Bel fıtığı olduğu halde hamile olan,yada olmak isteyen arkadaşlar,burayaa.

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve serrana tarafından 20 Şubat 2009 başlatılmıştır.

20 Şubat 2009
    Konu Sahibi : serrana
  1. serrana

serrana bir tatlı huzur almaya... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    merhaba arkadaşlar, şuan bel fıtığı olduğu halde hamile olan,yada olmak istiyen arkadaşlar ,şu an yaşadığınız sorunları burdan yazarmısınız bilmek istiyorum çevrenizde yaşanmış da olabilir .befıtığı olduğu halde hamile kalınırsa ne gibi sorunlar yaşanıyor ..? CADIARZU:uhm:
  2. 20 Şubat 2009
  3. serrana

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    hadi arkadaşlar cevaplarınız benim için önemli mutlaka çevrenizde bunu yaşamış yakınlarınız vardır..
  4. 20 Şubat 2009
  5. yorgun savaxsxçxix

yorgun savaxsxçxix Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende de fıtık var. çocuk sahibi olmayı düşünmüyorum. tabii ki sadece bu sebeple değil. ama her şeye burnunu sokan insanlara, bu rahatsızlıkla hamileliği kaldıramayacağımı, hamileliği atlatsam bile sonrasında çocuğa nasıl bakacağımı söyleyerek konuyu kapatıyorum.:1closedeyes:
  6. 20 Şubat 2009
  7. epsus

epsus Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    slm bende bel fıtıgı boyun fıtıgı ve belde 7omurda hasar var.ve belimde fiksatör takılı.doktorum 2ci bir aletin takılması gerektigini belimin mahvoldugunu söylemişti ayrıca boyunluk.belde korse kulanırken hamile kaldım.bazı drler sandalyede alırsın kucana hamile kalamazsın derken benim doktorum tebrik etti cesaretimi ve şuan 5.5aylık hamileyim ve şimdiye kadar öle büyük bir sorun yaşamadım beyin cerrahinin kapısına ugramadım hamile kaldıgımdan beri.sanırım bazılarının canı çok tatlı.yada bünye meselesi bu.hihoyyyt
  8. 20 Şubat 2009
  9. serrana

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    gerçektenmii:1shok: bravo arkadaşım bende tebrik ediyorum seni bu cesaretinden dolayı inşallah bundan sonrasıda sorunsuz geçer a.s.:1hug: bende istiyorum işte bu yüzden korkuyorum bunu yaşayan arkadaşlardan duymak istedim çok teşekkür ederim yazdığın içina.sa.s.a.s.
  10. 20 Şubat 2009
  11. yorgun savaxsxçxix

yorgun savaxsxçxix Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At

herkesin dayanma eşiği farklı olmakla beraber, çocuk doğduktan sonra ona gerekli bakımı yapı yapamayacağını düşünmesi gerekir herkesin diye düşünüyorum. ayrıca 12 yaşımdan beri yani 16 yıldır bu rahatsızlıkla boğuştuğumdan, kendi adıma -siz beni kastetmiş olmayabilirsiniz- benim bunca yıl çektiklerimi bilmeyen kısa süredir beni tanıyan insanların sizin cümlenizdeki gibi beni "canın tatlı" diyerek eleştirmesini kınıyorum. tekrar belirtmek isterim, siz zaten canı tatlı ya da bünye meselesi demişsiniz, belki bana yönelik belki de genel olarak konuştunuz, benim kınamam gerçek hayatta karşılaştığım insanlara... yanlış anlama olmasın!
  12. 20 Şubat 2009
  13. meleqq_

meleqq_ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşım ; benim annem bundan 10 yıl önce bel fıtığı amelieyatı olduktan 6 ay gibi bi süre sonra tabi (15 yıl falan çekti bu hastalığı tam felç duruma gelmiştiki ameliyat oldu )hamile kaldı kardeşime hemde 39 yaşında anneme aldır sakat kalırsın doğuramassın diyenler oldu başta babam dahi ama annem hamile olduğunu öğrendiğinde zaten baya zaman geçmişti annem kıyamadı ve hamileliğine devam etti a bide tansiyon hastası ve kiloluydu (48-50 beden) arasıydı ama şükürler olsunki çok bir büyük sorun yaşamadı çok iyi bir doktoru vardı annem hamileliği boyunca dikkat ederek 42 bedene kadar düştü ve hiç olmadığı kadar sağlıklı bir dönem yaşadı allah o doktordan allah razı olsun yani neticede dünya güzeli 10 yaşında bir kardeşim var:nazar:
  14. 20 Şubat 2009
  15. olusum_icin

olusum_icin ıkıncıye anne oluyorum . Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende de bel fıtığı var hamileyim ama o kadar rahatsız etmiyo şuan 27 haftalıkız ama daha büyüyünce yani ağırlaşınca ağrı yapar diyolar bi de bel fıtığı olanlar normal doğum yapamaz diyolar ondan çok korkuyorum dr uma sorucam ama benimki çok ilerlememiş yani sezeryan olmaz inş. ama hayırlısı neyse o olsun hangisiyse
  16. 20 Şubat 2009
  17. serrana

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    çok geçmiş olsun arkadaşlar hepinize ..
  18. 20 Şubat 2009
  19. pisicik_26

pisicik_26 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    halamda hem bel hem boyun fıtığı vardı belden ameliyat oldu fıtık için sonrada hamile kaldı ve şuan bebeği 2 yaşında..
    hamileliği boyunca yaşadığı sorun bel ağrısı oldu sadece ve sezeryan ile doğum yaptı başka bir sorun yaşamadı..