Bel ağrısı, Adale ve Mafsal ağrıları, Romatizmalı ağrıları

Konusu 'Bitkisel Kürler - Şifa Reçeteleri' forumundadır ve Ardayasbu tarafından 29 Haziran 2008 başlatılmıştır.

29 Haziran 2008
    Konu Sahibi : Ardayasbu
  1. Ardayasbu

Ardayasbu ARDA & ADA ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    66
    Ödül Puanları:
    153
    arkadaşlar yaklaşık 2 aydır inanılmaz bel boyun ve bacak ağrılarım var. 3 gündür aşağıdaki kremi kullanıyorum.yavaş yavaş işe yaramaya başladı. tavsiye etmek istedim. tamamen bitkisel.

FAYDALARI:
    Bel ağrısı, Adale ve Mafsal ağrıları, Romatizmalı ağrıları giderir, Boyun tutulması ve kulunçları çözer, Kas ve kemik ezilmelerinde etkilidir. Yara ve yanıklara da sürülebilir.

İÇİNDEKİLER:
    Biberiye uçucu yağı, Limon uçucu yağı, Nane yağı, Mersin uçucu yağı, Defne tohumu yağı, Defne yaprak yağı, Okaliptüs yağı, Çam terebentin, Ardıç katranı, Gliserin, Vazelin, Çinko oksit, Mentol, Kafiru.

KULLANILIŞI:
    Ağrıyan bölgeye masaj şeklinde tatbik edilir. Üzerine yün bir bez örtülür, günde 2-4 defa sürülebilir. Yanıklarda bir kaç dakika soğuk suda tutulduktan sonra krem kalınca sürülür ve üzeri açık bırakılır.

aktarlarda satılıyor fiyatı 10 ytl. bir arkadaşıma çok iyi geldi.ben de yeni başladım inanılmaz ağrılarım var ama bu kremden umutluyum.

2. 29 Haziran 2008
  3. Ardayasbu

Beğenildi:
    66
    Ödül Puanları:
    153
    bu arada kokusu kötü söylemeden geçmeyeyim.

4. 29 Haziran 2008
  5. dhilek

dhilek shizen & senritsu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    slm,canım eşime söyleyeceğim ben bunu. o bu ağrılardan çok şikayetçi çünkü.içinde yağlar var, o açıdan ii ama yan etkisi olur mu dersin? yani hani alerji vb...

6. 29 Haziran 2008
  7. Ardayasbu

Beğenildi:
    66
    Ödül Puanları:
    153
    şu an ben herhangi bir yan etkiyle karşılaşmadım ama yine de dikkatli olmakta fayda var. her bünye aynı reaksiyonu göstermiyor.