Bel fıtığı olup hamile olanlar

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve diantus tarafından 23 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

23 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : diantus
  1. diantus

diantus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    gebelik öncesi bel fıtığı başlancığı tanısı konmuştu. ağır kaldırmadığım sürece bir sorunum yoktu. ancak 29 haftalık hamileyim ve bel ağrısı nedeniyle hastaneye yattım ağrıkesicili serumlar yapıldı ama nafile geçmiyor ağrı. bu gibi sorunları yaşayan var mı? ayrıca nasıl doğum yaptınız?

2. 24 Ağustos 2009
  3. minikadacik

minikadacik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende de bel fitigi 3 yil once basladi ara ara agrilar oluyordu ama genelde iyiydim. hamilelikte daha 3. ayimdan itibaren basladi agrilarim ve simdi 5. ay icindeyim. doktor kesinlikle egzersiz yapamazsin hatta yuruyuslerin bile uzun surmesin dedi. zaten cok da hareket edemiyorum, gecen hafta hep yattim. normal dogum cok istiyordum ama boyle giderse sezaryen olacak gibi gorunuyor:KK43:

4. 24 Ağustos 2009
  5. meryemmeryem

meryemmeryem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    108
    selam kızlar..allah sağlıklı doğumlar nasip etsin tüm hamilelerimize..
    benim ablamda da bel fıtığı vardı,bilirim neler çektiğini,evde sürekli annemin yardımıyla hareket etti nerdeyse,doktoru diyet vermişti,bildiğim kadarıyla fıtıkta kilo almak sıkıntıları artırıyor,
    hiç hareket etmedi yani yürüyüş felan yapmadı doğum öncesinde,hep ağrılarıda oldu,biz sürekli masajlar felan yapardık.
    ama normal doğum yaptı ablam çokta iyi ve kolay oldu doğumu..
    allahım sizlerede kolaylıklar versin,umarım fazla ağrılarınız olmadan atlatırsınız hamileliğinizi