine kavuşursun...emrıyolardan bırı tutununca ilerkı zamanlarda rara ara kanamayla vucut atıyo tutmayanları benım ilk denememde üç emrıyo konmuştu sonucum altıyuzotuzdu keseyı görmek için gıdınce net iki kese görunndu dığerı nın dştuğu göruldu..kanama bellı oluyo ultrasonda......herşey guzel olsun zaman.................:1hug:

16. 15 Ekim 2008
  17. GULYUZUM

GULYUZUM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba canım!
    umarım güzel haberlerle bizlere geri dönersin...beklemek gerçekten çok sıkıcı...bende o anları yaşadım ve malesef dün sonlandı...sonuç negatif çıktı...sürekli yattım çok dikkat ettim ama olmadı işte...tekrar deneyeceğim...ALLAH BU YOLDA OLAN HERKESİN YARDIMCISI OLSUN

18. 15 Ekim 2008
  19. STEF

STEF Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar bende Moonlight gibi yeni üye oldum. Bende sürekli okuyordum ve yaşadıklarınızı içten hissediyorum çünkü bende 10. günümdeyim ve cuma günü test yaptıracağım ve çok heyecanlıyım ve sabırsızım, bu ikinci denemem allahım inşallah hepimize pozitif sonuç verir beklemek gerçekten çok zor. Ben ilkinde çok dikkat ettim hep yattım hiç birşey yapmadım desem yeridir ama maalesef tutmadı, bu sefer daha rahatım ve hayatıma normal şekilde devam ediyorum inşallah allahım bu kez bana bebişimi verir :)