beklentisiz olabilmek

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve gelecekkorkusu tarafından 25 Aralık 2007 başlatılmıştır.

25 Aralık 2007
    Konu Sahibi : gelecekkorkusu
  1. Forumda gezerken evlilikle ilgili bir arkadas cok guzel bir yorum yapmis, aslinda abla diyim, cok begendim yorumunu ve ayri bir konu basligi olmaya deger buldum. Beklentiler konusunda neler dusunuyoruz paylasalim. Bence insan beklentisiz (eşinden bile olsa) ve kendine yeten biri oldugunda, daha mutlu ve hayranlik uyandiran, cevresine insan toplayan biri oluyor.

Bayanın yorumu soyle;

37 yıllık evliyim .tabiki inişler çıkışlar oluyor.ama kadına hele anneyse çok fedakarlıklar düşüyor.karşıdan (bu kim olursa olsun)hiç bir şey beklememeyi öğreniyorsunuz.içten gelerek yapılıyor fedakarlıklar.ben karşılık görmedim deme şansınız olmamalı.karşılık beklediğiniz zaman.. .işte o zaman bittiğiniz andır.
    beklemediğiniz anda gelen karşılık en tatlı andır.ben o şanslılardanım...

2. 25 Aralık 2007
  3. cinsilatif

cinsilatif sana emanet... Pro Üye

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    163
    beklenti hayal kırıklığı yaratır ama beklentisiz olmak hayatın ve insanın kendisine öğrettiği bişeydir.her kulun becerebileceği bi davranış değildir...

4. 25 Aralık 2007
  5. sirin melek

sirin melek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    37 yıllık evliyim .tabiki inişler çıkışlar oluyor.ama kadına hele anneyse çok fedakarlıklar düşüyor.karşıdan (bu kim olursa olsun)hiç bir şey beklememeyi öğreniyorsunuz.içten gelerek yapılıyor fedakarlıklar.ben karşılık görmedim deme şansınız olmamalı.karşılık beklediğiniz zaman.. .işte o zaman bittiğiniz andır.
    beklemediğiniz anda gelen karşılık en tatlı andır.ben o şanslılardanım...[/QUOTE]

Biz iki kız kardeşiz ikimizde evliyiz ...annem bize hep bu cümleleri söyler evliliğimizde hep mutlu olmamız için...

6. 25 Aralık 2007
  7. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    gerçekten çok doğru söylemiş
    beklentisiz yapılmalı bazı şeyler
    tabi yapabilene

8. 25 Aralık 2007
  9. seda_83

seda_83 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bizde hep annem söylüyor sabretmeli ve hersıkıntıya gögüs germemizi tembihliyor amaherşeye katlanırım ama sevgiziliğe asla