Beklenen gn geldi att ve mutluyuz..

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve unattainable tarafından 26 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

26 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : unattainable
  1. unattainable

unattainable bitter Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Uzun zamandır sevgılı k.k ya gıremıyordum telase yuzunden:))Herkesı cok ozledım ama gelmememım sebebı vardı ve smdı haykırıyorummmm !!12 mayıs...yanı bundan tam 2 hafta once.hayatımda boyle bır ısteme anı ne gordum be duydum nede okudum dıyım ben sıze neler oldu neler....
    bunlar saat 7 gıbı gelıcekler saat 5 ablamın yaptgı boregın altı tepsıye yapıstı zar zor kurtardık,dıger ablamın kekı kabarmaıd bı daha yaptık.Kı bu bahsettıklerım ablamlar ustasıdır boyle seylerın ıste aksılık ya.Neyse tam hallettık derken ıkramları banyoda kı muslugun altı akmaya basladı bı baktık banyo göl durmuyor babam okdr ıyı anlayan ınsan bı turlu yapamadı banyo resmen göl oldu sıl sıl ne fayda.tabı bana geldıler terelelli cıldırıcam kı sormayın.neyse onuda hallettık derken pat elektrıkler kesıl fırındda sonunce pogacalar sızlere ömur..Saat 8 oldu bunlar hala yok askım nerdesınız merterde kaza olmus gercekten yok tıkanmıs gelemıyorlar saat 9 oldu yok 10 oldu yok babam zaten verme konusunda pek gonullu degıldı yatıya mı gelcekler dıo:)))neyse geldıler bu seferde bızım evın orda ogun pazar vardı park yerı sorun neyse saat 10 bucuk oldu.geldıler ben tıtrıyorum tabı resmen.gıttım heyecandan kustum Allah ım dedım noluyorrr boyle.Neyse kahve faslına geldıkkıı karabıberlı tuzlu bı guzel kahvemı yaptııımm askımda ıctı ellerınıze saglık cok guzel olmus dedııııve 17 sındede soz yaptık yuzuk taktııık herkes dedı bu kadar aksılıge sonunda bısey olmaz ıns dıe ama smdı cok mutluyuzz kaydirigubbakcemile2

2. 26 Mayıs 2009
  3. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    masallah, bu aksilikler nazariniz olsun... allah tamamina erdirsin hayirlisiyla....

4. 26 Mayıs 2009
  5. camelia87

camelia87 Guest

ALLAH cc mutlullugunuzu artirsin ins hep mutlu mesut olursunuza.s.tebrikler...Şeniz

6. 27 Mayıs 2009
  7. boncuk84

boncuk84 nefsim içine sindi!!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Allah mesut etsin inş
    zor olmuş biraz ama
    inş bundan sonrası hep kolay olur...

8. 27 Mayıs 2009
  9. AsabiyE

AsabiyE mutluluk-stres-heyecan =) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hay Allah yaa ben olsam kalpten giderdim heralde,zaten saniyede heyecan olan bi tipim..sırnaşık şey Yav şu kahveye tuz-biber işini ben de çok yapmak istiyorum ama nası ayarlıyosunuzki,hep çok korkmuşumdur o gün geldiğinde ya o fincanı başka biri almaya kalkarsa diye :roflol: insan gizli saklı kalsın istiyo,hani diğer herkes mis gibi kahveyi içsin onunkinin iğrenç olduğundan bihaber,o da çıtını çıkaramadan kahvesini bitirmek zorunda kalsın istiyorum :roflol: sengözlerimebaksanab

10. 27 Mayıs 2009
  11. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.070
    Ödül Puanları:
    488
    mutululuklar canımmm...
    allah tamamını erdirsin...

12. 27 Mayıs 2009
  13. ifrit

ifrit Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Haydii hayırlısı bakalımm. Allah tamamına erdirsin inşallah:nazar:

14. 27 Mayıs 2009
  15. sarxixcivciv

sarxixcivciv Kıymetlimizsin meleğim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    olur güzelim böyle aksilikler bunlar hayırlı işler güzel şeyler..keyfini çıkartın derim..hayırlı olsun canım.

16. 27 Mayıs 2009
  17. nur ummm

nur ummm Bayılıyorum o gözlere:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım her hayırda bir şer wardır derler sizinkisi de bunlar olsa gerek
    Hayırlı uğurlu olsun rabbim tamamına erdirsin mutlu huzurlu sağlıklı saygılı sewgili bir hayatınız olur inş
    Rabbim kötülüklerden nazarlardan korusun sizi
    Mutluluklar diliyorum aşkla sewgiyle kal:1hug:

18. 29 Mayıs 2009
  19. merwush

merwush Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    allah mutluluğunu bozmasın inşallah :):)