Bel inceltmekte zorlananlara iyi bir çözüm...

Konusu 'Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler' forumundadır ve KilicBaligi tarafından 2 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

2 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : KilicBaligi
  1. KilicBaligi

KilicBaligi Albay Pro Üye

Beğenildi:
    6.715
    Ödül Puanları:
    238
    Kızlar belini inceltmek isteyen arkadaşlara twister denen spor ürününü tavsiye ediyorum.Baştan peşinen söyleyeyim belim zaten çok ince o yüzden kullanmadım ama annemin beli bir ara çok kalınlaşmıştı, günde 10 dakika çalıştırarak belini 1 ayda incelttim...Hepinize tavsiye ediyorum canlarım...Ürün detayları aşağıdadır, bilimum internet satış stelerinde uygun fiyata mevcuttur...

DELTA TWISTER ( FIGURE TRIMMER )
    Bel ve karın bölgelerinin çalıştırılması için mükemmel ve pratik bir spor aletidir.
    Twister, birçok ülkede en çok kullanılan pratik spor aletlerinden biridir.
    Düzenli olarak günde sadece 15 dakika çalışarak 2 ayda 2 beden incelebilirsiniz.
    Alt ve üst iki daire, ortadaki metal aksam ile tutturulmuştur ve bu mekanizma kolayca belinizi döndürmenizi sağlar.
    Bel ve karın çevresinde biriken yağları eritmeniz için düzenli kullanımla etkin sonuç alabilirsiniz.
    Ayak şekli üzerine ayaklarınızı basarak keyifli bir şekilde sağa-sola twist hareketini gerçekleştirebilirsiniz.
    Spor yapmak hiç bu kadar basit olmamıştı: Üzerine çıkıp, omuzlar yardımıyla vücudunuzun belden yukarısını sağa ve sola döndürmeniz yeterli.
    Arzu ederseniz; herhangi bir masa, sandalye veya duvara ellerinizle destek alarak da yarım dairesel hareketlerle direkt olarak bel kaslarınızı çalıştırabilirsiniz.
    Selülitlerinizi yok etmede ve basenlerinizi inceltmede yardımcınız olacaktır.
    Yağ ve selülitleriniz yok olurken karın kaslarınızın kuvvetlendiğini hissetmenin mutluluğunu yaşayacaksınız.
    Müziği açın ve Delta Twister ile ritme uygun olarak belinizi çevirmeye başlayın.
    Kullanımı kolay, uygulaması ise çok zevkli olan Delta Twister ile ince bir bele kavuşun.

2. 2 Temmuz 2009
  3. Barbi03

Barbi03 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    kendi topiğimede yazdımda ben nedense güvenemiyorum bu alete faydasını görenler bi paylaşsın arkadaşlar

4. 2 Temmuz 2009
  5. Barbi03

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
  6. 2 Temmuz 2009
  7. Barbi03

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    sen yorulma ekledi ben tatlım :)

8. 2 Temmuz 2009
  9. KilicBaligi

Beğenildi:
    6.715
    Ödül Puanları:
    238
    Ürünün resmi bu kızlar, bu uçan dairenin üzerine çıkıyorsunuz bir sağa bir sola :)

Ekli Dosyalar:

10. 2 Temmuz 2009
  11. KilicBaligi

Beğenildi:
    6.715
    Ödül Puanları:
    238
    Sağolasın canım :)

12. 2 Temmuz 2009
  13. jose

jose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    valla benim kafama cok yatti sword'cum:lepi:

14. 2 Temmuz 2009
  15. KilicBaligi

Beğenildi:
    6.715
    Ödül Puanları:
    238
    Haydi hayırlısı o zaman canım...Nette araştırdım video bulamadım ama eğer zorlanan olursa kendim çekip video eklerim...

16. 2 Temmuz 2009
  17. KilicBaligi

Beğenildi:
    6.715
    Ödül Puanları:
    238
    Bu arada kızlar gelelim kullanımına...

Uçan daireyi yere koydunuz, özellikle sıkı sıkı tutunabileceğiniz bir yer varsa orayı tercih edin mesela ben salondaki kolonu tercih ediyorum...Tutunduktan sonra omuzlarınız sabit kalacak şekilde kalçalarınızı sağa sola doğru çevireceksiniz yan dönen yer omuzlarınız değil, ayaklarınız olacak...Ne kadar sıkı tutunup omuzları sabit tutarsanız o kadar başarılı olacaktır...Bu arada devemlılık çok önemli, 15 gün yaptıkta sonra beldeki yağlar erimeye başlamış olabilir fakat su tutan yapıda bir vucuda sahipseniz incelmeyi göremeyebilirsiniz, bol bitki çayı için...ben 57 yaşındaki annemin belini inceltip bunu kas haline getirdiysem sizinde aynı azmi göstermeniz lazım kızlar :)

18. 2 Temmuz 2009
  19. Afro

Afro minik prensesıyım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    kızlarr bıde fıyatını yazarmısınızzz