beklemek elden bişey gelmemesi ne zor..

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve __mina__ tarafından 30 Mart 2010 başlatılmıştır.

30 Mart 2010
    Konu Sahibi : __mina__
  1. __mina__

__mina__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gecenin bu saatinde halaa uyuyamadım ve 1 aydır ne bir ayı aylarca da bu haldeyim mafoldumben

derdim çook uzun en başından alıp anlatayım en azından hem paylaşmış rahatlamış olurum hem de fikirlerinizle yolumu çizerim..

şimdiye kadar 1 kişi ile çıktım sevgili oldum.. o da üniversite zamanında oldu aslında ikimizin kafasında da öyle bişey yoktu ama arkadaş ortamından gaza gelip başladık diyebilirim.. ama hep uzaktaydık 5 yıl boyunca başka şehirlerde yürüttük ilişkimizi.. küçük tartışmalar elbette oluyordu ve genellikle uzaklıktan kaynaklanıyordu yakınken hiç tartışmazdık.. tartışma sebeplerimiz de genellikle benim giyimim kıyafetlerim erkek arkadaşlarımdan kaynaklanıyordu ama öyle çok uzatan kavga çıkaran biri de değildi hakkını yememek lazım şimdi..

uzakktık ya aklı kalıyordu aslında hissediyodum ama bende inatım biraz ne derse zıttını yapıyordum istemeden :çok üzgünüm: derken devirdik rahatlıkla 4 yılı.. ama dört yıl sonra benim karşıma biri çıktı beni etkiledi etkilemek için çok çaba verdi ve yalana gerek yok etkilendim :gitme: o zamanlarda da zaten ihmal ediliyodum ama işte birden ara verelim diyiverdim sevgilime.. bişey demedi hiç bişey demedi ve tmm diyerek kapattı telefonu.. sonra aradım hemen aradım eşeklik ettim kafam çok karıştı dedim ama ne fayda hiç aramadı 1 aya yakın her gün aradım ama baana karşı soğuktu defalarca özür diledim fayda etmedi :çok üzgünüm: sonra bi gece bana mesaj attı herşey bitsin diye.. nasıl ağladım nasıl yıkıldım bilemezsiniz hemen aradım gece konuşmayalım sabah konusuruz dedi peki diyerek kapattım sabah aradım konusurken sanki tanıdığım bildiğim biri deildi beni kırdı ağır sözler söyledi benle dalga geçti ve kapattı telefonu.. küçük çapta kriz geçirdim ve etkilendiğim çocuk başımdan ayrılmadı bişey olucak diye.. ona da anlattım bi erkek arkadaşım olduğunu ama aramızın bozuk olduğunu alsanaalsanasmile vazgeçmedi benden.. derken 6 ay falan hiç aramadı sevgilim beni :a015: sonra bir şans bi umut gözüktü kapıdan.. bi olay yüzünden onu görebilme ihtimalim gerçekleşti görmek için ama bayaa çaba sarfettim başardım gördüm ve bana karşı çok soğuktu ne bekliyodum ki zaten :mymeka: sonra bana ne yaptın sen hayatımı mahvettin dedi bana açıklama yap ki senden nefret etmeyeyim dedi yasakkelime konuştuk uzun uzun ve birbirimize şans verdik.. tamam hayallerimde olan erkek tipi başka ama yüreği benimdi mirmirmirmir beni ondan başka kimse böyle sevemezdi ki ayrıca benim erkeklere güvenim hiç yoktu babam dahil tek güvendiğim erkek o idi.. tekrar başladık neticede.. etkilendiğim kişiye sevgilimle birbirimize şans verdik dedim zaten her zaman onu arkadaşım olarak gördüüğümü söylüyordum etkilendğimi asla ona söylemedim hatta kimseye davranmadığım kadar ters davranmıştım.. iyiki de yapmışım o karaktersiz adam meğer aynı anda 4 kızla berabermiş söylediği herşey yalanmış kendimi halaa aptal gibi hissediyorum ama olan oldu neticede halaa hayal kırıklığını yaşıyorum ona karşı :çok üzgünüm: keşke en baştan beri hiç tanımasaydım hata yaptım :mymeka: sevgilime de anlattım aramızda gizli saklı olmasın diye bu kişinin varlığını söyledim saklayamadım ve bunu içinde dert etti fotosuna bakmış faceden ve bana dediği şey çocuk hoş yakışıklı ve z engin istersen beni bırakabilirsin mutlu olmanı istiyorum dedi o kadar kötü oldum ki :a015: derken bir yıl daha sorunsuz geçirdik sevgilimle ama üniversite bitip evime döndüğümde isteyeyim dedi askere de gidecekti gitmeden ciddi bişey olsun dedi ama ben aptalım yaa hazır değilim dedim hem anneme de söledim annem de birikim yyapın askerden de gelsin ölee ciddi bişey olsun dedi bunu ona söylediğimde bana karşı anında soğudu aramaları kesti.. 1 ay boyunca aradım bana bölee davranma elbette beklicem seni dedim seviyorum dedim ama bişey demedi hiç bi zaman hemde ben böyleyim artık sen ta ki gel iste diyene kadar dedi aramıcam sormıcam dedi güzel şeyler sölemicem dedi.. en son ise hani ben başkasını soktum ya hayatıma senden beklemiyordum dedi ve tamam söylüyorum beni dinleyen anlayan tek kişi var artık dedi hayatımda biri var dedi ohaoldumsmile yıkıldım hemen kapattım msni tlfnu.. sabah olduğunda ise mesaj gördüm bak sen bunu bile kabul edemiyosun dedi (söylediği intikam almak için uydurduğu bişemiş) bende ben tanıdığımda ciddi bişey olmamıştı ve senden ayrı idim seninki bambaşka dedim.! derken tartıştık ve senle hiç mutlu olmadım dedi bana hiç mutlu edememişim onu ben 5 yıl boyunca neden benle beraberdi pekii.. kıyafetlerimi bahane etti yinee.. saçma sapan bir sürü şey bunları söyledi ve askere gitti ulaşmıyo bana ben ise ne yapacağımı bilmiyorum gitmeden önce de mutlu da olduk tabi ama mutsuz da çok oldum dedi bana beni sevdiğini biliyorum ama benim için bişey yapmıyosun dedi ki ben onun için ailemden habersiz yanına gidiyordum yapmam dediğim şeyleri yaptım bunları hiçe sayıyor askerden sönünce ilk işim seni aramak olacak dedi 15 ay beni aramayan birine ne denir ne denmeli sizce?? seviyorum onu evet ama bazen de alışkanlık mı diyorum?? kafam allak bullak herşeyi içime atıyorum ve artık bana bişey olcak diye korkmaya başladım.. saddece paylaşmak istedim ben.. uzun yazdım farkındayım kusura bakmayın..

Son düzenleme: 30 Mart 2010
  2. 30 Mart 2010
  3. nursevde

nursevde bayılazaaaammmm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    nasıl ya??
    hem başka biri var onun hayatında, onunla mutlu senle mutlu değil..
    ama askerden dönünce ilk işi seni aramak olucak..
    anlamadım kuzum, eksik bi şeyler mi var bu hikayede??

4. 30 Mart 2010
  5. __mina__

__mina__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yoo hayır beni denemek için uydurmuş ben de kabul edemezmişim bölee bişeyi ama o kabul edip devam etmiş benle..

6. 30 Mart 2010
  7. Miniciqim

Miniciqim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aman ya eften püften şeyler icin bitirmeyin ya güvenini kazanmaya bak tekrardan az deil 4 yıl :KK43:
    ii düsün derim ben

8. 30 Mart 2010
  9. UyuyanGuzel

UyuyanGuzel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    675
    Ödül Puanları:
    113
    ayy cok kafam karisti...
    onun guvenini kaybetmissin canim o yuzden boyle davraniyor. bir sekilde ona ulasmaya calissan? yani ne bileyim askerligini nerde yapiyor, gidilebilecek bir yer mi? carsi izni falan filan ne zaman oluyor ogrenebilir misin?
    hic olmadi eger askerlik yaptigi yeri biliorsan oranin numarasini bul ve su kisiyle gorusmek istiyorum cok acil falan de belki gorustururler...
    onun guvenini nasil geri kazanacaksin bilmiyorum...cocugun seni sevdigi belli yani bak istemeye gelelim falan demis, ciddi dusunuyor...hissettiklerin aliskanlik mi degil mi bilemicem canim bunu sadece sen bilebilirsin:nazar:

Son düzenleme: 31 Mart 2010
  10. 30 Mart 2010
  11. hera42

hera42 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Mrb cnm beni de uyku tutmadı ve haa netteyim bu saatte.Hikayeni okudum ve 10yıllık arkadaşımın yaşadığı ilişkiye ve olaylara o kadar benziyo ki yaşadıkların.Onunda 5yıllık bir ilişkisi vardı ve uzaktı.Çocukta yok yere kıskançlıklar yapıyordu.Sık kavga ediyorlardı ki uzak ilişkilerde bu oluyor benm ilişkimde uzaktı ve eşimle sık kavga ederdik o dönemler.Neyse arkadaşımda senin gibi bazen boşlukta olur hoşlanırdı ilgisini çeken kişilerden ama sevgilisinden hiç vazgeçmezdi ve sadece bana anlatırdı duygularını.Çok fazla git gel yaşıyordu o da.Bi de sevgilisini seviyordu ama tip olarak beğenmiyordu arkadaşım ondan dolayı o da alışkanlık mı acaba diye sorgulardı hep.Neyse ayrıldılar 5.yılda ve arkadaşım çok acı çekti.Kaç kez ayrılıp birleştiler ama yapamıyorlardı birlikteyken artık saygı bitmişti.Sonunda kesin olarak ayrıldılar.Arkadaşım 2kişiyle görüştü o çocuktan sonra ama ikiside olmadı.Birisi 3ay birisi belki 1ay sürdü.Uzunca bi süre etkisinden kurtulamadı önceki ilişkisinin.Dile kolay 5yıl normal bi durum yani.Şimdi arkadaşımın birisiyle ciddi bir ilişkisi var ve çok seviyor yeni sevgilisini.Çocukta nişanlandı.Arkadaşım da yaza nişan düşünüyor çok mutlu.Yeni sevgiliside hoş değil arkadaşımda farkında ama altın gibi kalbi var diyor.Bence tipi geç.En yakın arkadaşımdan biliyorum işte o kdr dert eder düşünürdü şimdiki çocuğa göre eskisi daha iyi bence o da farkında.Neyse sen arkadaşınla birlikteyken neler yaşadığını iyice bir düşün hatta yaz dha iyi analiz için.Bak bakalım olumlular mı fazla olumsuzlar mı?Karar vermende bu noktayı da baz alsan iyi olur derim ben.Diğer nokta çocuk seni arayınca onun sesini duyduğun zaman ya da onu gördüğün zaman ki hislerin ne olacak bu da önemli?Hislerin yoğunsa ve mutluysan onunla devam et yoluna ama onun güveninde kazan bu arada.Arkadaşın sana kendi yaşadığı duyguları kısa sürelide olsa yaşatmış tepki vermekte haklı ancak tepkisi abartılı olmuş.Bir de bence şuna çok dikkat et evlendikten sonra başına kalkar mı yaşadığınız olayı?Öyle bi yapıdaysa hiç düşünmeden bitir bence.Bir de arkadaşının yapısı nasıl?Olayları çok abartan birisi midir?Sorun çıktığı zaman çözmeye çalışmak yerine küsüp kaçmayı mı tercih eder?Düşün bunlarıda.Nacizane fikirlerim bu saatte dağınık olmuş olabilir kusura bakma artık.Hayırlsı olsn hakkında....

12. 30 Mart 2010
  13. vivet

vivet Guest

salla gitsin.sen onun oyuncağımısın ki seni kandırıyor.15 ay aramayacak.olmaz.bence o olgunlaşamamış zaten.restini çek derim.bu ne yahu bunun adı aşk mı.ayrıca asker bir erkeğin duygusal olarak sevgiliyeolan ihtiyacı oldukça yüksek dönemidir..manevi destek, özel birisi tarafından beklendiğini bilmek ister insan..15 ay sana ihtiyacı yoksa zaten hiç yok.bence sana o çoktan yol vermiş..

14. 30 Mart 2010
  15. __mina__

__mina__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ahh işte ona ulaşmam mümkün değil artık 20 gün içinde izne gelicek sanırsam o zaman onunla konuşmayı düşünüyorum.. tşk ederim yorumun için canm..
    evet çok benziyor gerçekten canım yaa mafoldumben aslında öyle durumları kafama kakmaz yani kendinin de üzüleceği konularda konuşmaktan kaçınır yokmuş gibi davranır sıkıştırmaz.. olayların iyi yönünü kötü yönünü yazıyorum ve onu gerçekten sevdiğimi anlıyorum oturup ağlıyorum :gitme: 20 gün sonra gelecek işte o zaman beni ararsa ve eğer halledebilirsek sorunları o zaman rahat edicem ama sanırım ben beni aramamasından korkuyorum ve kendim arayarak da daha fazla ona ısrarcı olmamak istiyorum.. artık herşeyin hayırlısı diiyorum.. teşekkür ederim yanımda olduğunz için a.s.

16. 30 Mart 2010
  17. __mina__

__mina__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aklım aynen böyle diyor.. ama çevremde ne kadar kiişi varsa seni çok seviyor seni orada iken gelmeme korkusu ile bırakıyor diyor.. mafoldumben 15 ay çok uzun bi zaman ne düşüneceğimi bilmiyorum o yuzden vivetcim

18. 30 Mart 2010
  19. __mina__

__mina__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    miniciqim teşekkür ederim yorumun için ama sadece benim çabalamamla inanki olmuyor :çok üzgünüm: